poster

Televizní hrátky

 • Česko

  Televizní tým

 • USA

  The TV Set

 • Velká Británie

  The TV Set

 • Austrálie

  The TV Set

Komedie

USA, 2006, 87 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • pivo
  ****

  Celkom zaujímavý film z prostredia výroby televíznych seriálov. Pre ľudí, ktorí sa chcú niečo dozvedieť o výrobe takýchto seriálov je to povinnosť, hoci to určite nie je podané presne tak ako sa to naozaj robí. Je to však príjemný film, našťastie nie dlhý a našťastie aj dosť vtipný. Hercom ich roly sadnú, hrajú uvoľnene, hlavne David Duchovny je fajn a poteší aj výkon Gruffudda. Malý ale milý odpočinkový film. 70%(28.8.2007)

 • hans500
  ****

  Velmi vydařený film o scénáristovi (výborný David Duchovny), jenž svádí marný boj s televizní společností o tom jak má vypadat jeho seriál. Téma je to zajímavé, velice dobře zpracované a působí bohužel i dost opravdově. Herci se svých rolí zhostili na výbornou, výsledkem je svižně plynoucí lehce komediální snímek, který si zaslouží pozonost.(28.3.2011)

 • liuk
  ***

  Další, kapku méně znamý filmeček z produkce Judda Apatowa zabývající se praktikami v amerických televizích tvořící vlastní seriály. Pro fanoušky této oblasti zábavy by měl být The TV Set povinností. A už jen protože lidí, které by zajímal casting, natáčení pilotu, jeho přetáčení, neshody mezi tvůrcem a řediteli TV zas nejsou takové kopy jako u Apatowských klasik, nemusí se zas tolik tlačit na pilu lavinami hlášek, ale spíše natočit komedii dosti hořkou a ne okatě pozitivní. Nebo spíše dramedy jak přežít v televizním šoubyznysu, co vše z vlastní vize bude potřeba obětovat a jak je potřeba najít si někoho s kým v branži táhnout. Toto vše možná nepůsobí nikterak objevně, ale s fajnovými herci a se zapáleností pro seriály vše funguje moc fajn. Teď jen vypisovat sázkové kurzy, kdy se opravdu na americké reality scéně dočkáme show Screwed a Slut Wars.(9.9.2007)

 • Mrkvič
  ***

  O filmu jsem nic nevěděl a v první řadě mě u něj udrželo skvělé obsazení. Na televizi Barandov to byl trochu šok. Až časem jsem zjišťoval zápletku a začlo to být víc a víc lákavé. Rovnou také bylo jasné, že film není pro diváka, který by nebyl trochu znalý poměrů filmové branže. Přítelkyně tak šla spát a já si užíval místy famózní herectví, díky kterému divák vidí každé postavě do hlavy, a druhým okem může sledovat hraní si s dialogy, které ve filmu bylo také dost originální.(27.8.2014)

 • emma53
  ***

  Ode dneška budu asi opatrnější při kritice scénářů u některých filmů. Docela uvěřitelné šachy ze zákulisí tvorby seriálů, od hereckého obsazení počínaje až po daný název. Zřejmě na to, aby se někdo prosadil v dnešní době mezi těmi mraky seriálů, kde je tím pádem obrovská konkurence, musí být hodně silný žaludek. V každém případě by se Mike Klein téhle komedii moc nesmál.(10.9.2018)

 • - Snímek se do kin dostal až po jednom roce promítání na různých filmových festivalech. (Terva)

 • - Postavu Lennyho měl hrát Ben Stiller, role byla totiž původně napsána pro muže. (Terva)

 • - Natáčení probíhalo v několika městech Kalifornie. (Terva)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace