Super prdel, super ulítlý nápady a scény, spousta úchylností, wtf momentů, humor nejtvrdšího kalibru :) Trošku pomalejší rozjezd, ale od druhýho dílu to rychle eskaluje. Rasistická princezna s vaginochobotnicí, drsnej pikachu zabijáček, co ho maj všichni za domácího psíčka, vymaštěnej superman, sexy ghetto černoška, prasácký porno-prase, černobílý sexsymbol 20. let vyvolávající ve všech pocity na zvracení... Nářez :)(31.7.2014)

Seriál, který si nebere servítky a po celou dobu bruslí na hranici trapnosti a naštěstí se po většinu času drží ve vtipném poli. Nicméně to platí pro mě, Drawn Together je velice specifickým dílem, které rozhodně není pro každého. Dokáži si představit, jak ho někdo chválí velice nadšeně a hned vedle někdo nadává jaká je to trapnost. Kdo nevyzkouší, neví, jak na tom je. Ať už dopadnete jakkoliv, Drawn Together minimálně za zkoušku stojí.(19.8.2010)

Totální úlet, neskutečně nekorektní seriál z produkce Comedy Central, který (bůhvíjak) přežil celé tři sezony. I přes neuvěřitelnou míru násilí, rasismu, homofobie, sexu a zvráceností všeho druhu. Nicméně každá epizoda má několik úchvatných scén a samotné postavy si musíte postupně zamilovat (tedy pokud jste alespoň trochu zvrácení, jako ony :-).(31.7.2010)

I Spongebob, Pikachu, Betty Boop, Link ze Zeldy, Disneyovská princezna, nebo mužný superhrdina mohou mít své problémy. A je fuk, jestli jsou to problémy s tloušťkou, sexualitou, nebo nádobím. Když je všechny zavřete do jedný barabizny a obložíte je miliónem kamer, mohou mít i drobné zármutky nečekanou váhu a dopad. Není to tak úderné jako Robot Chicken, i té doslovné parodie je míň (a objevuje se spíš až od druhé série), ale pořád je to slušná nekorektní zábava, která se rozjede hned s prvním dílem a během těch dalších takřka nepolevuje. Žeru Foxxy Love. PS: Třetí série u mě jednoznačně vede. 60%(22.9.2013)

Tohle je moc, naprosto děsný kecy. Dal bych šest hvězdiček, zejména druhé sérii, kde se to hemží úseky neuveřitelných absurdností za vydatného průjmu neskutečných kydů. No Spanky to ostatně vystihl poznámkou, že je to tak stupidní, jako by to psal retardovanej třeťák. I když jsem seriál viděl nespočetněkrát, pořád mě dokáže dostat do kolen, neb absolutní absurdnost vytlouká naprostým blábolem, v zápětí zasypaným kupou hoven se šlehačkou. The Ren & Stimpy Show je hodně, ale Drawn Together, které na ni odkazuje a svým způsobem navazuje, je totální zrůdnost. No autoři se vyřádili.(31.3.2014)

• - Místo Jacka Plotnicka měl Xandira v seriálu dabovat Nat Faxon. (Martin_W)

• - Celý seriál je postavený na parodování americké reality show The Real World z roku 1992. (Martin_W)

• - Spanky Ham neparoduje žádnou konkrétní animovanou postavu, jeho charakter má ztělesňovat nepovedenou flashovou animaci, případně poškozený soubor, stažený nechtěně z internetu. Odkaz je evidentní například ve 2. epizodě 2. série "Foxxy vs. the Board of Education", kde se Spanky nakazí počítačovým virusem. (playboxguest)