Mrňousci

Série(2) / Epizody(175)

Ač je to možná k nevíře, i oni mají své sny, svá drobná trápení, své soky v lásce a hlavně překvapivě svérázný smysl pro humor. Žijí mezi námi, setkáváme se s nimi v podstatě každý den, a víme o nich tak málo! Přitom tito drobní tvorečkové denně prožívají svá velká i malá dobrodružství a leckdy i úsměvné groteskní situace. Vydejte se teď s námi do kouzelného animovaného světa a poznejte všední i sváteční dny našich hmyzích hrdinů. Věříme, že tato vtipná a lapidárně vypointovaná digitální parodie na lidský svět, zasazená do reálné přírody, poučí, potěší a hlavně pobaví děti i dospělé. (oficiální text distributora)

IvonaK

Roztomilá počítačová animace a moc se mi líbilo, že tady hmyz měl lidské myšlení. Škoda jen, že neuměli mluvit. To by bylo ještě hezčí kdyby komunikovali s lidmi. ()

pekas

Příjemné komické kousky. Ideální pro sledování ve více lidech, sranda se ještě umocní. Sice jsem si po prvním dílu říkal, co je to za kravinu - netušil jsem o čem to je. Pak jsem pochopil a začal si to užívat. ()

Stejšn

Technicky krásné, vtipné, ale většinou příběhům chybí nějaká závěrečná pointa a vyzní do ztracena, proto bohužel nemůžu dát 5 hvězdiček. Kreslený "Co se děje v trávě" byl příběhově mhohem lepší. ()

maoc

Celkem vtipní hmyzáci, i když po pár dílech se tvůrci opakují. Vždycky čekám, že příjde někdo s plácačkou a ono nic... ()

yaqwsx

Zpočátku okouzlí, pobaví. Jenže po pár dílech začne vyprchat ta prvopočáteční roztomilost a seriál začne nudit, i přestože autoři mají stále dobré nápady... ()

Mr.Yedla

Zajímavá blbinka, co dokáže vždy zpříjemnit mou snídani. Francouzi opět prokázali svůj jedinečný smysl pro humor. :) ()

bohhous22

Po období Teletubbies,Digimonů a podobných vymývaček dětských mozečků konečně přistála na obrazovce zajímava roztomilá záležitost v podobě tohoto francouzského světa hmyzu...Sám jsem z toho nadšen a dokonce jsem se chvílemi smál,až jsem se za břicho popadal!A střízliv!!!Nádhera. ()

mata77

Fascinujúci svet hmyzu, ktorý sa predstavuje v netradičnom svetle. Každý príbeh je jedinečný, s určitou dávkou nadhľadu a humoru, dokáže pobaviť nielen najmenších. Po zvukovej stránke geniálne, obrazová vôbec nezaostáva! ()

blondboss

Taká milá večerníčkovská blbina, ktorá sa na nič nehrá. Je to hravé, zábavné, hmyz je roztomilo spracovaný a animácie zaujímavé. Každopádne je to príliš detinské a niektoré časti boli ozaj slabé, pri niektorých som sa pre zmenu slušne zasmial. Samozrejme nevidel som komplet všetky časti, ale pre deti je toto skvelá vec a určite si to zamilujú. 65 % ()

Bilky

Život hmyzu ako ho vidia Frantíci. Väčšinou je to zábavné, niekedy ironické aj zlomyseľné ale aj poučné. Páčil sa mi minimalistický look a zaujímavá štylizácia hlavných hrdinov: lienka-provokatér, mucha- špekulant, kosec (sekáč) - úplný tragéd, slimák- uprchlík atď. Niektoré epizódy sú slabšie a časom sa nápady opakujú. 75% ()

ir.hools

Je to rychlé, úžasně vypointované, vychytané, vtipné...navíc suprově udělané a baví to celou rodinu....všichni na to čučí a čekají co troubící beruška zase vyvede vose nebo mouše....je to prostě peckovní :) 100 % ()