Reklama

Reklama

Herec Rob Schneider se ujal nejen hlavní role, ale také režie americké komedie, v níž ztělesnil zlodějíčka Stana Miltona. Ten je na nejlepší cestě zpátky do vězení, a protože ví, co mu tam hrozí, obrátí se na guru bojových umění a stane se mistrem kung-fu.  Rob Schneider, hvězda filmu Deuce Bigalow, se tentokrát ujal nejen hlavní role, ale také režie americké komedie, v níž ztělesnil zlodějíčka Stana Miltona, který je na nejlepší cestě zpátky do vězení. Když mu ale jeho bývalý spoluvězeň sdělí, na co se má „těšit“, když si jeho křehkou tělesnou schránku podají namakaní frajeři za mřížemi, Stan se obrátí na guru bojových umění, jemuž se říká Mistr (David Carradine). A ten ze slabého ustrašence vychová experta na kung-fu, který se nejen dokáže ubránit milostným choutkám nadržených kriminálníků, ale zjedná si i potřebnou autoritu a postaví se na správnou stranu barikády. (oficiální text distributora)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (389)

Goldbeater 

všechny recenze uživatele

Mírně nadprůměrná a naivní komedie s dobrým Robem Schneiderem a ještě lepším Davidem Carradinem, bez kterého by tenhle film ztratil polovinu svého kouzla. Řekl bych, že jde o vcelku koukatelný snímek, který má možná trochu prapodivný scénář, ale člověk se zaručeně zasměje. Po prvním zhlédnutí tři hvězdy. Po druhém musím přidat ještě jednu hvězdu, protože mezi těmi dnešními bláznivými komediemi je Ten největší tak trochu nekorunovaným králem. Všechny gagy jsou vtipné i napodruhé a možná ještě působivější. Navíc je tenhle snímek stále víc citovaný a milovaný mezi lidmi, což vidím jako úspěch. Povedené. ()

Terva 

všechny recenze uživatele

Zavalen mořem černošských ptáků. V base se z chlapců stávají buzny, ale já byl vždycky gai a znásilňuji jenom v base. Máš kérku? Jo, hele: Máma. Tak to si ještě nech na prdel vytetovat: Vítejte!! a k tomu otvírací dobu. Ta večeře se miláčku povedla, ohřála jsi jí perfektně! Ale dostával do těla, co? Hořící klacek, bradavky, škorpion....chudák. Scéna s prsem je šílená a bolestivá. Pobyt ve vězení beru z velkým nadhledem, je to přeci komedie a sranda. Pá pá Stane. ()

Reklama

tron 

všechny recenze uživatele

„Pane, vy naozaj znásilňujete chlapov?“ –„Neschvaľujem to, ale občas to robím.“ Čakal som presne takúto hovadinu, takže spokojnosť. Pripadalo mi to ako spin-off výbornej (o 2 roky staršej) sandlerovky ZA MREŽAMI. V nej sa Rob Schneider mihol ako väzeň, ktorý všetkým navrhne, aby po zápase išli do spŕch a navzájom sa tam znásilňovali. K rečiam o spin-offe ma - okrem buranského humoru a Roba - vedie tiež väzenské prostredie, obrovský jemný Afroameričan Bob Sapp a podozrivo podobná/rovnaká zápletka (namysleného hajzlika život v base naučí hodnotám, tajná dohoda so zlým riaditeľom väznice však všetko skomplikuje). ZA MREŽAMI bola v mojich očiach nálož prvotriednych akčných scén, výborných hereckých výkonov a scenára, ktorý obsahoval ako vtipy, tak pasáže na zamyslenie. KUNG-FU FRAJER je len blbosť, ošľahnutá cez kopirák, ktorá ma bavila len preto, že som potreboval vypnúť pri zúfalo odpočinkovej záchodovej komédii, kde sú scény plné homosexuálnych vibrátorov, drastických hlášok („Ešte raz a tú bradavku ti odkrútim.“) a rečí o tom, či je správne sa vo väzení znásilňovať, alebo by sa mali znásilňovať len pedofilovia (prípadne homosexuáli, lebo tí vraj budú radi a v takom prípade na tom nie je nič nemorálne). Keď sa pridal David Carradine (opakujúci rolu z KILL BILL), bol som ako-tak spokojný. ()

Chrustyn 

všechny recenze uživatele

Tak Rob Schneider se nám dal i na režii a překvapivě se nejedná o takový průšvih jako některé jeho filmy. Příběh je samozřejmě jednoduchý a jde jen o to, že hrdina, kterého zvtárnil sám režisér musí jít do vězení ale zařídí si šesti měsíční odklad, během kterého začne trénovat bojové umění u tajemného cizince. Po nástupu do vězení udělá v celém komplexu pořádek, což se ovšem nelíbí správci. Ze začátku se mnoho neděje ale nejhorší je to, že ani po nástupu do vězení se nejedná o bůh ví jakou řachandu jak by se mohlo ze začátku zdát. Jak už jsem psal není to nejhorší a Shneider se zde nepitvoří tak jako obvykle ale salvy smíchu film opravdu nevyvolá. Jedná se o jeden z lepších Shneiderových filmů, což však v reálu znamená horší průměr. ()

teutates 

všechny recenze uživatele

Je pravdou, že som sa viackrát zasmial a prvotina Robovi v celku vyšla, avšak dej je zo známeho prostredia posledných rokov a je podaný dosť stroho a v celku hlúpo... Možno ide o zámer, možno o nie príliš podarené prevedenie, ale Schneider ma veľmi nepresvedčil. Stavil na dobrého koňa, ktorého prečesal na druhú stranu a skúsil to... nič v zlom 4/10 ()

Galerie (28)

Zajímavosti (11)

  • Pri natáčaní scén vo väznici sa teplota vzduchu pohybovala okolo 46°C a štáb sa nesmel zdržovať na slnku viac ako 3h. (Mes-siah)
  • Replika väzenskej cely reálnych rozmerov bola zkonštruovaná z dreva a použitá na niektoré scény zo Schneiderovej cely. (Mihail123)
  • Ve scéně, kdy Stana (Rob Schneider) poprvé přivedou k řediteli věznice, má ruce spoutané za zády a efektivně se osvobodí vykloubením zápěstí. Při pohledu z boku je ovšem vidět, že ruce má volné a drží pouta. (SIRborio)

Reklama

Reklama