Putování s dinosaury - Monstra pravěkých oceánů (TV seriál)

• Česko

Jasper James

Ben Bartlett

Andrew Wilks
  • Leonisa

Nelíbilo se mi, že si Nigel Marven hraje na cestovatele časem. Bez jeho interakce by to podle mě bylo lepší. Nemusela bych poslouchat, jak byl vystrašený, koukat na výrobu návnady... Pro mě byl rušivým elementem. Jeho přítomnost ve vodě byla dobbrá pouze k tomu, aby si každý udělal představu o velikosti těchto monster.(5.5.2013)

Pro odrostlého zušeného diváka, možná dětiské a naivní, možná místy trapné, ale vzhledem k tomu, že jsem na to koukal s malým synkem, který je právě v dinosauřím období a všechni ti "sauři" ho naprosto fascinují, musím možná zaujatě poznamenat, že jsem se bavil náramně s ním a vzpomněl jsem si na své Cesty do Pravěku. Dunkleostues, Megalodon, Masasaurus - no samá chvála na Nigela a jeho tým, pro popularizaci vědy umí udělat maximum - 75 %(8.9.2015)

• Carol Pifková

Zoolog Nigel Marven radšej nech robí dokumenty s opicami ako si vyberajú hmyz zo srsti. Veď celý dokument tam akurát tak ničil, nie pardon musím takto, kurvil ho. Fakt nechápem to hodnotenie. Zbožňujem dinosaurov a mám rada morské "príšery" ale tie herecké výkony a maximálne nepodstatné trápne hlášky (veď ako by podstatné mohli byť keď žiaden Megalodon, ktorý by ho ohrozoval tam nebol všakže) sa nedali vydržať. Ak som počas tých troch dielov neprevrátila tak 100x očami a nepovedala si, že bože to je kretén, tak ani raz. Ako vážne? Vás bavili tie trápne zábery ako používa dýchací prístroj (niekoľkokrát)? Keď všetci vieme ako to bolo naozaj a stačilo spomenúť raz, že v tej dobe sa tam mohlo ťažko dýchať pre človeka... Alebo tie debilné hlášky, ako "Vydesil som sa" No jasné, skoro sa až zdalo, že si sa od strachu posral Nigel, lebo okolo teba plával počítačový žralok. "Dúfam, že sme získali nejaké zábery." Ale určitéééééé.... Som schopná zlým dokumentom o dinosauroch prilepšiť, ale tomuto by som neprilepšila ani o jednu hviezdičku. Bolo to trápne, takisto aj ten s dinosaurami a Nigelom, ten som však nevidela celý a ani si ho nepozriem. Keby celý dokument je to rozprávané tak, že čo keby... ale oni nám to podávali, že áno presne takto to bolo a basta. Lebo som tam bol a naozaj som cestoval časom. Degeš.(20.3.2015)

Standardní kvalita sérií Putování s... Tentokrát pro změnu z mořského prostředí, napříč více obdobími. Co se týče Nigela, I když mi nápad s průvodcem přijde zajímavý a svým způsobem pomáhá "vtáhnout" do prostředí, stejně jsem si v duchu přál ať ho něco sežere. Fakt to k tomu svádí.. Tvůrci si to nejspíš uvědomili taky, tudíž jim děkuju aspoň za ten konec.(26.6.2013)

• Víteček

Žjóva to byla blbost. Ten chlap, jeho předstíraná rizika, zničené vybavení a podobné nesmysly mě iritovali více než poplatky v bance. Na to, jak mám rád dinosaury obecně a Putování s dinousaury, tak tohlem i přišlo hrozně ubohé.U Putování s pravěkými monstry jsem si stěžoval na interakce zvířat a prostředí s kamerou, ale to jsem ještě nevěděl, co mě čeká tady a to první bylo oproti Nigelovi zlaté. 2 hvězdičky za to, že tam byla ta monstra, ale takovýhle typ dokumentu už příště vážně ne.(17.5.2013)