Když Jenna (Keri Russell), servírka ze zapadlé jižanské restaurace, zjistí, že je se svým nemilovaným mužem těhotná, není to zrovna důvod k radosti. Mateřství nikdy neplánovala a její nemajetný, žárlivý a dětinský manžel Earl (Jeremy Sisto) pro ni sám o sobě představuje už dost velkou zátěž. Jenna má zpočátku pocit, že je všechno ztraceno a její sny o lepším životě jsou v troskách. Pak ale do města přijede pohledný doktor (Nathan Fillion) a zamíchá kartami. S podporou a láskou kamarádek a kolegyň (Adrienne Shelly a Cheryl Hines) z restaurace Joe's Pie Diner se Jenna rozhodne předvést své pekařské umění, které ocení především sám majitel podniku - Joe (Andy Griffith). Poté sebere odvahu k tomu, aby se osamostatnila a začala žít podle svých představ. (HBO Europe)

cab

Svudna Jenna (Keri Russell) je vyjimecna v peceni kolacu a kdyz zjisti, ze je tehotna s manzelem ktereho nemuze vystat, zkousi najit zpusob, jak ho dostat navzdy pryc ze sveho zivota. Dobre obsazena nezavisla komedie srsi vtipem, ktery smutnemu filmu dodava tak sladkou prichut, jakou maji jedinecne upecene laskominky nasi mile servirky. Cool 60% ()

Ilhan

Tak tomuhle říkám opravdové utrpení. Ještě nikdy jsem neměl pokušení film po 20 minutách poslat do odpad. Ohromná nuda, co se týče scénáře nic nového, všechno stokrát omleté a lépe. Herci šílení a ani Nathan to nezachrání. Nejhorší filmový porod v dějinách. Nedávám odpad ze tří důvodů, i když za celkový dojem bych to udělal s chutí. Zaprvé závěr byl stravitelnější než většina filmu, Nathan Fillion a to, že film nesplňoval zcela moje kritéria odpadu, avšak nikdy víc, málem jsem u toho umřel. ()

beyli

Skvělý film !! Ze začátku jsem si myslela, že to bude další nudná komedie, ale velice mě to překvapilo. Keri Russellová hlavní roli ztvárnila na jedničku. Opravdu vydařený film.... ()

peetriss

Shodou okolností jsem pár hodin před tímto filmem, viděl snímek Královna koření s Aishwaryí Rai, kde se vše točilo okolo koření, vidím zde určitou podobnost, akorát zde se pro změnu vše točí okolo koláčů. No ale nutno dodat, že film Servírka je o mnoho stravitelnější, zábavnější a obsahující alespoň náznak příběhu. Pokud je hlavní hrdinka Jenna se svým manželem, koukáme na thriller o domácím násilí, jeli s doktorem Pomatterem, vše se náhle změní v romantickou komedii se vším všudy. Přiznám se, že o mnoho sympatičtější je mi spíše ta komediální rovina filmu, při které jsem se i občas zasmál. Scény s manželem na mě působí spíše rušivě. Nejsympatičtější na celém filmu však asi byla vedlejší role senilního "Matlocka" Andyho Griffithe. ()

Simbet

Celkem obyčejný příběh, který nevytáhne ani Keri Russell. Bylo tam příliš málo emocí, obvzlášť když šlo o tyranizovanou ženu. A jalový závěr to určitě nespravil. ()

jasiska

Celkom pozerateľné, ale hoci som sa vôbec nenudila, neviem ani moc povedať, o čom to bolo. Najpamätnejší bol asi ten hrozný manžel. Ale veľmi oceňujem tipy na koláče - ja som dnes upiekla tekvicovo-broskyňový a je božský :-) ()

Gore

Opravdu nesnesitelný dialogy a opravdu nesnesitelná naivita hlavní hrdinky, která jakoby sem spadla z 50. let. Nevím jestli to autoři mysleli vážně nebo něco tím parodovali... ()

B.Bonnie

Do poslední chvíle jsem si přála, aby se tam Nathan objevil. Jsem na ty šťastný konce zvyklá a todle mě vždycky naštve.:) ()

Gagner

Nána, která aby nebyla nánou, tak má manžela, který má naschvál přehnané dialogy, aby z něho udělali většiho debila, než z oné nány, která je ještě k tomu běhna. Ale recepty na koláč, zobrazující náladu hlavní hrdinky se mi jako nápad líbil. ()

ddf76

Prijemny film o jedne servirce, ktera dela vyborne kolace ( moje chutrove bunky dostaly zabrat behem fimu :) ) a o jejim novem zacatku po narozeni ditete. Kdo hce videt trochu netradicni americky romaticky film, ten by si ho mel pustit. ()

Saur.us

Příjemná romantická komedie, která se nedrží v kolejích klasíckých romantických slátanin ale spíše se drží na hraně indie filmů. Adrienne Shelly měla dobře našlápnuto do světa indie filmů, škoda jen, že ji musel potkat tak tragický osud. Lepší 3 ()

Erinien

Pro mě to bylo geniálně zábavné! Kromě toho, že jsem si potvrdila, že se mi opravdu moc hezky kouká na Keri Russell, jsem zjistila, že milý a romantický Nathan Fillion není prostě on. Celý film mi přišel jako geniální nadsázka, všude dotahovali situace do extrémů. Ženská co nechce dítě, chlap co podvádí manželku, extrémně žárlivý manžel bez nadhledu, kolegyně, která si vezme chlapa co jí uhnal... neřikala bych tomu romantická komedie, spíš jen komedie. Se smutným povzdechem, že takoví chlapi fakt žijí. ()

ivamka odpad!

Scénář k tomuto filmu napsala nějaká ženská zřejmě v době mestruace, kdy strávila asi tak hodinu na záchodě. ()

JimiH

Do dokonalosti chybí dost, ale... dokonalost je nudná. Servírka je sympatickou a originální výpovědí a v rámci nezávislého filmu nabízí zajímavý kompromis mezi romantikou, dramatem a komedii. Další film Adriene Shelly by mohl být ještě lepší a dotaženější, bohužel už žádný nikdy nenatočí, škoda. ()

shereen odpad!

Sekretářka s Maggie Gyllenhaal je sice submisivní, ale k tomu také vtipná, originální, inteligentní a sexy. Servírka s Keri Russel se submisivní, úplně vypatlaná pipina, která v sobě ztělesňuje to nejhorší ze společenské upjatosti 50. let v USA a současné komerčně orientované kinematografie. ()