Blonďatá a blonďatější

Ešte väčšia blondína

Komedie

Kanada, 2007, 95 min

• ab.dul

Tak k filmu se toho říct moc nedá... jen že nemá úroveň a je to největší blbost, kterou jsem v poslední době viděl. Nevím, jestli si režisér myslel, že se tento film chytne nebo co vlastně...Zasmál jsem se akorát na začátku, když vlezly do letadla, ale jinak spíš nuda, nuda, nuda, trapné. Víc jak jednu hvězdičku si rozhodně nezaslouží.(4.10.2008)

• optos

Nie je vsetko zlato co sa blisti. Nieco je aj hovno s pozlatkou. Na Denisku sa da este aspon pozerat, ale ku Pamele uz asi zarucny list nedostanete. Inak to nie je az taky horor ako sa vsetci tvaria. Pripustam, ze dementny humor moze cloveka aj urazit, ale povedal by som skor, ze sa do filmu proste dobre navaza. Alebo inak - staci sa pozriet na plagat a kazdemu by malo byt hned jasne, o com ten "film" je.(7.9.2009)

• lokol

no...dal som sa nahovorit na pozeranie blondatej a blondatejsej...nasiel som tam jedinu vtipnu scenu ktora ale tiez bola tak preafektovana ze mi to skazilo dojem(prislo mi to ako parodia na neslusny navrh ked p-amela hadzala kockami). Kazda scena co mala byt vtipna bud bola preafektovana (parodia na tanec jima carreyho) alebo to poznam z inych filmov (mr. bean a jeho auticko na kruhovom objazde, popripade tocenie sa vo dverach hotela...) alebo humor ktory mi pride nevtipny (korytnacka)...ak tam je nieco dobre co su vacsinou nepochopene veci tych dvoch mafianov je toho moc naraz az to neni vtipne...ak jednu vec nepochopia na tri krat pride mi to az take nasilu...nechapem ako sa mozu dat dve zeny, ktorych mena ked sa povedia tak su to mena ktore sa poznaju, nahovorit na takuto pakarnu kde zo seba urobia sproste...jim carrey urobi zo seba vola ale ide to na efekt...a funguje to...jak toto moze prist niekomu vtipne...a ako mohli pamela a denise ocakavat od tohoto uspech nechapem...(13.4.2009)

• ladko

Sám neviem, čo som vlastne od tohto filmu čakal, ale tak mi treba. Ale pozrieť si taký odpad raz za čas nezaškodí, aspoň potom viac doceníte dobrý film...Dve hlavné hrdinky sa predháňajú v tom, ktorá má menšie IQ. Ale bohužiaľ nie je to vtipné(keď si niekto nevie zapamätať svoje meno; nevie či je 25000 menej alebo viac ako 250000 a tak podobne - mne to jednoducho vtipné nepripadá...). A k tomu všetkému tu máme ešte prdiacu korytnačku - "úžasné". Keby to bolo aspoň také zlé, že by ste sa na tom mohli smiať, ale nie je to tento prípad. Ani kvôli prednostiam halvných dvoch predstaviteliek sa to neoplatí pozrieť, ženy ostali zahalené a Pamela vyzerá už poriadne staro.(20.6.2008)

Tak emociálne silný a dojímavý príbeh o sebairónii a sebaskaze, zo syndrómu blond faces a ďaľších primárných atribútov som ešte nevidel. Pamela zahrala svoju životnú rolu , ako v tej reklame na značkové jogurty "Clence" , v ktorých dokonale svojou mimikou a profesionálným herectvom skryla svoju hrudníkovú slabosť a ukázala, že je predsa len niekto a niečo. Podobnosť s herectvom Marlene Dietrich nie je vôbec nähodná , práveže naopak. Nielen blond krásné vlásky, ale výnimočný teatrálný výkon podobný ako v Modrom anjeli, mi nedovolil spustiť oči z obrazovky. Neskutočná filmová extáza a herecké šialenstvo tejto , povedzme si pravdu Veľkolepej divy nech trvá na veky a nikdy inak. Dohovoril som. HOWGH !!! Odchádzam na psychiatrické liečenie.(14.7.2012)

• - Po havárii letadla vylezou blondýnky nákladním prostorem, který letadlo před tím ani nemělo. (Shr1nK)

• - Film se natáčel ve Vancouveru, v Richmondu, v Pitt Meadows a Maple Ridge v Britské Kolumbii a Los Angeles a v Santa Claritě v Kalifornii. (rafix)