Biopler

Film o rozbitých vzťahoch s českou hereckou špičkou, ktorá síce podala svoj štandard, no sama cítila, že zo scenára plného kecov a la Woody Allen sa snímok nevybahní ani do priemeru. Pre mňa aj režijný prúser vo vyprávaní príbehu s úplne hlúpou vsuvkou dua Menzel-Křesadlová, avšak nie len tou. ()

tranquill

"Nemusíme všechno pochopit, ale stačí to přijmout, ne?" Tohle komediální drama se silně dotýká témy pokryteckého chování. Ale nejedná se o jeden z nejlepších filmů Jana Hřebejka... ()

Ozzy2

Tyhle české filmy jsou tak lehce zaměnitelné..Medvídek, Štěstí, Nestyda a mnoho dalšách...to už fakt neumíte natočit pořádnou pecku místo všech těch sraček?Nikdo vám nebrání v ničem, prachy sehnat taky asi nebude problém, tak kde je teda problém?Já ho vidím v tom, že ani tvůrci,ani herci nesahají svým dávným předchůdcům ani po kotníky.Nedovedu si představit, že se na tohle bude někdo koukat za 50 let.Ani za 10. ()

HawkeyP

Sice zatím nejobyčejnější Hřebejkův film, ale na druhou se na něj kouká mnohem lépe než na Horem pádem nebo na Krásku v nesnázích, která si hrály na něco více než jsou. ()

turbou

Medvídek...asi největší zklamání letošního léta!!! Když vynechám Vratné láhve, které byly celkem úspěšným filmem, tak je na tom česká kinematografická tvorba dost bledě. A o tvůrčím tandemu Hřebejk- Jarchovský raději nemluvit. Po velmi nepovedené Krásce v nesnázích nám naservírovali toto? Jedním slovem shrnuto, ubohé. Sice jsem neviděl film do konce, ale silně pochybuji o tom, že by byl závěr tak vynikající, aby zmírnil utrpení, jež jsem v kině zakusil. Tragikomický (v tomto případě pouze tragický) konverzační film, ve kterém se mluví dlouze a zmateně, většinu diváků po 20 minutách, když už není popcorn, pošle do hlubokého spánku. Nejvíce, co mě na Medvídkovi pobavilo, byl výrok autorů: "Pokud bychom měli žánrově film přirovnat k některému dílu světové kinematografie, mohla by to být Americká krása nebo Hana a její sestry." K tomu máte, pánové, ovšem velmi daleko. ()

markotter

Připadne mi to jako Hon na Hřebejka. Je pravda že film má místy chatrný scénář a některé postavy by tam nemusely být, ale to hlavní, že film má pobavit člověka se mu povedlo. ()

Toochman

Člověk podobným situacím těžko uvěří, dokud se ovšem nezačnou dít přímo v jeho životě a v životě jeho blízkých. Druhé shlédnutí bylo pro mě daleko silnějším zážitkem právě proto, že už věřím... ()

hlína

Výborní herci hrající divné charaktery s podivně zamotanými životy. Vše se to nějak propletlo a zamotalo, že už se to ani do konce nerozmotalo a nic z toho nevyplynulo. Přesto nemůžu říct že bych se nudil a dokonce to bylo i místy zábavné... ()

smack

Až na výjimky, jsou to za poslední dobu pouze komedie a tragikomedie o problémech v rodině nebo sexu na xxx způsobů. A ani v tomto případě tomu není jinak. ()

waska

Taková nemastná neslaná slátanina. Jak to někdo může srovnávat s Americkou krásou, to vážně nechápu! ()

E lan

Dobrá česká komedie, nic víc, nic míň. Asi se dalo od Macháčka a Trojana čekat víc, proto možná to všeobecné zklamání, na druhé straně ten příběh není špatný, ale je pořádně smutný. Příjemné televizní pokoukání, do kina by mě to ale následně mrzelo. ()

quixote

Film, který ani neurauzí, ani nepřekvapí. Vztahovka stokrát předtím viděná, známí hercí v šaržích, které už několikrát předtím předvedli. Zbytečně melancholická, rádoby "intelektuální" hudba. Použití Čajkovského koncertu b-moll v samotném závěru mě opravdu nadzvedlo - to mělo finále povznést do vyšších "uměleckých sfér". Za to 1 hvězda dolů, celkem tedy pouze dvě, sorry... ()

Durgas

Celkom pekný zapletenec vzťahov, ktorý sa pomerne zaujímavo rozplietal. Niekedy mi takáto tematika vadí, tu to ale bolo spracované celkom prijateľne a vtipne. Trojan klasicky výborný, Macháček tu bol trošku nevýraznejší, než som u neho zvyknutý. Film som si celkom užil, takže dám vysoké hodnotenie. ()

Brinkley

Medvídek nespoléhá na nostalgii (Pelíšky), ani na morální naléhavost (Horem pádem). Je civilnější... bohužel i tak ze života. Postavy J. Menzela a V. Křesadlové mě navíc hodně bavily. Chápu současný trend prskat nad Hřebejkem, zvlášť po katastrofálně ultratrapné Svaté čtveřici. Ovšem Medvídek 53% vs. například Ženy v pokušení 70%? Asi žiju v jiné realitě... Ze vzdoru nadsazuji na čtyři. ()

bono22vox

Manželské etudy podle Hřebejka a Jarchovského, jsou ve výsledku příběh, který působí opravdu jako ze života a který většinou jen tak klidně plyne - inu, jako život... ()

rublik05 odpad!

Po nějaké době jsem chtěl dát šanci českému filmu, respektive české komedii a doufal jsem, že mě opět nečeká jen velké zklamání a stud. Medvídek je typickým představitelem laciné české komedie posledních několika let. Představí se nám plejáda známých herců, vesměs všichni hrají naprosto příšerně, jejich postavy jsou extrémně nesympatické a jen stěží uvěřitelné. Scénář je doslova tragický, působí spíše jako slepenec několika nezáživných situací, přímo překypuje nudou a trapností. Humoru se prakticky nedočkáme, natož tak nějaké vtipné hlášky. Díky těmto rádoby komediím je úroveň české kinematografie již několik desítek let přesně tam, kde je. Jen zbytečná ztráta času. 0/10. ()

scharkan

Medvídka jsem viděl v kině a moc se mi nelíbil. Od té doby jsem ho chytnul několikrát v tv a libí se mi víc a víc, čím více se přibližuji věku protagonistů. Chťelo by se mi říct, že film zraje, ale v mém připadě zraje divák ()