Mrňousci

Série(2) / Epizody(175)

Ač je to možná k nevíře, i oni mají své sny, svá drobná trápení, své soky v lásce a hlavně překvapivě svérázný smysl pro humor. Žijí mezi námi, setkáváme se s nimi v podstatě každý den, a víme o nich tak málo! Přitom tito drobní tvorečkové denně prožívají svá velká i malá dobrodružství a leckdy i úsměvné groteskní situace. Vydejte se teď s námi do kouzelného animovaného světa a poznejte všední i sváteční dny našich hmyzích hrdinů. Věříme, že tato vtipná a lapidárně vypointovaná digitální parodie na lidský svět, zasazená do reálné přírody, poučí, potěší a hlavně pobaví děti i dospělé. (oficiální text distributora)

josmart

Tohle jsme koupili pro našeho mrňouse a musím přiznat, že s největší radostí se na to koukám s ním. Ze začátku jsem měl obavy z té digitální animace, ale nakonec to vůbec nevadí. Příroda je pravá, příběhy vynikající, hudba příjemně hypnotická, taková ta letní nálada, když se natáhnu někde dál od ruchů civilizacedo trávy a poslouchám ty cvrčky a jinou havěť. ()

najki

roztomile to bolo, ale opakovali s zvuky, hudba aj motivy, po 45 minutach ma to uz nebavilo (pozearala som ich naraz v jednom filme) ()

siki37

je to už nejaký piatok, čo som vyrástol z večerníčkov a svet rozprávok sa mi poriadne vzdialil, ale tento francúzsky seriál nemá chybu a pobavil ma ako žiaden iný!!! zasadiť animovaných chrobákov do reálnej prírody, pridať k šumeniu vetra a spevu vtákov neskutočne srandovné zvuky motoriek, bombardérov a pretekárskych formúl, tak to by rozosmialo aj mŕtveho. nudné prírodopisné filmy, plné strohých faktov, nedokážu udržať detskú pozornosť, ale pri tejto forme, kedy lienka provokuje muchy a pri naháňačkách robia zlosť pavúkovi, deti od obrazovky neodlepíte, kým neskončí posledný 15.diel. lienka je super podvraťák a svojim humorom si získa sympatie detí aj ich rodičov! ()

tulen

Téměř zenové minipříběhy jsou geniální ve svém minimalismu. Absence pointy je tady vlastně sama pointou. ()

Nocturnum

Myslím, že v porovnání s jinými animovanými bejkárnami, které dneska televize tlačí dětem do hlav .. Upřímně, asi jedno z nejlepších novějších pořadů pro děti, které se dneska vysílají. Krásná příroda, animace působí příjemně, sledování mě osobně vždy velmi uklidní. Hmyz nemluví, ale komunikuje alespon tak, že vytvoří jednoduchou zápletku ideální pro děti, jimž je to určené. Perla mezi těmi přetechnizovanými, japonskými, akčními, komiksovými, bejblejdovými, betonovými, panelákovými, jetixovými a tak dále .. sračkami. ()

dracekt

Můj malej syn miluje mrňousky od šesti měsíců je to jediné, co ho vždy uklidní a umožní nacpat do něj antibiotika, mně umožní uvařit oběd. Děkuji mrňouskové. ()

Lou_Pagi

Wow. Vhodné pro děti od 2 do 35 let! Prvních dva díly mi přišly zajímavé a upoutaly mě k televizi. Pak už jsem byl zcela naladěný na tento styl humoru, podobně jako u Spongeboba. Jak někteří "odpouští" chyby kombinace reálných záběrů a animace, mě přijde právě primární a povedená. Berušky jsou parádně škodolibé. ()

fricek12

První díly jsou originální a pobaví, ale pak se opakují stále dokola podobné záběry a stejné vtipy. Například scénu, jak moucha narazí do značky už po prvních 10ti epizodách znáte nazpaměť. Dal jsem si teď před chvílí maraton všech epizod a seriál jako celek je dost nudný. ()