zyew

Vskutku nápaditý snímek ve stylu 24 hodin, kde Kiefera Sutherlanda nahrazuje výtečný Dennis Quaid. Věci zde nabírají, čím dál rychlejší spád. Dokonale vyřešené záběry. Dokonce bych i přidal pár "úhlů pohledu" a prodloužil stopáž filmu o pár minut navíc. 8/10 ()

Seuata

Zajímavý nápad, který musel dát fušku promyslet. Pokaždé ta samá scéna, ale přitom úplně jiná. Vážně vydařené. Nevím co tomu chybělo, nebo jestli to bylo tím, že už jste věděli, co se stane (akorát se to dělo z jiného úhlu pohledu). Prostě 4 hvězdičky ()

ShadyCZE

Hmm, nebylo to vůbec špatný. Prvně jsem si říkal "omg kolik těch pohledů tam ještě bude" ale režisér věděl proč to dělá. Konec byl strhující a za sebe mohu říct, že jsem byl spokojený. Jediný co mě vždycky šokuje jsou ty auta. Ve finále rozsekaný na sračky a airbag nikde... nový auta a ani jedno snad nemá airbag, nebo co? Já na to vždycky trpím a nemůžu se toho zbavit, ale když pominu pár detailů (několika násobný vrah jen proto, aby zachránil bratra) je to úspěšné akční drama. Scénu, kdy na holčičku jede rozjetá ambulance s únosci jsem si velmi užíval byl to nádherný okamžik. A abych nezapomněl! Dennis Quaid nejen že vás okouzlí jeho výkon, ale i charizma. Možná i proto 80% Doporučuji. ()

kenny79

Výborný strhující thriller, který se několikrát vrátí k jednomu atentátu, ale pokaždé z pohledu jiné důležité (jak jinak) osoby. 4* ()

Blazis34

Skvělé, originální, strhující. Tak by se podle mého dal vystihnout tento film. Opravdu skvělý nápad režiséra Peta Travise natočit film z různých úhlů pohledu. Ještě k tomu přidal děj, který je zajímavý a reálný. Ukázal také, že i bez nějakých velkých hereckých es lze udělat skvělý snímek. Tento svižný film mě opravdu bavil, ani chvíli jsem se nenudil a dávám po zásluze takové hodně lepší čtyři hvězdičky. ()

vodkasesemte

tak, viděl sem ukázky a nezaujalo mě to víc, než dvě kopulující opice. po shlédnutí zvedám na tři (proč jen dvě?) a možná, kdyby se tam objevil prvek v baletkách, tak se i přidám. ()

davistercz

Hodně slušný film na který jsem se opravdu těšil po shlédnutí traileru. Opravdu vynikající a strhující podívaná, která nenechá diváka ani nadechnout. Velmi dobře vymyšlené a na to, že ten "děj" byl tak jednoduchý, tak to bylo opravdu mazec. Za mě bohužel 4****. Protože konec byl takový typický "americký konec". Neviděl jsem v tom žádnou velkou zápletku a tak. ()

gotham

Upřímně řečeno, na to jaké se zde sešlo herecké obsazení a na to, jak pro mě zajímavé bylo téma příběhu, tak mě to nijak zvlášť nezaujalo. A přitom to skvěle začalo, působivá atmosféra, efektní výbuch, zajímavě nastolený příběh. Ovšem střední pasáž byla neskutečně nudná. Neustále dokolečka sledovat to samé, byť z pohledu různých postav, to příběh nikam neposouvalo a tempo se zde totálně zpomalilo, až zastavilo. Posledních 20 minut už zase bylo trošku lepších, nicméně závěrečná honička nebyla nic moc a ani zajímavé zápletky jsme se nedočkali. Naopak ve scénáři se dá najít spousta chyb až hloupostí, či nevysvětlených motivací některých teroristů (policista). Také např. bezpečnostní opatření ohledně prezidenta USA jsou zcela určitě na úplně jiné úrovni než jak nám ukázal tento snímek. 50% ()

Reiner odpad!

