Lekce umírání

• USA The Deaths of Ian Stone (více)

Ian Stone je mladý muž, ktorý má problém. Nevie totiž, kým je. Každý deň sa prebúdza do novej skutočnosti, v priebehu ktorej ho vždy niekto zavraždí dosť brutálnym spôsobom. Jeho jedinou nádejou sú spomienky na vlastnú minulosť. (Mordenroth)

-dRaGoN-

Horor s originálním námětem? Konečně! Stupňované tempo, s parádní atmosférou a trikama u kterých by mohlo několik áčkových titulů bezproblémů hledat inspiraci. Ke konci se bohužel silně nadprůměrný zážitek začíná vytrácet, ale celkově Lekce umírání stojí za pozornost na jedno shlédnutí. 75% ()

davidek

Ze začátku jsem se tak trochu ztrácel, lae pak už to bylo dobrý. Bohužel opět mně zklamal konec. Asi docházeli peníze a chuť pokračovat. ()

flodur00

tak tohle byl první horor který jsem kdy viděl a byl úžasnej :) to znamená: originální příběh, zápletka, prostě úžasný, sice nic moc kulisy, ale to vubec neubírá supr atmosféře :) ()

Guzo

Originální myšlenka je vykoupená trošku horším zpracováním (vzhledem k rozpočtu - nemyslím si, že byl nějak extra veliký - je ale i to dost obstojné). Celkově tomu ale něco chybí, hlavní hrdina není žádný velký sympaťák a bohužel jsem mu celou dobu vůbec nefandil. Možná za to mohla krátká stopáž, ale kdyby film trval o něco dýl, asi by se dostavila jen nuda.. 5/10 ()

klima777

Zvláštní, jak jsou keltští bodaich a cailleacha v poslední době populární.------ Pocitově jest Lekce umírání vzdáleným, mnohem neduživějším & třeskutě naivním příbuzným filmu Ink. Nesmírně předvídatelným a nesmírně milým (2,5 plyšové hvězdičky). ()

sedm.1

Co to sakra bylo?????Prvních 45 minut se zdálo že půjde o skvělý,napínavý a především originální thriller.Co však přišlo v druhé polovině si vůbec nedokážu vysvětlit a vlastně se ještě nyní ptám na co jsem to k sakru vůbec koukal.Aby se tak solidně rozjetý film v polovině zlomil do takové sra*ky,to už jsem dlouho nezažil.Z výtečného atmosférického thrilleru se stala braková horrorová blbůstka,totálně,zdůrazňuji totálně bez hlavy a paty.Naprosto jsem se v ději ztratil a od poloviny jsem už skutečně jen sledoval prachmizernou levnou brakárnu s nudnýma bubákama a paskvilovými zvraty.Velká škoda,přijde mi to,jakoby scénář vytvořili dva autoři,kteří by však byli každý na úplně jiné úrovni.Zkrátka slušně rozehraná hra,která skončila jako nepochopitelný ODPAD!Hodně slabé 2*! ()

MareT.

Bohužel, film si udrží příjemné napětí asi jen půl hodiny, poté už se to trousí v stereotypu a nudě! ()

mosnak odpad!

Komplikované jako prase a pro mě nezáživé! Viděno před 3 lety (v době kdy ještě měly dvd půjčovny smysl) 5%! ()

wampire23

Do polovice celkom pozerateľné béčko. Ale ku koncu sa to všetko začína kaziť a film naberá C-čkové črty. A záver je podpásovka divákovi. Pritom potenciál nebol zlý. 35% ()

Martyr

Toto si ani nezasluzi nejaky komentar. Ciste Bcko, ktore klesa do odpadovych vod s pribudajucimi minutami. Jedine stastie, ze to malo len 83 minut ()

johnymdoe

Už jsem viděl i pár horších filmů, ale tento je taky strašný. Něco tak nudného a nezajímavého že jsem poslední půl hodinu přeskočil a podíval jsem se jen na konec jestli hlavní hrdinové přežijí.SPOILER: Bohužel ano, bohužel proto protože jsem se už pak jen modlil ať je příšeráci vykuchají definitivně a já mám od nich klid (což bych přál i celému tvůrčímu týmu).KONEC SPOILERU. Hercům, potažmo i scénáristovi, režisérovi a dalším bych dal lopaty do rukou a poslal je dělat něco smysluplnějšího. 1 hvězda za hezký holky a Příšero/duchy (Harry Potter). ()

Joll

Přiznám se čekal jsme trošku více, zas tak originální to není a napětí aby člověk pohledal.Ze začátku to vypadá zajímavě, ale poměrně brzo nám film odhalí pointu a pak začne ta nudnější část kde se vytrácí i napětí škoda.U mě čistej průměr. ()

mala_kea

Proč ? řekne mi někdo proč ? proč se v tak výtečně našlápnutém hororu musí ke konci objevit stupidně zamotaný děj, hodně prostě dialogy a aby toho nebylo málo Dario Piana musel přidat nadpozemské stvůry . Proč ?? nebál bych se sáhnout po vysokém hodnocení ( u hororů to dávám málo kdy), tentokrát bych však udělal výjimku za perfektní efekty, atmosféru, super podání herců, ale hlavně za skvělý nápad příběhu, jen škoda těch příšer :( ()