poster

Předtucha

 • USA

  Premonition

 • Slovensko

  Predtucha

Thriller / Drama / Mysteriózní

USA, 2007, 96 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • -bad-mad-wolf-
  **

  Zdaleka nejlepší na téhle nijaké mysteriózní volovině je její plakát (myslím ten, kde je obličej titulní postavy spoluvytvářen větvemi stromů). Jinak je dosti otravné koukat na ženskou, které jaksi nedocházejí očividná fakta a souvislosti, ačkoliv se po nich pídí a závisí na nich osud její i jejího manžela. Asi jako kdybyste v dnešních novinách hledali, kam jste si založili dnešní noviny...(24.2.2011)

 • -dRaGoN-
  **

  Rádoby mysteriozní drama, ve kterém se žádné inovace, nového nápadu či kousku originality nedočkáte, naopak vše jede až příliš podle šablony, takže v půlce je bohužel téměř jasné jak VŠE dopadne. Nezdá se mi, že by ve filmu byly nelogičnosti, všechno lze vysvětlit až přílíš jednoduše, ač se to nemusí někomu zdát. Akční smyčce Klause Badelta jakoby se při vypjatých scénách snažili diváka oklamat a navést pocit že se děje něco víc než vidíme na obrazovce, netřeba připomínat že hudba je jediný aspekt filmu, který nelze zařadit mezi podprůměr. Tenhle snímek je především v rukou Sandry Bullock, které bych uvěřil skoro vše, jen škoda že musí hrát v tak plytkém příběhu. Závěr nechává běžného diváka naprosto chladným, a v kombinaci s předvídatelností je to to nejhorší s čím se tu střetneme. Samozřejmě by šlo postavit vše na hlavu s nějakými zajímavými zvraty (nepopírám že v takovém případě by člověk možná mohl aspoň nad něčím po shlédnutí přemýšlel) případně si zahrát na několikátou variantu jak změnit budoucnost (nebo vlastně minulost? ;), to by ovšem absolutně nezapadalo do celého konceptu tak jak nám byl prezentován. 40%(1.6.2007)

 • Rousse
  *

  Ne ne ne a ještě jednou ne! Myslela jsem si, že se Sandra konečně vyhrabe z těch věčnejch béček a průměrnejch filmů, ale opět se jí to nepodařilo - i když snaha byla a to se cení (proto ta 1*:-) Jinak na tomhle filmu opravdu nemůžu ocenit vůbec nic - stupidní příběh, debilní konec a ještě debilnější hlavní postava typu "puťka domácí"... brrrr naskočila mi z toho husí kůže.(17.11.2007)

 • FIBO
  ***

  Poměrně nešťastné ztvárnění relativně neotřelé synopse. Z toho nápadu se nicméně dalo vytěžit daleko víc, velká míra jeho potenciálu zůstává nevyužitá. Divák se nudí, hlavní postava působí dojmem, jako by mnody sama nebyla svéprávná, máloco překvapí. V druhé polovině se film divně až nezajímavě táhne a úplnou korunu tomu nasadí samotný závěr. Slabé tři hvězdy jenom proto, že se mi líbila ta synopse a po většinu času jsem se snažil, abych se nenudil.(18.6.2012)

 • Damiel
  *

  12 % - Něco tak scenáristicky nezvládnutého se hned tak nevidí. Zajímavý námět s mysteriózním přídechem je totálně zavražděný absolutní neschopností scenáristy, který příběh utopil v bažině nesmyslných nelogičností, které musejí zarazit i tříleté dítě. Nikam to nesměřuje, jen se to motá v kruhu, který vyvrcholí absolutně nulovou pointou, takže člověk si pak nutně musí klást otázku, proč to celé sledoval. Jednu hvězdičku jedině za Sandru.(6.4.2007)

 • - Natočeno za 45 dní. (Chatterer)

 • - První anglicky mluvený film Mennana Yapa, německého režíséra, producenta a scénáristy tureckého původu. (Zdroj: ČSFD.cz)

 • - Film není remakem stejnojmenného japonského filmu, jak se mnozí domnívají. (HappySmile)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace