Grindhouse: Werewolf Women of the S.S.

Krátkometrážní / Horor

USA, 2007, 2 min

Rob Zombie

Rob Zombie

Phil Parmet

Kdyby šlo o další realizaci fiktivních trailerů projektu Grindhouse, fandil bych v první řadě Zombieho nedepilované WEREWOLF WOMEN. SS desing, do latexu oděné nacistky, Udo Kier se zdviženou pravicí, samopalem se ohánějící vlkodlačice and Nicolas Cage as Fun Manchu…………….to vše vedené výstřední rukou Roba Zombieho - zatím si necháme zdát .(16.11.2011)

YouTube/// Obsazení 8/10 Děj 6/10 Hudba 5/10 Efekty 6/10/// +plakát, obsazení, Nicolas Cage rulezz -horší kvalita/// Tak tohle jsem chtěl dlouho vidět. Po počátečních rozpacích mě to celkem zaujalo. Jako "trailer" to funguje a jeho námět je zatím málo zfilmovaný, takže bych si dal klidně i celovečerák./// Celkem 62%///(19.5.2009)

Zvrhlá túžba perverznej temnej stránky mnohého chlapského mozgu je uvidieť tento film celý... - a ako to má Zombie vo zvyku, pekne bez servítok ! V skutočnosti ma vlastne prekvapuje, že v tej nekončiacej súčasnej vlne vykrádania a návratov ešte nikto tento podžáner ( reprezentovaný v 70. rokoch nie úplne malým množstvom talianskych filmov či americkou sériou o Ilse ) nevyhrabal...okrem tejto pripomienky zjavne dobre informovaného šialenca Roba Zombieho...(18.11.2012)

"Werewolf Women Of the S.S." je jeden z trailerov na neexistujúci film, ktorý bol použitý v retro-horrorovom projekte dvojice režisérov Q.Tarantino, R.Rodriguez - "Grindhouse". To že zverili tvorbu tohto krátkometrážneho mini snímku Robovi Zombiemu bolo pre mňa príjemným prekvapením. Zvládol to dobre. ***(10.11.2008)

Docela sranda, je to dost perverzní (taky Rob Zombie) a Cage jako Fu Manchu je doslova geniální. Ale čekal jsem od toho trochu víc, nicméně jako celovečerák by to mohlo vypadat opravdu zajímavě......ale jinak ta ukázka - nebejt Cage, kterej tam vypadá fakt jako magor a cholericky řve a gebí se, už bych se na ni nejspíš podruhý nekouknul.(8.4.2007)

• - Rob Zombie k fiktivnímu traileru složil také stejnojmennou skladbu „Werewolf Women of the S.S.“. (tyzmrde)

• - Hlavní hrdinka je stejnou měrou inspirována Veronikou Vossovou z Touhy Veroniky Vossové (1982) a Ilsou z Ilsy: Vlčice SS (1975). (NinadeL)

• - Spoiler: Počet mrtvých ve filmu je 2.