poster

Předtucha

 • USA

  Premonition

 • Slovensko

  Predtucha

Thriller / Drama / Mysteriózní

USA, 2007, 96 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • -bad-mad-wolf-
  **

  Zdaleka nejlepší na téhle nijaké mysteriózní volovině je její plakát (myslím ten, kde je obličej titulní postavy spoluvytvářen větvemi stromů). Jinak je dosti otravné koukat na ženskou, které jaksi nedocházejí očividná fakta a souvislosti, ačkoliv se po nich pídí a závisí na nich osud její i jejího manžela. Asi jako kdybyste v dnešních novinách hledali, kam jste si založili dnešní noviny...(24.2.2011)

 • Gilmour93
  **

  Veď si pěkně deníček, večer natoč budíček, pátek středa sobota, nebudeš za… Snaživá Sandra v Na Hromnice o den méně či více tápe, jestli se jedná o pokapaný karbid a nebo se ocitla ve středobodu rozsáhlého spiknutí, jenž má za cíl zbavit ji svéprávnosti. Pravda byla nakonec trochu jinde, ale koho to tankuje, když režisér Yapo celkem zajímavý potenciál úkladně zavraždil vlastní neschopností..(2.5.2016)

 • S.i.d.
  **

  Geniální důkaz toho, jak z téměř slušného námětu lze udělat naprostá volovina. Přiznám se, že nejsem nějak velký fanda Sandry Bullock a po shlédnutí filmu jsem svůj názor nezměnil. Je pravda, že při takovém scénáři je problém se do filmu nezamotat, ale když to Mennan Yapo neumí tak ať se o to nepokouší. Ne že by se ve filmu objevila jedna chybička, Předtucha je přímo reklama na mega chyby. Jediné, za co dávám 2* je místy dobrá hudba a uzání člověku co vymyslel námět, ale víc si film nezaslouží ani zdaleka.(3.1.2011)

 • Damiel
  *

  12 % - Něco tak scenáristicky nezvládnutého se hned tak nevidí. Zajímavý námět s mysteriózním přídechem je totálně zavražděný absolutní neschopností scenáristy, který příběh utopil v bažině nesmyslných nelogičností, které musejí zarazit i tříleté dítě. Nikam to nesměřuje, jen se to motá v kruhu, který vyvrcholí absolutně nulovou pointou, takže člověk si pak nutně musí klást otázku, proč to celé sledoval. Jednu hvězdičku jedině za Sandru.(6.4.2007)

 • Le_Chuck
  ***

  Hlavny problém Premonition je ten, že ráta s divákom pomalším ako hl. hrdinka Linda. Na tom stavia čaro svojej inač celkom sympatickej a inteligentnej zápletky. Ako náhle sa tak nedeje, tak sa celý konštrukt bortí, film sa stáva sotva polovičatým a Sandra to sama neutiahne. Ukážkový, technicky bezchybný, hollywoodsky komerčný triller pre jednoduchšie masy. 55%(14.7.2007)

 • - Film měl být původně natočen v New Orleans, ale filmaři od plánu museli odstoupit, protože tam zrovna řádil hurikán Katrina. (Chatterer)

 • - Film není remakem stejnojmenného japonského filmu, jak se mnozí domnívají. (HappySmile)

 • - Julian McMahon hrál v seriálu Čarodějky, kde jeho postava chodila s čarodějkou, která měla předtuchy stejně tak, jako zde jeho manželka Sandra Bullock. (HappySmile)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace