I Spongebob, Pikachu, Betty Boop, Link ze Zeldy, Disneyovská princezna, nebo mužný superhrdina mohou mít své problémy. A je fuk, jestli jsou to problémy s tloušťkou, sexualitou, nebo nádobím. Když je všechny zavřete do jedný barabizny a obložíte je miliónem kamer, mohou mít i drobné zármutky nečekanou váhu a dopad. Není to tak úderné jako Robot Chicken, i té doslovné parodie je míň (a objevuje se spíš až od druhé série), ale pořád je to slušná nekorektní zábava, která se rozjede hned s prvním dílem a během těch dalších takřka nepolevuje. Žeru Foxxy Love. PS: Třetí série u mě jednoznačně vede. 60%(22.9.2013)

Totální úlet, neskutečně nekorektní seriál z produkce Comedy Central, který (bůhvíjak) přežil celé tři sezony. I přes neuvěřitelnou míru násilí, rasismu, homofobie, sexu a zvráceností všeho druhu. Nicméně každá epizoda má několik úchvatných scén a samotné postavy si musíte postupně zamilovat (tedy pokud jste alespoň trochu zvrácení, jako ony :-).(31.7.2010)

nekompromisná, spoločensky nekorektná, south-park-ovsky drzá, amorálna, animovaná reality show zachycujúca život 8 animovaných postavičiek (mnoho z nich vám určite niekoho pripomenie)...rozhodne si neberie servítku pred ústa...nie každému sa musí páčiť (nič pre puritánov) ale IT'S FUCKING HILARIOUS!!! =D ....len škoda že to so série na sériu upadá a stráca svoj glanc(27.8.2012)

Tohle je moc, naprosto děsný kecy. Dal bych šest hvězdiček, zejména druhé sérii, kde se to hemží úseky neuveřitelných absurdností za vydatného průjmu neskutečných kydů. No Spanky to ostatně vystihl poznámkou, že je to tak stupidní, jako by to psal retardovanej třeťák. I když jsem seriál viděl nespočetněkrát, pořád mě dokáže dostat do kolen, neb absolutní absurdnost vytlouká naprostým blábolem, v zápětí zasypaným kupou hoven se šlehačkou. The Ren & Stimpy Show je hodně, ale Drawn Together, které na ni odkazuje a svým způsobem navazuje, je totální zrůdnost. No autoři se vyřádili.(31.3.2014)

• kinghome

Nechápu co se lidem na týhle blbosti líbí. Je na světě milionkrát víc lepších animáků než je tahle trapná kravina. K tomu to je hnusně nakreslený a až na pár fajn hlášek, u kterých jsem se pousmál mě Drawn Together vůbec nebavilo, ani jeden díl není nějak extra dobrej a spíš je to podprůměr, zase jednou nechápu hodnocení CSFD, tohle mě fakt úplně obešlo.(11.1.2014)

• - Xandir měl v neodvysílaném pilotním dílu původně černé vlasy. (Martin_W)

• - Jméno Foxxy Love je složeninou jmen dvou oblíbených ikon žánru blaxploitation. Konkrétně se jedná o Foxy Brown (Pam Grier) z filmu Foxy Brownová (1974) a Christie Love (Teresa Graves) z filmu Get Christie Love (1974). (playboxguest)

• - Princezna Clara je vzhledem ke svému odkazu k disneyovskému původu jedinou postavou seriálu, která není obtažena černou linkou. (playboxguest)