Jeho život byla nuda a šeď... dokud se neobjevila ona! Bill (Aaron Eckhart) je nešťastný; ženatý s dcerou majitele banky, ve které jako bezvýznamný úředník také pracuje, sní o vlastní cukrárně a finanční nezávislosti. Jeho žena Jess (Elizabeth Banks) je přespříliš připoutána ke svému otci a navíc si začne s místním televizním reportérem. Bill, který neustále pojídá nějaké sladkosti, zjišťuje jak moc mu mezitím narostlo břicho. To poslední, co by chtěl, je stát se mentorem jednomu prostořekému klukovi. S ním a s pomocí jeho kamarádky Lucy (Jessica Alba) se pustí do boje o svoji ženu a svůj sen. (oficiální text distributora)

Gore

Přijemná komedie, u které se sice člověk neřeže smíchy, ale nese se v lehce odlehčené atmosféře. Herecké výkony nevyčnívají, ale ani neurazí. Na víkendový odpoledne ke kafi úplně ideální. ()

Wyder

Pouštěl jsem si to jako oddechovou komedii před spaním a musím říct, že mě to mile překvapilo. Je to samozřejmě hodně čitelná blbost, ale smál jsem se téměř po celou dobu filmu. Pokud nechcete přemýšlet, ale jen se zasmát občas povedenejm vtipkům a mezitím koukat na Jessicu, tak se vám to bude líbit... ()

duffi

Tak mně se to líbilo, Aaron se mi líbil už v předchozích filmech hlavně Děkujeme že kouříte, tady mi k sobě dobře pasovali z Elizabeth Banks, za oba hvězdička navíc. ()

Lichty

Film, díky kterému si Aarona Eckharta přidávám do tabulky sympaťáků, do níž měl po výborném výkonu v Děkujeme, že kouříte, dobře našlápnuto. Jinak ale film, především díky velmi nedotaženému a mnohdy silně nelogickému scénáři, nezanechává na patře ani trochu chuti a vyšumí dříve, než stačíte třikrát za sebou říci "Bill". ()

zmates

Karty na stůl, moc jsem to nepobral. Lépe řečeno, nejsem si jist, zda bylo co pobrat. Ve filmu je cca 10 postav, z toho jich je 8 a půl zcela zbytečných. Tomu odpovídá i jejich vykreslení a doba na plátně. O to víc prostoru dostal Aaron Eckhart, který, řekl bych, nezklamal. Nu což, na nic si to nehraje, není to přehnaně vtipné ani poučné, prostě film o hovně, místy na hovno. Pardon. ()

jafuska

tento film je docela fajn, proto nechápu tolik kritiky právě na tento film, ale budiž, fajn, když musí pováhat náctiletý kluk dospělému muži v osobních problémech je to docela podivný, ale to vůbec nevadí, film měl svoji logiku, a vlastně tento film nebyl vůbec špatný, Zkrátka průměr a to stačí. ()

BradleyT

Mám z toho filmu smíšený pocit, trochu humoru, špetka erotiky, zajímavý příběh. Není to žádný trhák, ale na poklidné odpoledne celkem obstojný snímek. Mám dojem, že už před natáčením věděli, že to nebude bůhvíjak úspěšný film, ale i takové se musí točit. Mě se líbil, dávám 80% ()

CrazymanM

Taková průměrná komedie,chvílemi vtipná,chvílemi trapná,ale zase nějak moc mi nevadila,sympatické herecké výkony(v rámci možností)! ()

DonBraso

Eckhart si to užívá a bohužel i drží dost filmek nad vodou. Jeho tvář grimas a losera, který je jen kolo u vozu hraje fakt parádně. Jasně, dvě holky i s nějakým tím odhaleným prádelkem mužské oko ocení, ale už to jaksi není úplná sranda. Celkově to není nějaká řachtanda, ale příběh vcelku sedí, až my místy někdy připadal dost podivně natočený co se týče scén.Proč musí vybuchovat třeba pyro ze skřínky ve škole?Takových detailů jsem si všimnul více. Jinak vztah dvou manželů cajk,ale problém vidím hlavně v tom, že ani drama a ani komedie se nesladí do celého celku, aby to bylo ono. 65% ()

david666

Velmi příjemná komedie se skvělými herci v čele s Eckhartem. Po celou dobu film nesklouzne ke kýčovitosti a humorné scény jsou vyváženě dávkovány po celou dobu. Nečekejte nějakou "řachandu" spíš klidnou sílu, která si Vás podmaní. ()