Bývalý policista, který se nyní protlouká jako čistič místa činu, se nevědomky podílí na krytí trestného činu ve svém posledním zaměstnání. (Filmbox)

venison

Téma poněkud slabší, ale hezky zpracované.. Na to, že jsem tento film viděla na TV Barrandov, byl pro mě příjemné překvápko :-) ()

Antek

Tento film je jako jízda po rovné silnici. Nakonec sice dojedete do cíle, ale nejsou zde žádné výmoly, zákruty -- takže je to jízda bez rizika. Nuda. Jackson začíná uvadat a jeho hraní se skládá z neměnícího se výrazu, Harlin je unavený již několik let a Ed Harris by už se taky měl vymanit ze škatulky svých obvyklých rolí (kdo uvidí, pochopí). Jakoby se nijaká energie z účastníků tohoto natáčení přenesla na plátno, které čpí vyloženou nevýrazností. Žádné zvraty, emoce či napětí -- jenom další zbytečná žánrovka. Vypelichaná hračka, která je vycpaná vatou v podobě nefunkčního vztahu mezi otcem a dcerou (WTF?!!!), který se vyřeší bouchačkou a slzemi. Ruce pryč ... ()

JohnSmith

Opět jsem se upevnil v dojmu, že Harlin je muž dvou filmů a to Cliffhangera a Smrtonosné pasti 2. Jeho ostatní filmy, ať mají sebezajímavější zápletky, jsou jen rutinními snímky, které pobaví, ale nenadchnou. Stejně tomu je i v případě Zametače stop, kde je slušně rozjetá zápletka, která ovšem vrcholí, dá-li se to tak říci, poněkud nezajímavě a hloupě. ()

Josefin

Kdo uklidí, když někdo umře nebo se stane vražda no přece firma Terry Clean . V hlavních rolích Samuel L. Jackson, Ed Harris a další herci. Začátek měl tak nádherně našlápnuto aspoň na 4*, ale asi nikdy nepochopím jak takový námět mohli zprznit . René Harlin měl vzít na scénaristu nějaký bičík a popravdě i ty herecké výkony ochabovaly.Tak tomuhle se říká zničená naděje na trhák. ()

Looser

Příjemné překvapení od Harlina, kdyby nebylo poslednich 3 minut, mohlo to být i za 4 hvězdy. Film leží a padá s hlavním hrdinou. ()

made1

Opravdu mám ráda S. L. Jacksona a nehrál špatně, ale veškeré nadšení žádné. Nudila jsem se, téma dobré ale tak laxně zpracované, že je až škoda použitého materiálu a času. Film přesně určený, aby jel večer, když budete mít návštěvu a nebudete stíhat koukat. Začátek jasný, konec taky. Uprostřed opravdu není nic, co by vám mohlo utéct. ()

Baffer

Dobrý námět ,ale evidentně neměl režiser svuj den. 93 minut uběhne jako voda, příjemně se na to díva, ale to je tak vše. ()

Seti

Začátek byl hodně slibný. Samuel L. Jackson uklidí nepořádek, ovšem vzápětí zjišťuje, že celou špínu netvořila jen krev. Očekávané vyšetřování však postupně ztrácí šťavu i tempo, až z toho nakonec vyleze zločin s dost uhozeným motivem. Tentokrát bych se klidně přimlouval za trochu zapeklitější a zamotanější děj, protože vedlejší (slepé) dějové linie i postavy byly skutečně slibné. Takhle z toho nakonec byla průměrná kriminálka s výborným začátkem, udýchaným středem a dost pitomým závěrem. ()

jondoe

Dost dobry a zaujimavy namet, z ktoreho mohla byt dost dobra kriminalka. Z Harlinovou reziou z vacsa nemavam problemy a herecke obsadenie ma tento film naozaj luxusne. Ale kde nie je dobry scenar, tam ani herecke kalibry ako Samuel L. Jackson, Ed Harris, alebo aj Eva Mendes nepomozu a nevytiahnu film aspon do priemeru. Zaciatok filmu celkom usiel a dokazal zaujat, ale z hruba po pol hodine zacne byt film nudny a nelogicky a celkova pointa filmu je az k smiechu. Dakujem za S. L. Jacksna, ktore vykon sice nie uplne perfektny, ale aspon ma dokazal udrzat pri obrazovke. A Harlin tu sice nic extra nepokazil, ale radsej nech toci tie svoje akcne beckove filmy z ackovou produkciou, pri ktorych sa clovek aspom odreaguje, pretoze podobne filmy ako bol tento mu teda moc nejdu. ()

Pavlík

25. 04. 2010 (124.); Tom Cutler má nezáviděnihodné zaměstnání a ještě Eddie Lorenzo mu nastrčí nepříjemnou záležitost ()

Wally

Souhlasím s tím, že první polovina filmu byla lepší než ta druhá ( a to docela výrazně ). Na druhou stranu se tomuto filmu musí k dobru přičíst zajímavá myšlenka (i když nedotažená), docela dobré tempo a výborné herecké výkony S.L. Jacksona a E. Harrise. Sečteno podtrženo..příjemný krimi thriller od kterého jsem moc nečekal a který mne velice mile překvapil a bavil. ()

Holina

Dobrý nápad, hvězdné obsazení a dobrý (alespoň dle mého vkusu) rejža. Mno, ale zas taková sláva to není. Zejména u blábolivých scén jsem dokázal i odběhnout od obrazovky a když jsem se vrátil Jackson ještě vyprávěl pro film naprosto nepodstatné kydy. Prostě vyházet pár scén a bylo by to jistě záživnější... ()

Hanys_

Zajímavý námět přetavený v předvídatelný a klišovitý scénář. Ono i ta stopáž 80 minut svědčí o tom, že tady velké ambice na policejní thriller rozhodně nebyly. ()