Kořist

Tom Newman dohlíží v Africe na stavbu přehrady a přivezl na pár dnů i svou rodinu, manželku Amy a dvě děti z prvního manželství. Mladší David je nadšený z výletu do Afriky, ale pubertální Jessica se ještě nesmířila s rozvodem rodičů a z jejich rozchodu obviňuje Amy, takže úplně o dokonalou dovolenou se nejedná. Tom domluvil výlet do divočiny s průvodcem Brianem doufaje, že se děti lépe poznají s Amy, a sám jde do práce. Cesta už chvíli trvá, Brian o divokých zvířatech vypráví, ale nikdo žádné zvíře ani nezahlédl, a tak se Brian rozhodne sjet z cesty, aby byla větší šance spatřit šelmy. Když potřebuje malý David na záchod, jde s ním Brian kousek od vozu, ale všimnou si jich lvi ležící v trávě. David se dostane včas zpět do auta, ale Brian lvovi neuteče. Lvi se nehodlají od vozu vzdalovat a Amy, Jessica i David zůstávají uvězněni v autě, protože klíče od auta, měl Brian u sebe. Tom se dozvěděl o nezvěstné rodině až večer po návratu z práce, ale hledání může začít až ráno. Druhý den si David všimne klíčů pár metrů od vozu a Amy se rozhodne pro klíče dojít, neboť za celé dopoledne nezaregistrovali žádný pohyb lvů. Amy se podaří klíče sebrat a pronásledována lvem se stačí vrátit do auta a ujet. Amy při řízení divočinou absolvuje s autem několik skoků, až se auto stane nepojízdné. Zatímco jsou Amy, David a Jessica uvězněni v autě a stále obklopeni lvy, Tom přiměl stopaře Crawforda, aby mu pomohl rodinu najít... (TV Prima)

jatamansi

Nafoukaná nesnesitelná puberťačka, nadšený kluk, otec, druhá matka – mladší model. Snad jen ta Afrika. „Neříkej mi, že budou mít sex v bazénu.“ Průhledná zápletka, o co, že se ty dvě do konce filmu sblíží? Mimochodem, otec by mohl vědět, že je jeho dcera vegetariánka. Těch chyb ve výchově asi bylo víc. „Je děsivější než všechna zvířata tady, to ti povím.“ Kupodivu to není o lvovi, ale o maceše. Myslím, že africký průvodce by měl vědět, že se z cesty nesjíždí, když to ví i průměrný český divák. Pak by zase nebylo co točit. Je to primitivní, snadno čitelné, jasné, jak vše skončí. Takže hodnocení jen za některé přírodní scenérie. Jinak ztráta času a občas dobrý rychloposuv. Krve jak na jatkách. ()

civrss odpad!

Bože, proč?! Dívám se na to s očekáváním, že konečně uvidím pořádný masakr a pár zmrzačených, o život prosících lidí. Nedočkal jsem se ani toho, ani nějakého napětí. Neuvěřitelně nesympatické postavy, které by si za svůj výkon předvedený na plátně zasloužily sníst hladovým lvem! ()

blueskin

podle očekávání spíš průměrný televizní film, který zvlášt ke konci sklouzává do stereotypu (opakující se útoky lvů). přesto se na něj dá dívat celkem bez úhony, takže pokud hledáte nenáročnou zábavu na večer, můžete po kořisti s klidem sáhnout. ()

Lukoboss

Když už selžou scénáře se žralokama a podobnýma potvorama, který na lidi číhají a útočí, proč tam nestrčit třeba lva?! Film plný nesmyslů, nelogičností a snad i výsměchů pro diváka, to je fakt hrůza. A ten závěr, no to je úplně na blití... ()

Prochy38

Ach jo, to je taková škoda! Námět dobrý, lvi dokonce parádní, celková myšlenka by se dala řadit v této kategorii k nejlepším. Ale, bože, kdo psal ten totálně ... ani nevím, jak to říct slušně... mizerný scénář. To je přesně ten faktor, který z tohoto snímku udělal béčko a z Lovců lvů oscarový film. Tolik nelogických blbostí, dialogů a celkově nepochopitelných rozhodnutí, která postavy dělají... Úplně mi to film zkazilo. Jako sorry, ale pan ranger, který není schopen zastřelit lva, mamina, která při útěku před nikým rozmlátí jedinou naději na únik v podobě auta, zaseklé dveře jen, když se to moc nehodí, holka při zahlédnutí helikoptéry kašle na život jak svůj, tak ostatních a prostě si mezi lvy naběhne a zůstane tam trčet. Ach jo! Tak by šlo pokračovat. Mimo to, že sic jsou lvi teritoriální, takové chování je absolutně nepřirozené. První útok budiž, ale pak už to bylo trochu přehnané. Dva pytláci, kteří ve filmu byli asi jen pro to, aby měl lev koho zabít, no nevím. Profi lovec, kterej se chová jak malá holka. No a ten nechutnej americkej závěr!! Neměla ani půl sekundy, aby se dostala z auta! Kdyby tam zařvala, bylo by to mnohem lepší! Už končím, strašně mě to mrzelo! Na konci jsem se víc bavil, než že by mě zajímalo, jak to dopadne=B. "...jenže tady seš zoo ty, kámo..." ()

