Film jsem si vypůjčil, protože na obalu bylo napsáno "Nejbrutálnější film desetiletí". Nevím jestli si dělali srandu, ale tohlo bylo o brutality vzdáleno jako my od severního pólu. Ale zase to nebylo tak špatné a je to takový průměr. Mohlo to být určitě lepší. A sou tam dobré šukačky, tak jak to má v takových typech filmů být.(3.4.2008)

Upřímná gangsterka, která si nehraje na žádná prázdná gesta a polovičaté scény. Když brutálně zmučit, tak na plno, když otestovat děvku, tak na plno, když nahnat strach čerstvým holkám, tak naplno... Sprosté, brutální, opravdové. B. Magimel má slušné charizma, jemuž bezskrupulózní postavu lehce uvěříte, větší problém jsem měl s Philippe Caubérem, který hrál Claude Cortiho, nebezpečného zločineckého bosse. Do role se zoufale nehodil, některé jeho výstupy byly skoro až směšné. Filmu škodí i občasná zmatenost, přílišná délka a všudypřítomná televizní patina. Mírně nadprůměrné, přesto dostatečně zajímavé na to, aby byla udržena vaše pozornost až do bezútěšného konce. 60%(9.2.2008)

• Shushika

Že se v Gangsterech kleje, podráží, znásilňuje, mučí vrtačkami, souloží (dokonce zahlédnete přirození) a zabíjí ještě neznamená, že se je to i zábava. Naopak, je to nuda, protože z filmu až příliš dlouho není jasné, na čí příběh se vlastně díváme, co se tam vlastně řeší za problém a proč by nám kdokoliv z těch vyvrhelů měl být jakkoli nihilistickým způsobem sypmatický. 4/10(4.3.2008)

• hunterDave

V gangsterkách se vyžívám, bohužel ale tohle není ten případ. Nemá to žádný děj, žádný pořádný závěr. Celý film je prakticky o ničem, pár blbců se vždycky sejde a postřílí. Nemůžu ani přijít na žádnou postavu, která by mě zaujala. Ve filmech tohohle typu si většinou najdu někoho, kdo má i přes svou zvrácenost a chladnokrevnost moje sympatie, nepostrádá charisma, intelekt, či zachová v každé situaci klidnou tvář a chladnou hlavu nebo nějakým jiným způsobem vyniká. V gangsterech akorát pokaždé někomu rupne v bedně a všechno posere (parta blbců s velkýma bouchačkama).(16.10.2013)

Nad tímhle filmem bych nelámal hůl. Pravda, k postavám divák zrovna nepřilne, ale předpokládám, že zločinecké prostředí je vylíčeno věrohodně. V první půli je třeba se zorientovat v poměrně značném množství postav, v té druhé začne jejich vybíjená (nepostřehl jsem, zda a jak došlo v závěru na maníka zahraného O.Marchalem). A představitel Clauda se místy snaží imitovat Pesciho styl v Mafiánech, což se mu ne tak docela daří.(22.10.2011)