poster

Bratři z donucení

 • USA

  Step Brothers

 • Slovensko

  Bratia z donútenia

Komedie

USA, 2008, 94 min (Director's cut: 105 min)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • ORIN
  ****

  Jak píše ladko, opět klasický a já dodávám opět dokonale přehrávající Ferrell. Na jednu stranu jsem z filmu poněkud zklamán, čekal jsem víc, na druhou několik naprosto geniálních momentů, které se mi vryly a doslova zasekly do paměti za pomoci Brennanova samurajského meče. Nevím, čím to, ale téměř každý film z dílny Judda Apatowa chutná s nádechem 70. let, ať už se v nich odehrává přímo či ne... "What are you doing?" - "I'm burying you".(23.8.2008)

 • Joe321
  ****

  Místy velmi vtipné s originálními gagy, jindy odoprné (to nemám rád bohužel) a někdy spíš trapné. Hlavně je tu obrovský množství pekelných hlášek (-"I'll kill you, Leonard Nimoy!"). Je vidět, že si s nima Ferrell vyhrál. Po delší době zvedám na čtyři, protože jsem se u toho dobře bavil. -"Barbara Walters, Oprah, your wife. You gotta fuck one, kill one, and marry one, go!"(28.2.2009)

 • MATADOR
  ****

  Fantastický začátek, který se rozjíždí vskutku výborně a vtipně. Na začátku jsem uvažoval o plném počtu, což se mi u komedie tak často nestává. Zbytek není špatný, ale vtip se nějak vytrácí a je to spíše vážnější, což není od škody, ale i tak je to hodně slušný nadprůměr. Pravděpodobně to není zábava pro všechny, ale já se bavil, dostavily se i nějaké záchvaty smíchu :D(5.5.2010)

 • teutates
  ****

  Asi najlepšia Ferrellovka aku som videl... (obsahovo, technicky, herecky...) toto som vážne nečakal! Mckay nahodí tempo pri ktorom som sa neustále smial a hlášky z Ferrellovej a Reillyho pusi snaď vyznejú 2x viac ako obyčajne... tieto dva "ksichty" ma nesmierne potešili a sprijemnili daný večer. Rozhodne som sa nenudil, v snímku sa nachádza množstvo scén, ktoré si človek vážne uchová v pamäti - nebudem "spoilerovať", veď nakoniec uvidíte sami... v rámci žánru 8/10(28.10.2008)

 • EvilPhoEniX
  ****

  Adam Mckay a Will Ferrel opět spolu a šlape jim to parádně. Skvělý námět o dvou dospělých flákačích, kteří jsou nuceni žít pod jednou střechou po svatbě svých rodičů. Od téhle chvíle začíná hra naschválů, podrazů a různých vychytávek, které dokáží slušně podráždit bránici. Místy doslova až triviální humor, ale zde fungoval náramně. 80%(2.6.2016)

 • - Film bol dovezený do niektorých kín s názvom "The Insane Team" (šialený tým). (Flipper)

 • - Umělá varlata, která Will Ferrell ve filmu používá, stála 20.000 dolarů a štáb mu je předal jako dárek. (HellFire)

 • - Píseň, kterou zpívá Will Ferrell a John C. Reilly hraje na bicí, je Por Ti Volare. Ano, je to ta samá píseň, jež zazní na začátku filmu Ledově ostří. Výkon obou herců byl skutečný. (HellFire)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace