Terka.Vcelka

Seriál 24hodin neznám... Každopádně tenhle film je do své první půlky velmi povedený. Pak bohužel nastává zlom je to typicky americkoklišéovské - a konec? Naprosto nedotažený. Celkový dojem je asi takový, že do poloviny filmu si na tom někdo dával hodně záležet, pak mu ovšem někdo jiný zaklepal na dveře a řekl: "Neser se s tim tak... Sakra, ty máš jen 60min a jsi v půlce? Nasekej ten konec, ať to může jít vydělávat" - přesně takový dojem to budí... (a poslední poznámka: Proč sakra křičí na konci ten bílokošilák Veronico? - nedotažené... ) ()

Mathyen

vždy záleží na úhlu pohledu, z toho mého jsem sledoval výborný a nadupaný akční thriller, strhující a napínavý až do titulků. Mělo to myšlenku a mělo to logiku a skutečně jsem se bavil, co víc si přát, snad jen výborné herce, no a ti tu nechyběli ani omylem. 8,5/10! ()

maniak.sused

Po dlhom-predlhom čase som si kukol film v TV a minimálne do polovice stopáže som sa hotoval dať štyri. Očakával som však, že výstavba filmu bude niečo v zmysle ,,najprv to isté z pohľadu 3-4 zainteresovaných a potom vyšetrovacia časť". S každým ďalším pretočením rástli moje obavy z toho, že štruktúra ostane rovnaká a pretáčať sa bude až do konca. Moje obavy sa naplnili a v dôsledku toho napätie, najprv veľmi šikovne budované, postupne opadávalo a posledná tretina filmu bola pre mňa z diváckeho hľadiska už viac-menej ,,dopozeraním". Na jednej strane uznávam, že z hľadiska posunu vyšetrovania nebolo žiadne ,,pretočenie" zbytočné, na strane druhej musím povedať, že sledovanie tej istej udalosti (hoci aj z iného ,,uhla pohľadu") toľko krát... Už to jednoducho trošku liezlo na nervy. Inak si tvorcovia zaslúžia pochvalu. Podarilo sa im totiž natočiť v rámci žánru originálny a zaujímavý kúsok a väčšinu stopáže ma film naozaj bavil. Ale kedže hladina diváckeho zážitku mala ku koncu mierne klesajúci tendenciu dávam silné tri. ()

Leník

Mě to tedy chytlo velmi. Dynamicky natočené, navíc mám ráda tyhle filmy - skládačky, kde se informace odhalují postupně a člověk si je musí dávat dohromady s tím, co už viděl. Občas jsem trochu nestíhala, ale celkově se mi to moc líbilo. EDIT: Na druhé pokoukání snižuji z pěti hvězdiček na čtyři, přece jen když už chybí ten moment překvapení, tak si člověk víc uvědomí drobné nedostatky, ale pořád velmi dobré. ()

Scaevola

Odvážná a zbytečná forma podkresluje dobře vymyšlený, ale hloupě zakončený příběh. Je zajímavé, že pohledy z různých stran fungují v první polovině, ale ke konci, aby do sebe vše zapadlo, poněkud ustupují pohledným honičkám a zábavné akci. ()

Hunys

Moc se mi líbil nově pojatý styl střihu a scénáře. V tak krátkém ději, který se odehrál opravdu zhruba za 1 hodinu, tj. od 12:00 do 13:00. Ale vtažení diváka do děje za každou postavu, která hraje svoji roli se mi líbilo. Divák si může vybrat hned na začátku s kým sympatizuje a sám může ve své mysli si představit postup za tu osobu. Já bych byl asi ten černoch s kamerou. Amerikán ve Španělsku a natočí všechno podstatné :D ()

Tempest

Docela slušný akční film. Příběh je nestandartně zpracovaný, stejnou událost vidíme z pohledu několika různých lidí, přičemž se po každém úhlu pohledu posuneme o něco dál. Forma zpracování byla dobrá, netradiční, akce taky docela slušná, herecké výkony docela solidní. Trochu chatrnější mě osobně připadal scénář, teroristická akce měla dost složitý plán, byl by to docela zázrak, kdyby vyšla. Vyžadovala ostatně i jeden předpoklad, o kterém dost pochybuji, že je reálný a pak i v samotném průběhu akce museli scénáristi teroristům dost pomoci (viz akce kdy jeden terorista, sice s výcvikem člena zvláštních jednotek, střílí vesele a bez problémů jednoho člena prezidentské ochranky za druhým, jak figurky na střelnici). Jinak docela dobrý. ()

