poster

Láska a jiné pohromy

 • Velká Británie

  Love and Other Disasters

 • Francie

  Love (et ses petits désastres)

 • Slovensko

  Láska a iné katastrofy

Komedie / Romantický

Velká Británie / Francie / USA, 2006, 90 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • JBLamb
  odpad!

  Škoda ztraceného času… Škoda slov… Jediná myšlenka však napadá mě, naneštěstí svou „genialitou“ rovna filmu…: scénáristovi měli nemilosrdně ukázat dveře… a jeho výtvor svěřit nejschopnějšímu ze střelců. Cíl? Nejbližší koš. Alespoň by tato neslýchaná nevídaná rádoby romantická komedie s vítěznou kandidátkou na nejprotivnější hrdinku vesmíru nikdy nespatřila světlo světa. Brrr…(9.8.2009)

 • bubun
  *

  I ta hodina a půl je na tenhle film příliš. Celé se to nese v úporné snaze o lehkost vtipu, ale zbývá bohužel pouze ta úpornost. Dialogy jsou našroubované, nepřirozené (stejně jako některé postavy, viz. ta hrůzná ženština, kterou hraje Catherine Tate) a zápletka velmi předvídatelná. Jedna hvězdička za zaznění části skladby Macho Man od Village People a vizuální doprovod. Poznámka: při sekvencích typu tančení tanga mám chuť vždy někam zalézt a nehlásit se k lidskému plemeni. Bohužel jsou podobné fraškovitě muzikálové vsuvky dost často součástí filmů - a nemusí jít zrovna o romantické filmy, komedie, nebo "romantické komedie".(4.6.2013)

 • castor
  ***

  Při pohledu na neblonďatou, vykulenou Brittany Murphy tu a tam naskočí husí kůže při pocitu, jaká je téhle mladé herečky škoda!! Jinak tu máme celkem neškodnou žánrovku, v níž všechno funguje víceméně tak, jak divák chce a hlavně očekává. Vybavit si nějaké konkrétní scény (vyjma těch, kdy se hlavní hrdinka předvádí v prádle i bez něj) bude za nějakou dobu asi hodně obtížné, nicméně tvůrci předkládají romantiku místy docela šikovně, takže ta půl druhá hodinka uběhne relativně příjemně!!(11.9.2010)

 • Arehanah
  ****

  Co si budeme povídat, Brittany měla talent a navíc byla nádherná. Sdílet domácnost s gayem (nejlepším kamarádem) není od věci. Zábavy je dost a člověk se nenudí. Herci hrají výborně a příběh zaujme. "Pokud zná někdo důvod k tomu, aby sňatek nebyl uzavřen, ať promluví nebo ať mlčí navždy" ....."Nejsem gay"..."Cože, prosím?"..."Nejsem gay"...."Tak to máte oba štěstí!" :-)(24.3.2014)

 • heyda
  ***

  Film, který staví na homosexuálních a heterosexuálních vztazích zrovna není můj šálek kávy. Nicméně dalo se to přežít. Určitě býváte z filmů zvyklí na to, že buzík chodí většinou oblečenej v růžovém nebo hodně barevném výstředním oblečení, většinou šišlá nebo mluví zženštile a ke všemu kroutí zadkem. Tak tady se ničeho takového nedočkáte, což má můj velký obdiv. Navíc Brittany Murphy si zahrála jednu z posledních rolí ve svém životě, takže se hodí na její počest dát tomuto filmu šanci. Pro mě je to však obyčejný romantický průměr, který mě příliš neoslovil. 50%(9.6.2011)

 • - Santiago Cabrera hraje ve filmu Argentiňana, sám je ovšem původen z Venezuely. Krev v něm ale proudí z poloviny chilská, a to z otcovy strany. (Prochy38)

 • - Brittany Murphy si kvôli filmu prefarbila vlasy na čierno. (Msscastillo)