Arthur leští stoly v čínské restauraci, hraje na trombon ve školní kapele a pokukuje po chytré, veselé a nekonvenční Lile, které očividně není lhostejný. V okamžiku, kdy Arthur zkouší první nesmělé kroky romantického vztahu, se všechny dlouhodobé vztahy dospělých v jeho okolí rozpadají na kusy a vtahují ho do víru, který změní jeho život navždy. (oficiální text distributora)

chmíří

Velice syrové drama, které vám asi úsměv na oblyčeji nevyloudí, ale rozhodně nikoho neurazí. Skvělé herecké výkony společně s výborným scénářem a kamerou co víc chtít?...85% ()

Wally

Co na tom, že závěr měl jakžtakž grády, když první hodina stála k ničemu. Škoda K. Beckinsale - takhle dopadnout neměla :-)) ()

cab

Mnou nepochopeny sled udalosti az k tragicky depresnimu konci. Spatne natoceny i podany snimek, kde herci jsou ponechani na holickach a trapi se ve svych rolich. 35% ()

dopita

Drsné drama, které je lepší než by se zpočátku zdálo. Závěr je krutej, ale cesta která k němu směřuje není bez chyby. Charaktery a motivace jednotlivých postav nejsou vykresleny až tak dobře, jak by si velice slušnej scénář žádal. Z herců bych vyzdvihl hlavně Sama Rockwella, kterej postavu vystihl přesně na úrovni mezi snaživým dobrákem a zoufalcem. Ani se Annie (solidní Kate Beckinsaleová) není co divit, že se s ním kdysi dala dohromady, protože prvoplánovej zmetek to není. Chtělo to lepšího režiséra. ()

Angelino

Nerozumiem, úvodnej a záverečnej scéne, keď celý dej sa odohráva "2 weeks ago". Aj pointa mi s najväčšou pravdepodobnosťou ostala neodhalená, jedine žeby tam nič hlbšie ako to čo som videl nebolo. A až na niekoľko veľmi pekných strihov a zaujímavej kamere nič, čo by ma oslovilo. ()

Ondis

Smutné drama, plné deprese. Kate poprvé nebyla rozkošná dámička, kterou všichni obletují. Role bezmocné, ubrečené a labilní maminy ji ale též sedla parádně. Jakej si život uděláš, takovej ho máš! Annie měla práci,kamarády a malou holčičku, jenže neuměla být slušná a starostlivá, tak celej její život šel od desíti k pěti. Opravdu reálné drama. ()

Prochy38

Dlouho jsem se rozmýšlel mezi 3 a 4*, ale asi to takto bude nejlepší. Ukázkové drama, se silnými hereckými výkony. K. Beckinsale dokazuje, že je nejen krásná, ale i výborně hraje. S. Rockwell je výborný vždy. Dlouho se to rozjíždělo, až se to po půli zlomilo a začínalo na mě působit. Sám jsem si nebyl jistý, jak na mě konec vlastně zapůsobil. Asi spíše ne... Bohužel. Ale film určitě neurazí, doporučuji! Ale místy pro emocionálně odolnější jedince. 4* bych dal, kdybych si to idiot nepustil s českým dabingem. Lucka Vondráčková je sice hezká holka, šikovná zpěvačka a možná talentovaná herečka, ale dabérka je šílená! Já vím, je to moje chyba, film za to nemůže, ale to je život! ()

Marys

Kate Backinsale je úplne super, ale ja asi dostatočne neinklinujem k takémuto druhu filmov. Každopádne bolo z toho cítiť dávku sily do filmu vloženej. ()

sona123

Ten film už jsem kdysi viděla - a nebude to tak dlouho. Když se mi dostal pod ruku podruhé, měla jsem tušení, že jsem ho viděla, ale nevybavila jsem si z něj téměř nic. Ale čím dýl jsem se na něj dívala, tím mi bylo jasnější, že je mi vlastně úplně jedno, jak to dopadne. Marný film. ()

