Bývalý policista, který se nyní protlouká jako čistič místa činu, se nevědomky podílí na krytí trestného činu ve svém posledním zaměstnání. (Filmbox)

solver

Z námětu šlo vytřískat daleko lepší film, zejména pokud máte k dispozici takové hvězdy. Samuel za to nemůže, ten udělal své na 100%, ale chyběl tomu výraznější drive jako měl třeba Nepřítel státu. ()

Mark1983

Po pravdě řečeno - nejedná se o žádný kriminální velkofilm,ale některé scény jsou i přesto působivé. Některá místa ve filmu jsou,jak se říká,hluchá,ale jinak se jedná o průměrný kriminální thriller,který v žádném případě,když nenadchne, neurazí. ()

Xmarc

Kupodivu mi tady antisexyzjevení Eva Mendes nevadí tolik jako obvykle. Vcelku průměrný thriller made by USA. ()

mire.k

Komorní drama, nic víc. Dalo se na to dívat, ale nenadchlo to. Na thriller moc přímočaré a předvídatelné. Škoda, chtělo to odlehčit a dodat něco, pro co by stálo se na to podívat znovu. ()

mirakk

Rozhodně zajímavé téma, příjemná zápletka, roztomilá Eva Mendes a tatíkovský S.L. Jackson. Rozhodně jsem čekal vostřejší akci a možná i morbidnější záběry, ale přesně tak jak je to natočené, je dostačující k tomu, aby se film nepropadl k zcela průměrným kouskům. Příjemně jsem se bavi **** ()

radostR

Zpočátku zajímavý film se slušnou zápletkou, využívající hereckých kvalit S.L. Jacksona a půvabu E. Mendes. Potřebné napětí se v průběhu filmu rychle vytrácí a závěr je už vyloženým utrpením. ()

Kowl3r

Až na tie sentimentálne omáčky som spokojný ...zaujímavé, pozerateľné, herci , ktorých mám rád...A Eva je stále kočka... ()

Zrcadleni

Příjemná oddychovka s dobrým hereckým projevem Samuela a kráskou Evou. Od začátku Vám bude jasné jak to všechno dopadne, ale bude Vám to úplně jedno, protože se na to prostě dobře kouká, vše plyne tak přímočaře a divák se nemusí namáhat nad sledováním detailů. Je to průměr a pokud si někdo myslí, že průměr je špatný, tak ať si uvědomí co si o průměru myslel ve škole:-D ()

k.rakonos

Škoda, že hodně filmů prostě Amíci zkazí díky přemrštěnému závěru. Dcerunka, která drží zbraň prvně v životě v poslední milisekundě nepozorovaně přistoupila a přesnou muškou na hlavu zachránila tatínka. Ach jo, nevím, jestli to kvůli tomu neupravím jen na 2 hvězdy. ()

Vlad

K dokonalosti tomu niečo chýbalo. Miestami to vyzeralo na drámu, inokedy na akčný film, thriller ani nie. V závere som ale mal pocit že to bolo také z každého rožku trošku a keď už to chcelo byť akčné, malo to byť akčnejšie a ke´d nie, malo to hĺbať, čo tiež nerobilo. Na Evičku sa síce dobre pozeralo, ale dohromady si po páru rokoch od vzhliadnutia filmu až na pár scén nepamätám nič. Ešte ani len to ako film skončil, čiže hlboký dojem nezanechal. Na skrátenie chvíle ale ujde... Za mňa slabých 60% ()

damokles

Průměrná americká detektivka o špinavých policajtech, kteří se snaží očistit od své minulosti a žít pro rodinu, která jediná jim nakonec dává smysl života. Z průměru lehce vybočuje živností hlavního hrdiny, který provozuje firmu na uklízení interiérů od biologických stop po mrtvolách. ()

andy60

S filmem jsem strávil příjemný večer, nic míň, nic víc. Dobré herecké obsazení, průměrný scénář. (Technická - škoda, že nebylo použito prostorového zvuku). ()

poppy75

bez stipky napatia,otrasna hudba,rok vzniku 2007??tipovala som podla formy,spadu i otrepanosti skore 90te roky...uvod bol tahakom,ktory sluboval vela-ale nedostanete skoro vobec nic... ()

Hornet.CZ

74% / Ku podivu o trochu lepší než Inferno co jsem viděl před tímto, důvodů proč tomu tak je, je opravdu dost, neobvyklé a zajímavé téma, k tomu ještě solidní příběh a skvěle hrající Samuel L. Jackson, faktem je, že mě trochu zklamal konec, (SPOILER!!!!!) kde Cutler dá Vargasovi sešit se zkorumpovanými policisty, který je poté spálen a několik desítek podplacených policistů je tedy "zachráněno", osobně bych byl radši kdyby se Cutler za každou cenu vzepřel všemu a učinil spravedlnosti za dost. Film jako takový je dobrý a za zhlédnutí určitě stojí ale čekal jsem trochu více. ()