Muf911

Dobrý akční film. Postupně se divák seznamuje s tím, jak došlo k atentátu na prezidenta pomocí několikanásobného pohledu na děj očima různých postav. Vždy s každou další postavou se děj rozplétá o něco víc. A docela se i uhlídalo to, aby se děj neopakoval a byla nuda. V závěru filmu je taky povedená honička ve dvou Astrách. Občas je pár scén až moc "amerických", ale ve svém žánru se jedná o velice solidní počin. ()

FOndra

Časové smyčky ve filmech mají jednu nevýhodu. Omrzí se. Film je sice výborný ale podruhé už není důvod se na něj koukat. Každopádně Dennis Quaid a Whitaker skvělé výkony ! ()

PatrikP4

V TV to dávají tak často že už se mi to pomali začíná znechucovat... Každopádně velice zajímavý film... Pete Travis to natočil skvěle... ()

Goumen

Originálně zpracované a docela dobře promyšlené akční krimi. Celé se to vlastně točí kolem jednoho atentátu z pohledů mnoha různých účastníků. Tím se postupně odkrývají další a další detaily, které do sebe postupně zapadají a skládají tak celkem složitou mozaiku. Akce byla dobře dynamická a závěrečná honička parádní. ()

Teachman

Námět a zápletka: 5/10 ... Vizuální stránka: 5/10 ... Soundtrack: 5/10 ... Didaktický potenciál: 3/10 ... Celkový dojem: 5/10. ()

PTuranyi

Veľmi dobre natočený thriller z prostredia medzinárodnej politiky a terorizmu. Dej filmu je vlastne veľmi krátky. Je to len pár minút, počas ktorých sa odohrá atentát na prezidenta USA pri príležitosti vytvorenia aliancie proti terorizmu v Španielskej Salamance. Film je následne vytvorený poskladaním mozaiky tejto udalosti z pohľadu rôznych postáv. Vďaka tomu môžeme vidieť udalosť z rôznych uhlov a postupne rozplietame klbko sprisahania. Film má svižné tempo, ktoré neustále graduje. Herci sú dobrí ale scenárista zjavne na oltár akcie obetoval zopár logických skratiek aby agent Thomas Barnes úspešne dokončil svoju misiu. ()

Easykill

Tvl úhly.. A kolik. Hodně zajímavý kousek! Na skoro TV film to vypadá dost dobře. Kdybych se měl zaměřovat na detaily, tak chyb je tady dost, ale většina není tak okatá, takže je to přijatelné. Dobře se na to dívá, obsazení je fajn a odsejpá to parádně. Nic co bych musel vidět 2x, ale zase to je jeden z těch lepších.. ()

babuška

Dobrá myšlenka, vynikající kamera, báječný Forest, dobrý Dennis, ale ten KONEC je na slovo od Z. Film mně krásně vtáhnul do děje a držel v napětí ale počase jsem začal tušit, že konec bude nádherný nebo komerční a happy a to je obrovské mínus tohoto filmu, hlavně ten odkaz na hrdinu mně dožral asi americká podpora vojákům v Iráku,náš prezident prostě přežije všechno. Velká škoda jinak dobře natočenému snímku. ()

shinlove

Tak tenhle film mě bavil. Vynikající výkon Dennise Quaida podtrhl příběh, viděný osmi lidmi...perfektně vymyšleno a natočeno, poklona pro Peta Travise. 4* ()

Adams

Příběh začíná ve 12.00 a k tomuto času se vždy vrátí a opakuje se z pohledu další osoby (president, ochranka USA, policista ESP, teroristi, náhodný turista) Můžete takto děj sledovat z různých úhlů pohledu. Reálné přestřelky, výborný spád, akce, auto honička ne městě ( corsa vs. astra) velmi dobře zinscenovaná. Konec sladký, jak už to v těchto filmech bývá. ()

„Já jsem 3D zákon!“

„Já jsem 3D zákon!“