Reklama

Reklama

Série(3) / Epizody(36)

Drawn Together je americký animovaný sitcom pro dospělé. Podobně jako v The Challenge na MTV a v The Surreal Life na VH1 i zde osm protagonistů představuje kombinaci osobností, které se objevili již před touto sérií. Narozdíl od nich se však v Drawn Together objevují karikatury zavedených postav. Navíc ještě parodují typy postav charakteristické pro televizní reality show. (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (34)

kinghome 

všechny recenze uživatele

Nechápu co se lidem na týhle blbosti líbí. Je na světě milionkrát víc lepších animáků než je tahle trapná kravina. K tomu to je hnusně nakreslený a až na pár fajn hlášek, u kterých jsem se pousmál mě Drawn Together vůbec nebavilo, ani jeden díl není nějak extra dobrej a spíš je to podprůměr, zase jednou nechápu hodnocení CSFD, tohle mě fakt úplně obešlo. ()

playboxguest 

všechny recenze uživatele

I Spongebob, Pikachu, Betty Boop, Link ze Zeldy, Disneyovská princezna, nebo mužný superhrdina mohou mít své problémy. A je fuk, jestli jsou to problémy s tloušťkou, sexualitou, nebo nádobím. Když je všechny zavřete do jedný barabizny a obložíte je miliónem kamer, mohou mít i drobné zármutky nečekanou váhu a dopad. Není to tak úderné jako Robot Chicken, i té doslovné parodie je míň (a objevuje se spíš až od druhé série), ale pořád je to slušná nekorektní zábava, která se rozjede hned s prvním dílem a během těch dalších takřka nepolevuje. Žeru Foxxy Love. PS: Třetí série u mě jednoznačně vede. 60% ()

Reklama

DJ Obelix 

všechny recenze uživatele

Totální úlet, neskutečně nekorektní seriál z produkce Comedy Central, který (bůhvíjak) přežil celé tři sezony. I přes neuvěřitelnou míru násilí, rasismu, homofobie, sexu a zvráceností všeho druhu. Nicméně každá epizoda má několik úchvatných scén a samotné postavy si musíte postupně zamilovat (tedy pokud jste alespoň trochu zvrácení, jako ony :-). ()

Mishqo 

všechny recenze uživatele

nekompromisná, spoločensky nekorektná, south-park-ovsky drzá, amorálna, animovaná reality show zachycujúca život 8 animovaných postavičiek (mnoho z nich vám určite niekoho pripomenie)...rozhodne si neberie servítku pred ústa...nie každému sa musí páčiť (nič pre puritánov) ale IT'S FUCKING HILARIOUS!!! =D ....len škoda že to so série na sériu upadá a stráca svoj glanc ()

BigDeal 

všechny recenze uživatele

Tak toto ma naozaj nechytilo a po troch častiach nadobro končím. Je pravda, že cenzúra pri tomto seriáli nemá miesto a pár hlášok sa nájde, ale inak ide len o buď nechutné, alebo naťahované situácie nesympatických postavičiek, ktoré sa síce správajú presne ako ľudia v reality show, no stále to nič nemení na tom, že sa správajú debilne. ()

Galerie (9)

Zajímavosti (13)

  • Xandir měl v neodvysílaném pilotním dílu původně černé vlasy. (Martin_W)
  • Vzorem pro Xandira P. Wifflebottoma byly videoherní postavy ženoucí se za záchranou princezny a za dobrodružstvím. Ačkoli tvůrci při tvorbě jeho charakteru čerpali hned z několika ikon herního průmyslu, nejviditelnější je v seriálu velké množství parodických odkazů, a to včetně vzhledu, kterým odkazuje na slavnou postavu Linka z herní série "The Legend of Zelda". (playboxguest)

Reklama

Reklama