Bývalý policista, který se nyní protlouká jako čistič místa činu, se nevědomky podílí na krytí trestného činu ve svém posledním zaměstnání. (Filmbox)

haWranka

Dostatek působivý atmosféry, dostatek kvalitních hereckých výkonů i černýho humoru. Kapka psychologie a víc než dost naturalismu. Nevím, jestli jsem pitomá nebo za to může ten film, ale určitý souvislosti mi prostě nedocvakly a vůbec, všechno bylo tak nějak zmatený a v končnym důsledku i nudný. Škoda. ---------------------(Ták, a tady je jasnej důkaz, jak je tenhle film nudnej a k ničemu - vůbec si totiž nedokážu vybavit, o čem to bylo.) ()

Demonic189

Opäť skvelý Samuel, kvalitný Ed a výborný začiatok, ktorý sa žiaľ s pribúdajúcimi minútami mení v naivnú a ultrapriemernú báchorku v štýle dnešných kriminálnych seriálov. Nezachráni to ani záver, veľmi slabý záver... ()

dino.h

Název byl to nejlepší, co mohl tento film nabídnout. Ač mám hlavní představitele rád, tak u tohoto jsem se docela nudil. ()

Lichty

Příjemně svižné, přijatelně hloupé a s kupodivu docela zajímavou zápletkou. Renny se snaží natočit řádně cool i zouvání Jacksonových bot a já mu to povětšinu filmu docela baštil. Jinak to ale všecho vyšumí z hlavy dříve, než stačíte třikrát za sebou říct Mr. Proper. ()

Looka

50% jako díl nějakého tv seriálu typu Kriminálka Miami prosím, ale jako celovečerák průměr. O to víc překvapí poměrně kvalitní herecké obsazení... ()

Cortesz

Docela slibná krimi s hodně zajímavým námětem o uklízečích místa činu, bylo mi jasné, že celej film nebude jen o tom, takže bylo jasné, že se sem přimíchá nějaká kriminální zápletka. Více jsem čekal, že hlavní postava bude obviněna z něčeho co nespáchal, nakonec to bylo kapku podobné a dokonce jsme se dočkali i překvapivého závěru. Ale suma sumárum film těží z dobrého hereckého obsazení, Samuel L. Jackson, ikdyž jsem už někde zmínil, že pořád leze do všeho co mu nabídnou, tak to neznamená, že je špatnej herec, ba naopak, on je vždy ve filmu tou nejlepší postavou a sebemenší blbost vytahuje z podprůměru aspoň na průměr, dále Ed Harris také skvěle zahrál, Eva Mendes jako vždy jen do počtu a na ozdobu. Dobrá režie z pera Harlina, kterej se sice pořád snaží natočit něco pořádného, ale zakopává o hodně tupej scénář, ve kterém jsou díry, díky kterým je děj předvídatelný a nakonec i ten závěr. ()

jayman

Stará herecká garda hrala v kope filmov už aj lepšie, ale Samuel „Černoch“ Jackson je Pán Charizma a Luisa Guzmána mám rád. Rozuzlenie nejako neprekvapuje, ale koniec je neošúchaný (konečne vyhrali hajzli a jediný poctivák, navyše s dojímavým pozadím, zadrel). Atmosféra srdce nerozbúcha, nejako to ani ku koncu negraduje, ale na poctivé tri to má. ()

Pharlap

Idea člověka, který uklízí místa činu apod. nechutný věci, není zas tak neuvěřitelná.. Ale tohle drama se dalo vystavět daleko lépe! Zápletku sice před půlkou filmu prokouknete, ale taky to pár zásahy do scénáře nebylo nutné! Včetně zhrzené manželky, zkorumpovaných policajtů atd atd. Copak musíme my jako komentovatelé csfd.cz učit scénáristy z Hollywoodu, jak z filmu udělat trhák? Škoda.. S.L.Jackson si vybíra v posl.domě samé průměrnější snímky.. (Dům na špatné adrese..Pokoj 1408, Hadi v letadle.. ). Přitom jeho charisma a herecký výkon má na lepší. ()

Elegnor

Docela netradiční zápletka, Ed Harris jako vždy drsnej, Eva Mendes jako vždy krásná, no a Samuel L. Jackson, ten je prostě.. Ten jednoduše nic nezkazí :) Žádná velká akce se nekoná, ale na zabití hodiny a půl je to fakt fajn věc.. ()

Cikinko

Aj takéto špecifické povolanie potrebovalo filmové zdokumentovanie na plátne. Skvelý výkon Samuela a priemerná zápletka s ničím nečakaním si vyslúžila priemer 3*. ()

Brano

Nie je to zas prepadák, no od tejto krimi som očakával viac, pretože obsah filmu bol zaujímavý. Samotný snímok mal sľubný začiatok, no potom to už išlo z kopca. Jednu nelogickú a nudnú pasáž striedala druhá. Okrem iného je to strašne nezáživné a predvídateľné. Maximálne na jedno pozretie. ()

sendisis

Průměrný film s na začátku překvapivou tématikou – úklid místa činu. Myslím, že jsem neviděla žádný film, který by se tímto zabýval. Ale to je tak vše, co je na něm zajímavého. Jinak je to standartní americký film s policejní tématikou korupce. Uprostřed filmu člověk čeká něco mimořádného, že se prostě ještě něco stane. Něco, co diváka příjemně překvapí. Něco nového, co všechny ostatní filmy nemají. Očekávání ale není naplněno. Rozzuzlení v podobě milostného trojúhelníku je obvyklým filmovým klišé. Určitě nesmím opomenout skvělou práci kamery a střihu. Detaily se film jen hemží a je to bezesporu originální pojetí, které dává filmu šmrnc. ()

marosson

Tak ja by som povedal, ze motivacne styri. Prijemna stopaz, velmi dobri herci...zapletka a vyvrcholenie mohlo byt napinavejsie. Urcite vsak nelutujem cas pred obrazovkou. ()