Reklama

Reklama

Linda Hanson (Sandra Bullock) má nádherný dům, milujícího manžela a dvě rozkošné dcerky. Její život je perfektní až do chvíle, kdy dostane zprávu, že její muž Jim (Julian McMahon) zemřel při automobilové nehodě. Pro oddanou manželku a matku je to to nejhorší, co si dokázala představit. Otázkou však zůstává – nejde opravdu pouze o představy? Když se Linda následující ráno probudí, její manžel je živ a zdráv. Celé neštěstí nejprve považuje za noční můru, ale pak se to stane znovu – některá rána nachází manžela vedle sebe, zatímco jindy se probouzí jako vdova. Dny svého života prožívá nepochopitelně na přeskáčku. Lindina traumatizující předtucha uvede do pohybu sled podivných událostí, které mění tok času. Když ji pak záhadné okolnosti dovedou ke zjištění, že její perfektní život možná nebyl takový, jak se zdálo, ocitá se její svět vzhůru nohama. V zoufalé touze zachránit svou rodinu se pustí do hektického souboj s časem a osudem, aby se pokusila zachovat všechno to, co dohromady s Jimem vybudovala. (oficiální text distributora)

(více)

Videa (3)

Trailer 2

Recenze (247)

Gilmour93 

všechny recenze uživatele

Veď si pěkně deníček, večer natoč budíček, pátek středa sobota, nebudeš za… Snaživá Sandra v Na Hromnice o den méně či více tápe, jestli se jedná o pokapaný karbid a nebo se ocitla ve středobodu rozsáhlého spiknutí, jenž má za cíl zbavit ji svéprávnosti. Pravda byla nakonec trochu jinde, ale koho to tankuje, když režisér Yapo celkem zajímavý potenciál úkladně zavraždil vlastní neschopností.. ()

Payushka 

všechny recenze uživatele

Ou tak tohle bylo vyzivne. Prislo mi, ze se celou dobu akorat nekdo objimal, Sandra rozpolcene zirala do kamery a ty dve detatka byly neskutecne otravny. Hvezdicka je za jediny moment, ktery me probudil z totalniho bezvedomi (sestavovani kalendare), za myho favorita Stormarea (moc se tu ale taky nepredved) a McMahona, ktery sice hrat neumi, ale zase se na nej hezky kouka. Mozna by se mi to libilo vic, kdyby mi muj premily kamarad neprozradil predem, jak to konci, ale co uz. Jo a nejak sem nepochopila takovy ty "tekavy" zabery na Sandru - treba na konci, jak bezela za autem svyho manzela. Za kamerou by nemel stat epileptik. ()

Reklama

kingik 

všechny recenze uživatele

Na začátku tohoto mysteriozního thrilleru se Sandra Bullock dozvídá, že její manžel Julian McMahon měl autonehodu a zemřel. Jenže věc má jeden háček, Tohle se teprve má stát. Je to totiž předtucha. A milá Sandra udělá vše proto, aby toho osudného dne její muž nezemřel. A hlavně, aby jí z toho nehráblo. Film ubíhá v pomalém, místy i trochu nudném tempu a ne všechno zde spolehlivě funguje a dokonale do sebe zapadá. Film i výkon Sandry byl snesitelný, a i přesto, že disponuje poměrně citlivou režií, nebyl tento film ničím výjimečný. ()

Jamal 

všechny recenze uživatele

Nebolo až také hrozné. Jen nedokážu pochopit, jak nedokázala využít na 100% ty své předtuchy. Za celý den udělala věci jako normální člověk maximálně za čtvrtku dne. Do toho, vždy všechno řešila pozdě a na poslední možnou chvíli - to byla tak hloupá??? Asi její mozkové závity stačili pouze na starání o děti ( tím tuto práci nechci nějak podceňovat ) - ale proč ksakru na sklo, kterým proletěla její dcera zpětně nedala nálepku, nejlépe přes celé sklo, nebo tam nedala nějaké dřevo nebo kytku. A nakonec největší chyba - když věděla, že jí nezbudí, tak si měla dát budík, měla si zjistit jak přesně zemřel, neměla ho zastavovat na tom úseku, .... a nebo snad chtěla jen tu pojistku? Nevím podle mě ho mohla zachránit, ale bohužel byla tak hloupá a tím ho spíše zabila. Ale budiž, její volba. Abych jí ale zase tak trošku obhájil, pokud já vím, tak všude na západním světě po nějaké nehodě musíte jít identifikovat oběť, neměli by existovat žádné výjimky. V tomto případě měla jít Linda (Sandra), jako jeho manželka, jenže na to asi trošku zapoměli... a nebo by jim to narušilo scénář s tím, že by zjistila, co se vlastně nakonec i stalo. ()

Arsenal83 

všechny recenze uživatele

Škoda tak nízkeho hodnotenia, ale niekedy tu na tej stránke dostávaju pseudo- umelecké porno diela vysoké hodnotenia a potom klasická žánrovka je tou istou osobou zakopaná pod zem. Nemám čo kritizovať, výborne som sa bavil, očakávanie naplnené, mysteriózne i prvky horroru tam boli, kvalitná herečka, čo konkrétne teda malo chýbať páni kritici? ()

Galerie (23)

Zajímavosti (8)

  • První anglicky mluvený film Mennana Yapa, německého režíséra, producenta a scénáristy tureckého původu. (ČSFD)
  • Film není remakem stejnojmenného japonského filmu, jak se mnozí domnívají. (HappySmile)
  • Julian McMahon hrál v seriálu Čarodějky, kde jeho postava chodila s čarodějkou, která měla předtuchy stejně tak, jako zde jeho manželka Sandra Bullock. (HappySmile)

Reklama

Reklama