Grindhouse: Werewolf Women of the S.S.

všechny plakáty
Celý film

Jedná se o fiktivní trailer, který na požádání Tarantina a Rodrigueze vytvořil talentovaný režisér hororů Rob Zombie v průběhu natáčení jeho remaku HALLOWEENU. WEREWOLF WOMEN OF THE S.S. je krátkometrážní horor zahrnutý do projektu GRINDHOUSE. Zobrazuje snahu nacistů o vytvoření dokonalých zabijáků a je to jeden ze tří fiktivních trailerů. (Nixon)

cici24

Tak a teď to natočit, potenciál je velký a když by to bylo zvládnutý jako Machete, tak proč ne:-)...Nacisti, latexové německé árijské děvy, vlkodlaci, co víc si přát...jen bych toho vlkodlaka udělal trochu lepšího, ale když by do filmu zapadl, tak proč ne:-) ()

schindler

Nicolas Cage mě v tomhle klípku pobavil víc, než v několika jeho minulých filmech dohromady. A koneckonců proč ne, kdyby se tohle natočilo s chutí bych se na to koukl. ()

Mort09

Ze všech tří traileru k Grindhouse je tenhle nejmíň oldschoolový, ale za to má největší potenciál pro případný film (Machete ho bohužel předběhl), a to i přesto, že by se muselo jednat o naprosto zvrhlou prasárnu stojící na hranici mezi brutálním hororem a pornem. PS: Naprosto nejoriginálnější Cagova role :D ()

AdamDudas

Audio: 100% Vizuál: 100% Scenár: 100% TOTO JE NAJDOKONALEJŠÍ FILM, ktorý našťastie nikdy nebude natočený! Celkové hodnotenie Werewolf Women of the SS: 100% (za to, že to nikdy nikdo nenatočí, potom by to malo asi iba okolo 85%) ()

macclain

Hororový expert Rob Zombie si nenechal ujsť príležitosť a napchal svoj kúsok nahotou a lacnými trikmi. Veľkým prekvapením je Nicolas Cage ako šialený "vedec" Fu Manchu. ()