Komedie o potěšení a ohrožení spjatým s blažeností. Rozumný investiční bankéř Richard Cooper (Chris Rock) má vše: skvělou karieru, zbožňující ženu, a dvě krásné děti. Má jediný problém - je znuděný. Richardovy příležitostné myšlenky o dalších ženách se zdají dost neškodné, dokud nepotká volnou, duchaplnou Nikky (Kerry Washington), úžasnou sexy kamarádku z minulosti. Objeví se ve dveřích jeho kanceláře a začne s ním hrát hru na kočku a myš, hru která mu vrátí úsměv, ale také otestuje jeho manželství. (ČSFD)

Zoltarr

Překvapeni v podobě že sem čekal jako každý komedii ale kupodivu film se začal směrovat jinam. Každopádně mě film po celou dobu udržel u sebe. Samozřejmě že na tom měla velký podíl Kerry Washington, která byla ve filmu děsně sexy! Ale především ten příběh, který má opravdu hodnotnou ideu ( Nestěžujte si na to, co nemáte... Važte si toho, co máte ) a to bylo vyvrcholení překvapení a tím pádem zjištění, že Chris Rock umí. Je vidět, že nechtěl svůj debut nechat jen na vlně forků a skečů a rozhodně ukázal že je v něm daleko více než nekorunovany král komede. genetique dobrý komentář. ()

alonsanfan odpad!

Doufám, že největší katastrofou, která mě v roce 2011 a to hned v jeho úvodních hodinách postihla byl právě ten příšerný opus. Také doufám, že byl zároveň tou nejhorší sračkou, na níž mé zraky letos spočinuly. Amen. Jediným přínosem a to ve velkých uvozovkách a zároveň překvapení, již bez uvozovek, byl úplný závěr filmu. Vězte, že pokud máte problémy v manželství a nespíte spolu, potom si o tom stačí muzikálově zazpívat, pak se na sebe vrhnout a vše je vyřešené. No prostě klasický happy end jako ze života. Když tak o tom přemýšlím, opravdu nevím, jakou ze špatných stránek filmu vyzdvihnout dříve. Prkenného, trapného, ksychtícího se a vrcholně nesympatického Chrise Rocka, slaboduchý příběh i scénář omílající už mnohosetkrát omleté téma trojúhelníku - znudění dobrák manžel bez sexu, nijaká manželka s dětmi a nabízivší se sexy kamarádka nebo naprosto idiotské chování hlavního hrdiny, který nepochopitelně a asi jen proto, že je takový dobrák nebo blbec dává dobrovolně a rád v šanc svou kariéru, pověst, manželství i rodinu. Mihnutí se Steva Buscemiho opravdu nepochopím. Odporná pachuť tohoto díla ve mě ulpěla na dlouho. Zběžným mrknutím do csfd zjišťuji, co je hlavním problémem filmu a je to právě Chris Rock, který se ujal jak scénáře, režie i hlavní role :c). ()

John80

Komédia o ženatom znudenom chlapovi, ktorého jedného dňa prekvapí kamarátka ,ktorú pozná 8 rokov až kým nezačnú menšie trable 3* ()

BaronX

"Možná nevypadám jako Brad Pitt, ale rozhodně tak šukám?" ... bohužel jedna dobrá hláška na celý film nestačí. Chris Rock se snaží hrát serióznější roli, ale zapomněl že to vlastně neumí. A hudební vložka na závěr ... tak to byl vážně hnus. ()

KdG

Moc vtipný to nebylo, i když párkrát jsem se uchechtnul, ale je vidět že to je dost ze života, páč život legrace fakt nejni. Kdo mě příjemě překvapil je Steve Buscemi a jeho rolička. ()

RajCZitko

NUDAAAAAA. Sice herecký zastoupení fakt hustý, ale jako film absolutní propadák... :( škoda. Sice tam byla jedna suprová scéna s viagrou, ale jinak jsem od toho čekal vážně víc. ()

Scraffy

Až moc trápna komédia s nie moc dobrým príbehom. Chris Rock sa snaží, ale nejde mu to ani z ďaleka. Moc ma to nebavilo, jedine tá hudba, ktorá bola z iných filmov bola pekným oživením. Inak nič. ()

stephano

Moc příjemná komedie. Musim uznat, že režie Chrise Rocka je přesně pro tenhle typ filmů jako stvořená. Ne nadarmo se řiká, že herci se stavaj výbornými režiséry. ()

RobbieM@N

Uuuf ta Kerry Washington byla ale "hot" až se mi chtělo vskočit do monitoru, výborná hudba, hlavně v té inkriminované situaci a i ty žvásty Chrise Rocka jsem baštil až nevěřícně v pohodě. Škoda jen toho "hip-hop závěru". Výborná oddychovka. ()

paphaja

tu jedinou hvězdu dostala pouze hudba, nic víc. Film tak nudný, že i sponka na kancelářským stole hlavního hrdiny by si zasloužila větší ocenění než celý film. Rozhodně už nikdy nebudu 90 minut čekat jestli nějaký šašek "dá" tý holce co s ním chodí na oběd nebo ne. A upřímně?měl do toho jít! Mít takovou rachejtli jako Richard, dávno se oběsím na kravatě přišpendlené ke stropu třeba tou kancelářskou sponou.. ()

swoulen

Zpívající manželský pár na konci mi drásal uši a ještě v dabingovém podání jsem měla co dělat, abych nešla vyprázdnit obsah žaludku. Tahle kulturní vložka srazila celkový dojem z už tak plytkého filmu na bod mrazu. Pochybuju,že originální znění by to nějak zachránilo. Takže výsledená 1 hvězdička. A ta druhá za Foo Fighters.... ()

rafix

Nudný a utahaný slabší béčkový film. Chris Rock má i lepší komedie než je tato. 3 hvězdičky z milosti. ()

megajalec

Pri týchto "o ničom" filmoch oceňujem najmä to, že keď príbeh stojí za hovno, tak tam obsadia aspoň peknú holku a je sa na čo pozerať. A K.Washington je naozaj krásna! ()

gpx

Chcete návod na to jak si nevrznout a totálně si zkomplikovat život? Ňouma Chris Rock vám to ukáže. ()

Paserak

Chtěl jsem tenhle film vidět kvůli Steve Buscemimu. A ejhle....to nebyl dobrý důvod. Těch pár štěků zpoza dveřních futer mu moc nesedlo. Jinak průměrná zápletka s průměrnými výkony a nakonec...o ničem. ()

Teachman

Námět a zápletka: 4/10 ... Vizuální stránka: 5/10 ... Soundtrack: 5/10 ... Didaktický potenciál: 4/10 ... Celkový dojem: 4/10. ()