Během pohřbu Johanna von Wolfhausena se jeho vnukové Jan a Todd dozvědí, že podle rodinné tradice musí odvézt urnu s popelem do jeho rodného Německa. Do Mnichova dorazí právě v době Oktoberfestu a pan Schniedelwichsen, který jim měl pomoci, je zavede na tajný mezinárodní turnaj v pití piva, organizovaný baronem Wolfgangem von Wolfhausenem. Tady bratři zjistí nejen to, že jejich dědeček byl baronovým příbuzným, ale že kdysi jako kluk ukradl recept na nejlepší pivo na světě a se svou matkou, prostitutkou Gam Gam, utekl do Ameriky. Německý tým bratry hravě porazí a společně s publikem zneuctí památku jejich dědy. Bratři přísahají pomstu a vrátí se do Colorada, kde sestaví americký tým pro příští ročník turnaje. Zjistí, že dědeček recept neukradl. Baron ho před smrtí ukryl do panenky a tu dal chlapci krátce předtím, než ho Gam Gam vzala do Ameriky. Právě on byl totiž jeho prvorozeným synem, a tedy dědicem rodinného pivovaru v Bavorsku. Mladíci podle receptu uvaří po více než padesáti letech legendární pivo a jednu lahev pošlou německým soupeřům. Ti se okamžitě vydají do Ameriky, aby se receptu zmocnili... (TV Nova)

Beky

čus!!..vyhrál jsem 36korun čistýho!!!..jupí!!!:)..zkoušim sázet po dvou zápasech, zatim za 20!!.trénink na velký číslo:))..v úterý a ve středu mi nevyšel po každý jeden zápas!!:(..dneska jsem si udělal radost a koupil jsem Serpico!!..dost dobrej film, jen za 42Kč!!..teď jsem viděl Beerfest u Verči!!..v tom filmu honí péro žábě:))..my se řezali jak hovada!!..Kýťa moc ne:), ta má rozum, ale Verču si už trošku předělávám na muj humor a ono to funguje:))))..jinak Beerfest 60%..je to píčovina, ale 2x jsme se zasmál jako nikdy!!!..a navíc je tam spousta nahejch holek a to se taky počítá:))..a vcelku originální nápad!!!...jo a jinak tenhle vzkaz použiju jako komentář!!!..trošku originality mi neuškodí:)...tak s tim počítej!!!:) Jednou větou:..a tak jsem dojel domu a hned si musel dát kvasnicový pivko:)! ()

Fiftis

Komédia, ktorá sa mi po dlhej dobe páčila. Keď jeden piatkový večer neviete, čo si pustiť, tak "Beerfest" je to pravé. Príjemným pozitívom tohto snímku je originálny námet - pivné slávnosti, aj keď trochu inak. Beerfest pojednáva o tajných pivných súťažiach (neoficiálnych), na ktorých sa zúčastňuje plno národov a bojujú o prvenstvo. Za mnohých divných okolností sa pridáva aj americký tím a ich rok dlhá príprava je sama o sebe zaujímavá, humorná až úchylná. Beerfest je humorná porcia zábavy, ktorá z väčšej časti pobaví a vyvolá chuť na ďalšieho "bíra". Má veľa skvelých hlášok a myslím si, že práve to každý hľadá. ()

Phietros

Opravdu ujetá komedie, nebo spíše parodie o svátku piva a jeho tradicích. Místama opravdu dobrý, že jsem se i smál, ale bohužel jsou tam některé scény tak tupé a ke všmu úplkně přehnané, že to celé ve finále dopadlo na průměr! Jinak příběh jednoduchej, dva bráchové na návštěvě u babičky potkají bratrance přes kterého se zůčastí pivové akce, která je nadchne a po sestavení týmu se zůčastní tajné olympiády ve zdolání nejvíce piva! ()

Piggsy

Amíci nám opět předvedli, že dokáží natáčet ty nejstupidnější a nejnechutnější komedie na celém světě. Beerfest je film, který by se měl promítat v hospodách. Mezi uslintanými štamgasty by nepochybně sklidil větší úspěch než kdekoliv jinde. Takže jedna hvězda za to pivo.. :-) Jinak je to bohužel jasný odpad :-( ()

dobytek

Broken Lizardi si mě získali už před několika lety skvělou komedií Superpoldové. A tohle byla snad ještě větší prdel. Jasně, že je to naprostá hovadina, ale když si v pátek večer přitáhnu domu igelitku plnou lahváčů, tak opravdu nemam náladu na sledování nějakýho intelektuálního veledíla. Prostě jsem se chtěl zasmát a to mi tenhle film splnil s přehledem. S lahváčem v ruce (a další zásobou v lednici) pod 5 hvězdiček jít nemůžu. ()

• V Severnej Amerike bol film uvedený s dĺžkou 110 min. (vavrinec)