Gore

Kate Beckinsale a Sam Rockwell nikdy nehráli líp, zde opravdu podávají skvělé herecké výkony, ale nezmění to fakt, že pro mě to bylo příliš vlekoucí a nostalgický. Jako třešnička na dortu je starší dáma tančící ve svetru a klobouku Freddyho Kruegera, to bylo nejkouzelnější z celého filmu. Ale není to špatnej film, jen smutnej. ()

KOZEL84

Já mám rád tyhle depkoidní dramata a ono to bylo tak někde 3-4 hvězdy.Až tak do třičtvrtě filmu to bylo v pohodě ale pak mi přišlo že tam tomu chybí větší hloubka pocitů.Pár záběrů na Kate jak brečí a na Sama jak chlastá mi prostě nestačilo.Oba dva se snažili,dělali co mohli a byli dobří,ale jeli prostě jen podle scénáře a ten se moc nesnažil.A ten konec,myslím úplný konec,to mělo být co?Přišlo mi prostě že je tady všem všechno u prdele. ()

Eluin

Podle mého názoru hodně zajímavý film s dobrými hereckými výkony, byť některé nepovedené věci se tam jistě najdou. ()

Olík

„Neobyčejné“ osudy „obyčejných“ lidí jednoho „obyčejného“ maloměsta. Na první pohled i přes dvojí linii jednoduché, na druhý plnohodnotně vypracované vztahové drama se silnou deprimující syrovostí. Nechce se mi omílat x-krát použité „Kate Beckinsale je krásná“ nebo „Sam Rockwell to skvěle zahrál“ a tak snad jenom „Kate Beckinsale je krásná“ a „Sam Rockwell to skvěle zahrál“ :D ()

Fridecka

Velmi jemný a citlivý příběh. Tragická událost a stísňující atmosféra maloměsta ještě více kontrastuje na pozadí křehké a čisté první lásky. Z filmu čiší neutěšenost rodinných vztahů, lidé jsou v těsné blízkosti vzdáleni na míle daleko, jakoby není úniku z každodenního trápení. A tragická událost vše jen podtrhne, jakoby na černý list papïru ještě spadla černá kaňka. Ačkoliv jsou témata převážně depresivní a závažná, je film plný života, emoční stavy hlavních postav jsou přímo hmatatelné a velmi uvěřitelné. Konec filmu je pak očekávatelný a zřejmě úmyslně velmi strohý. ()

Blaogranas

Opět jedno z dramat, která se mohou každodenně odehrávat v lidských životech. Tentokrát však trošku slabší drama. Film je zbytečně natažený. Co mi ale přišlo zajímavé bylo, že vedle tragédie zde bylo vyobrazeno i štestí v podání mladého páru. Takový zajímavý kontrast, to ale spolu s moji oblíbenou Kate stačí na průměrné 3*. ()

Meiers

Dost nesourodý film na můj vkus, jakoby nevěděl co divákovi podstrčit a čím se zavděčit. A tak se toho před kulisu amerického maloměsta předhodí povíc, a oni už si čumilové vyberou jestli mladická romance, nebo rodinná tragédie. A kdyby náhodou zaujalo oboje, tak jenom bonus. Jak říkám pro mě naprosto nekompaktní mix s příjemným hereckým obsazením. ()

Kingjiri

Jenom těžko jsem si k filmu hledal cestu. Nešlo totiž primárně o vztah ústřední dvojice, ale o to, co se dělo kolem nich. Kdyby to bylo naopak, byl by výsledek mnohem lepší. A nemůžu říct, že bych byl nějak chytrej z toho, jakym způsobem okolní dění ovlivnilo mladej pár. Pro mě šlo o dvě spolu nesouvisející dějový linie, přičemž ani jedna z nich neměla pořádnou hloubku. Nejlepší na snímku byla pěkná Kate Beckinsale a pár hereckejch výkonů, nesourodej příběh byl bohužel převážně o ničem a občas nudnej, dvě silnější hvězdy. ()

Theker

Toto som určite nečakal, ale nesklamalo ma to i keď ešte stále neviem či sa film končí happyendom alebo nie... ()