Na toto dílo jsem se ani nedodíval,protože to prostě nešlo.Neustálé vracení na začátek. Ty samé pohledy akorát z jiné osoby. Ano, jiný úhel pohledu. Ale že až takový, to by mě vážně nenapadlo :( ()

harycek

Náhodou velmi koukatelný film i po několikáté!!!Vlastně se na to musím dívat vícekrát protože na poprvé jaksi nestíhám!?! ()

silak_xup

Thriller rozdělený na dvě části, kdy v té první sledujeme neustále dokola teroristický útok při příležitosti proslovu prezidenta právě z různých úhlů pohledu, tedy jak to viděli různí účastníci té události - tahle část mě po pár těchto stejných, ale přesto jiných záběrech na stejnou situaci už začínala štvát. V druhé polovině se film pak přehoupne ve slušnou akční řežbu a honičku a strašně rychle to uteče. Super nápad i zajímavé zpracování ale ten začátek mě fakt nebavil, byl hrozně zdlouhavý. Za mě takovejch 65%. ()

baclajean

Originálne spracované, netuctové, prekvapivé. Forest klasicky na jednotku, a nielen on. Kiežby takýchto filmov bolo viac. ()

mouzi

Protivi se mi jiz samotne tema "zachrana prezidenta" a pokud jde o americky film a americkeho prezidenta, pak se mi to protivi uplne maximalne. Kdyz pominu to, ze vlastne prezidenta zachrani zmatena a vystrasena mala holcicka, tak cely film stal i tak za houby. Filmu s timto tematem i ve vedlejsi dejove linii je cela rada a tocit cely film jen na toto tema mi pripada bud jako naproste silenstvi nebo maximalne vysperkovana zalezitost. Co se tohoto snimku tyce, tak do vysperkovanosti ma veru daleko. Pojeti nekolika uhlu pohledu, z cehoz vychazi i samotny nazev snimku, byva veskrze prijemnou zalezitosti pro divakovu myslivnu, avsak ne v tomto pripade. Zde je nam plytce a prvoplanove predhazovan dej, jez nema ani minimalni naroky na divakou narocnost. Jednorazova zalezitost, pekne sceny a akcni zabery, slusna rezie, nevyrazne herecke vykony a ohrany scenar. Proste zbytecny film se vsim vsudy, horkotezko lepsi becko. ()

dG!

Líbilo, sice "8" dějových linií je jen pozlátko pro nahonění bodů u diváků nad dějem přemýšlejících (například zcela zbytečně natáhlá linie s černochem + nesmyslná záchrana bratra vystřílením půlky ochranky a následným únosem prezidenta), nijak to nepřekáží a efektně vtáhnou do děje. Filmu svědčí LITE délka 90 minut - člověk nemá minutu na vydechnutí, našláplej děj se na minutku nezastaví - kamera zběsile těká sem a tam. Jen je mi líto konce, tento film si určitě zaslouží lepší závěr než tradiční americký hepyend (třeba něco na způsob Království se kterým má Úhel pohledu hodně společného) 70% ()

petan416

Film Úhel pohledu je jeden z nejlepších filmů, který jsem kdy viděl. I když mě už docela rozesmálo to, jak se čas už popáté vrátil zpět na 11:59:56, ale jinak to byl fakt pěkný film. Je zde možné vidět rozvíjející se techniku teroristů, intriky as vystoupeními prezidentů (ztvlášť USA), mocnost teroristů dostat se kamkoliv a hlavně skvělý vyšetřovací tým :-) Dávám 100% a všem doporučuji!!!!!!!!!!!! ()

david666

Slušný thriller trochu zkazí konec. Bez něj by to bylo podstatně lepší, protože ztvárnění jednoho atentátu z různých pohledů má šmrnc. Dlouho totiž nevíte kdo ke komu patří. Sice bych měl výhrady k trochu přehnané automobilové honičce, ale jinak vcelku reálný film. ()

JessicaJet

Film nás od počiatku uvedie do strhujúceho deja filmu, čo mne imponuje. Výborná réžia čo sa týka skladačky dejovej línie. Keďže je dej skutočne rýchly, tak opakovaním dejového sledu neprídeme o nič. Kľudne sa mohli vynechať humánne pasáže prezidentových rozhodnutí, keďže sa ďalej nijak nerozvíjali (myslím že to pôsobilo nenútene proamericky). Koniec sa mne osobne zdal nepochopiteľný - po smrti toľkých ľudí zrazu celý plán stroskotá kôli malému dieťaťu na ceste... Každopádne to bol nášup z každého uhla pohľadu. ()

„Já jsem 3D zákon!“

„Já jsem 3D zákon!“