CID7

Docela zajímavý kousek, konec je jasný - u USA filmu vždy dobrý vítězí a padouch umírá. Rozhodoval sem se mezi 3-4*, ale ž etam hraje M. Foxx z Lostu tak 1 navíc, jinak by byly pouze 3. ()

usDAVEcsp

Vezmeme 10 minut a několikrát opakujeme, jakoby z jiného "úhlu pohledu". Do toho hodíme několik přestřelek a automobilových honiček. Nakonec přidáme trapný závěr. A je to! ()

ostre_pero

áno, je to čiastočne pravda, že film vás svojim spracovaním neprinúti zhliadnuť ho znova. na druhej strane vás od začiatku do konca nepustí ani na sekundu. bravúrne spracované, škoda nechutného amerického konca, za to hviezdička dole. ()

kiwikiwi

zaujímavo natočené, ale vcelku nudné. vrcholom hereckých výkonov pripečený je americký turista (Forest Whitaker) s kamerou. neviem, či takto mal stvárniť svoju postavu alebo je fakt taký "kvalitný" herec. ()

gonzo

Je to sice jen taková jednohubka, některé dějové linie by šlo zkrátit (Forest Whitaker) a jiné více srozumitelnit (španělský policista, co tam vlastně dělal? kde je flashback hlavního záporáka?). Nicméně jsem se bavil skoro až královsky a závěrečná honička je výborná, ač je dílem spíše schopných střihačů než kaskadéru. ()

MIHLIK

Skvěle spracovaný snímek, sice se párkrát vrátime v ději pozpátku ale to jenom proto abychom poté sledovali každého z učastníku zvlášt a dopátrali se vlastně proč se to muselo stát právě takto... ()

Kathane

Vůbec jsem nevěděla o čem ten film bude( nějaký úhel pohledu ), tak když jsem ho uviděla, tak mi to připadalo tak trošku divné, nějak moc mě nenadchlo, že ten film bude celý o útoku na nějakého prezidenta, ale potom, jak se přehrávaly ty různé pohledy od různých herců, tak luxus :-) Říkám si, tak tenhle Matthew Fox je věrný prezidentovi, ale jeho pohled, no tak mě to naštvalo, a zrovinka ten, který prezidenta zachrání, tak jsem si myslela, že ho zradí...No vůbec nevíte, co se stane, co máte čekat :-) jinak moc dobře propracované! Tak v půlce, když už všechno pochopíte, tak úplně sedíte a čekáte, úplně nadšení, jak to dopadne :-) doporučuji!!! 70% ()

h.i.t.c.h.

Zpočátku originální a zábavné a to i přes (možná spíše díky) neustálému vracení se ke stejné události. V závěru Vantage Point klesá na úroveň průměru akčních televizních produkcí á la Kobra 11 a přináší spoustu patosu. Jinak by snad ale ani nemohl mít nálepku "made in USA". 70% ()

Andy.6

Tempo vyprávěné dobré, ale děj je celkem jasně narýsovaný již po 20 minutách a v dalších minutách nedojde vůbec k žádnému zvratu nebo nečekanému překvapení. ()

bigbebi

Od různých recenzí jsem k filmu přistupoval velmi skepticky.Oč větší překvapení, že se nekonala žádná zívačka ale jenom dost slušná akční zábava. Bavil jsme se. ()

kakapo007

K filmu jsem přistupoval opatrně, ať už při sendávání z poličky naší DVD půjčovny, až po insert do DVD přehrávače. Nebyl jsem si jist, co můžu čekat. Ale hned od úvodních vteřin se méo obavy rozplynuly, ba co víc, velice silná atmosféra filmu mi nedovolila ani na chvíli polevit v soustředění na děj filmu. Potěšil mě dokonce fakt, že jsem v průběhu filmu (až na pár výjimek) téměř netušil, která bije. Film je dynamickým, mrtvol tak akorát (vlastně celkem přehršel), realistické a nadprůměrné zpracování. Rozhodně to není žádnej top ten, ale charakteristiky nadprůměrnosti rozhodně má. Rovněž je to snímek, na který se rád ještě jednou podívám - myslim si, že několik věcí, které utekly mé pozornosti se tam ještě najde... ()

