Linda Hanson (Sandra Bullock) má nádherný dům, milujícího manžela a dvě rozkošné dcerky. Její život je perfektní až do chvíle, kdy dostane zprávu, že její muž Jim (Julian McMahon) zemřel při automobilové nehodě. Pro oddanou manželku a matku je to to nejhorší, co si dokázala představit. Otázkou však zůstává – nejde opravdu pouze o představy? Když se Linda následující ráno probudí, její manžel je živ a zdráv. Celé neštěstí nejprve považuje za noční můru, ale pak se to stane znovu – některá rána nachází manžela vedle sebe, zatímco jindy se probouzí jako vdova. Dny svého života prožívá nepochopitelně na přeskáčku. Lindina traumatizující předtucha uvede do pohybu sled podivných událostí, které mění tok času. Když ji pak záhadné okolnosti dovedou ke zjištění, že její perfektní život možná nebyl takový, jak se zdálo, ocitá se její svět vzhůru nohama. V zoufalé touze zachránit svou rodinu se pustí do hektického souboj s časem a osudem, aby se pokusila zachovat všechno to, co dohromady s Jimem vybudovala. (oficiální text distributora)

Trailer 1

-bad-mad-wolf-

Zdaleka nejlepší na téhle nijaké mysteriózní volovině je její plakát (myslím ten, kde je obličej titulní postavy spoluvytvářen větvemi stromů). Jinak je dosti otravné koukat na ženskou, které jaksi nedocházejí očividná fakta a souvislosti, ačkoliv se po nich pídí a závisí na nich osud její i jejího manžela. Asi jako kdybyste v dnešních novinách hledali, kam jste si založili dnešní noviny... ()

kingik

Na začátku tohoto mysteriozního thrilleru se Sandra Bullock dozvídá, že její manžel Julian McMahon měl autonehodu a zemřel. Jenže věc má jeden háček, Tohle se teprve má stát. Je to totiž předtucha. A milá Sandra udělá vše proto, aby toho osudného dne její muž nezemřel. A hlavně, aby jí z toho nehráblo. Film ubíhá v pomalém, místy i trochu nudném tempu a ne všechno zde spolehlivě funguje a dokonale do sebe zapadá. Film i výkon Sandry byl snesitelný, a i přesto, že disponuje poměrně citlivou režií, nebyl tento film ničím výjimečný. ()

Hadža

Prumerna podivana se snazivou Sandrou,videt ze to neni toceno jako zadny velkofilm,ale myslenka je pomerne zdarila, prozivaní dnu zprehazene taky neni spatny napad,cekal jsem na vyvrcholeni,ktere taky splnovalo prumerna meritka!Staci jen vypnout mozek moc necekat a nechat se uspat!:)Takovy pohodovy film na ctvrtek vecer! ()

Dannysek4U

no jo, no, tech filmu, ktery se otiraj o predestinaci a osud, je uz proste moc. A stejne tak se musi nechat, ze tady ten dej dostava zabrat fakt fest a ze scenarista je nehorazny cune bez smyslu pro pointu. Ale presto. Bullockova je fajn, az do pulky je to docela zajimavy (to uz ale davno tusite, jak to dopadne), navic se tam mihnul Stormare, coz me blazi (bohuzel fajt jen mihnul). Stejne tak je ale bohuzel pravda, ze spad to nema zadnej, logiku pramalou a rozuzleni (pokud se to tak da vubec nazvat) - a tim nemyslim to, co se odehraje poslednich pet vterin, to je totiz jeste pekelnejsi klise - je vam jasny skoro hned. Berte to proste jako romantickou koukanou, neco jako byl Dum u jezera. Zazil jsem uz mnohem vetsi tragy. Po The Reaping a druhejch horach s ocima me to docela potesilo. ()

misterz

Nebolo to tak zlé, ako by sa na základe hodnotenia mohlo zdať. Snímok má síce chybičky, ako napr. sterilné natočenie, slabučká atmosféra, ale všetko aspoň z časti vyvažuje Sandra, ktorá hrala jednoducho vynikajúco. Škoda, že réžia nebola bohviečo, atmosféra a neurčité tajomno v príbehu je to naj čo od mysterióznej drámy čakám. Niečo by sa tu síce našlo, ale bolo toho málo, aj keď dejová linka nenudila a celkové rozpletanie záhady nebolo najhoršie. Bez Sandry by podľa mňa film dopadol horšie, má charizmu, ktorú vie použiť a aj horší film vylepšiť. Preto za pozretie tento snímok stojí. 65/100 ()

• Film není remakem stejnojmenného japonského filmu, jak se mnozí domnívají. (HappySmile)
  • Film měl být původně natočen v New Orleans, ale filmaři od plánu museli odstoupit, protože tam zrovna řádil hurikán Katrina. (Chatterer)
  • Julian McMahon hrál v seriálu Čarodějky, kde jeho postava chodila s čarodějkou, která měla předtuchy stejně tak, jako zde jeho manželka Sandra Bullock. (HappySmile)