Klay

Cujo s hypežravými lvy. Není to vyloženě nuda ani filmařské dno, jenom je to jaksi blbé, nelogické, obsazené nesympatickými herci (přísaham, že kdyby sežrali tu drsnou dceru-rebelku, dal bych 3*) a zbytečně vážné. Filmu s tak blbým námětem by moc prospělo, kdyby v polovině přijelo vojenské komando s šílených vědcem, který pro americkou armádu vyšlechtil rasu lvů zabijáků na bojové operace a teď mu uprchli z tajné podzemní laboratoře.... ()

sona123

Slabší tři hvězdičky. Pohlední herci, příroda, ale jinak děs běs. Otec vezme své dvě děti (pubertální dcera a o něco mladší klučík) na safari, kde se mají především více sblížit s macechou. Puberťačka, jak jinak, jí nemůže přijít na jméno a i synek by byl raději, kdyby se tatínek nerozvedl. Tatínek má v Africe práci, takže vyšle tuto trojku na výlet, ať se během dne zabaví. Společně se "zkušeným" průvodcem vyrazí s džípem do terénu. A pak už to jde ráz naráz. Průvodce není až tak zkušený. Všude kolem jsou krvelační lvi a trojka tak zůstane uvězněná v autě. Pátračka po nich začne až další den....Jakpak to asi dopadne? Sice se autoři snaží o různé dějové zvraty, ale vše je jaksi těžkopádné a nelogické a po prvních 15 minutách jsem jen čekala, kdy už to skončí...Určitě z toho šlo "vytřískat" víc, škoda. ()

Zombi

U tohoto filmu se snad ani nedá mluvit o režiji, takovej paskvil to je. Lvi mají vidění jak vetřelec, honičky kolem auta postrádají jakoukoliv dynamiku, mají hroznej střih a vůbec jsou stupidně natočené. Logiku poslal scénárista na dovolenou a od začátku je jasné jak to dopadne. Ta jedna hvězda je za pěkný lvy a prostředí, toť vše. ()

kritiklon

Co jsem od toho čekal to jsem také dostal! Přirozeně tím myslím - bez velkých očekávání!!! Podprůměrní herci. Děj mírně přitažený za vlasy. Nenáročná zábava. Klasické béčko na jedno přehrání. 2* za 39% ()

mira007

Syn a dcera s nevlastní matkou uvíznou v autě uprostřed Afriky poté, co je obklíčí lvi a sežerou jim průvodce. Film z produkce ceněného producenta Weinsteina ( než ho zavřeli ) takže jsem čekal kvalitu a dočkal se totálního béčka s tak hloupým scénářem, že jsem se nestačil divit. Jedna hvězda za zvířátka. ()

Luukec

Ne ten film sem se díval jenom kvůli Bridget Moynahan, která tu sice nebyla špatná, ale sama nic moc zajimavý filme nezachrání.. za Bridget dávám **, jinak slabota ()

Standic1

Prakticky nevím co bych na tomto filmu mohl pochválit, i když zase taková bída to nebyla. Plusové body dávám pár scénám, které docela fungovali a vyvolali ve mě trochu napětí. Co mi znechutilo zážitek bylo nesmyslné chování hlavní představitelky, hlavně když už nějakým štěstím získala klíče od vozu, a přežila tak jistou smrt, tak s vozem nabourá (tak u týhle scény mi tekly nervy solidně). Herecké výkony raději hodnotit nebudu, vlastně ani není co... rozhodně se na kořist znovu nepodívám. ()

petikacka

Robocop se svou novou ženou vezme své děti do Afriky, kde je posléze pošle na výlet, aby se více sblížili...A ono se to poněkud zvrtne...Není to žádná špica, ale ani úplný průser, hlavně příroda a zvířátka :-) dělají své. Rozhodně to není žádný odpad. Jako rodinný dobrodružný film naprosto v poho. Za mě 75% ()

pend

Přes všechna klišé mi to přišlo docela zábavné. Nechybí kamera z pohledu lva, pár krvavých záběrů, ohlodaná těla. ()

gumbo odpad!

Kdyby měli ty lvi raketomety, tak je to dobrá komedie. Ale takhle je to ... no nemám slov... tohle prostě nepochopím... stupidita na entou 10% ani nevím za co ()