Unrealik

Opět budu kritický. Film to není vyloženě špatný, prostě průměr. Kladně hodnotím svižnou akci v druhé půli filmu, sympatického Dennise Quaida (byť jeho "drsný" výraz při honičce vypadal vtipně). Naopak rušivě působil Forest Whitaker s výrazem mentálně postiženého, zbytečně mnoho úhlů pohledu (stačily by klidně třeba tři), až příliš klipový styl. ()

catr

Ve filmu jsou bohužel použity všechny kliše a chyby akčních filmů(staré zranení,děvčátko bez maminky atd)a utoho já bohužel rostu.Celkem se povedla závěrečná honička,ale co ten Oplík vydrží to by se jeden divil.Jinak jsem se nudil a občas i smál.Jak píše Mustafa NAIVNÍ je to pravé slovo.20%stěží. ()

panic25

dokonale propracovaný film, který vás nepustí do poslední vteřiny, 8 úhlů pohledu zachycuje atentát amerického prezidenta z pohledu 8 různých lidí a skvělé obsazení filmu dodává filmu na atraktivitě ()

duriel99

Mám rád spracovanie filmov trochu iným štýlom, kde patrí presne aj tento. Dej, ukázaný z rôznych pohľadov osôb, vďaka ktorým sa pomaly ale určite odkrýva celý príbeh, ktorý je zakončený úžasným vyvrcholením. Režisérovi, ktorý nepatrí zrovna k najlepším, sa podarilo spraviť niečo, čo dokáže držať diváka v napätí do záverečných tituliek. Skvelý Matthew Fox, trochu už starší, ale stále výborný Dennis Quaid - herci, ale aj mnoho iných faktorov mi oprávňuje dať 5*. Jednoznačne odporúčam pozrieť každému, kto má rád zvyšenie adrenalínu počas filmu... ()

epsyn5

Chvílemi jsem si říkal, že už je těch úhlu až moc,, nakonec se to příjemně vybarvilo a jsem celkem spokojený. ()

mirror79

Prázdné nic, dvě hvězdičky snad jen za netuctovou (i když taky ne příliš originální) myšlenku "návratů do minulosti". Whitaker své oko tady zavírá víc než v jiných filmech, celkově jeho grimasy jsou křečovité až trapně komické a nedůvěryhodné a nevidět Posledního skotského krále, myslel bych si po shlédnutí tohoto filmu, že je to nějaký nevýrazný béčkový herec. Herecké výkony celkově podprůměrné a to vč. Dennise Quaida. Honička s Opelem Astra, který má zvuk Porsche (bohužel toto auto opravdu moc živostí neoplývá - osobní zkušenost) byla také komická. Fakt slabota, místy jsem se musel stydět za her. výkony a cítil se trapně ... ()

Chlo0opek

Tento film nebyl špatný, ale prostě nemůžu nějak překousnout scénu, kdy turista ne zrovna atletické postavy stačí v běhu sprintujícím dvojici můžů a přitom je stačí ještě natáčet. A kromě toho se mně zdálo v tomto filmu až moc osobního hrdinství a duchapřítomnosti (nejen tohohle turisty), které mi nesedělo k hercům. Ale 3* dám. Naopak za povšimnutí stojí zajímavá kamera. ()

Warapeidza

Zápletka je sice banální, ale časová smyčka mě zaujala... Postav mohlo být tak o jednu méně, ale i takhle to bylo velmi dobré pokoukání... Není to navíc nikterak natahovaná kaše, hoďka a půl uteče jako voda- celkem to tedy máme za 4*, bo takovýhle filmy já mám rád... ()

„Já jsem 3D zákon!“

„Já jsem 3D zákon!“