Reportérka Sadie Blakeová (Lucy Liu) se probouzí v márnici, aby zjistila, že se stala upírkou. Samozřejmě poněkud nedobrovolně, což ji pořádně naštve a rozhodne se, že nemrtvým, kteří za to mohou, pomůže k tomu, aby byli konečně dokonale mrtví. Můžete se tedy těšit na temný příběh upíří války se vším všudy. Zajímavostí je, že film byl natočen během pouhých 30 dní. (oficiální text distributora)

cinema_cz

Nechtěně úsměvné béčko. Klasická hororová monstra nemají proti naštvané nemrtvé novinářce šanci. (Ci 05/2008) ()

TomasB odpad!

Jeslti bylo cilem rezisera natocit neprehledny, neskutecne pomalu se tahnouci film, ktery nema poradne ani hlavu ani patu, pak je to asi na 100%. Prostrihy, kdy si Lucy Liu vzpomina na to co bylo, prichazeji zcela necekane, takze chvilku trva nez pochopite kde jste. Co ma tenhle film spolecneho s horrorem, pripadne thrillerem? Upirske tema je naprosto nezvladnute, reziser se evidentne pokousel o jiny pohled...neuspesne, kez by se radeji vratil k zubum, bilym oblicejum...Film nedoporucuji.... ()

ShotgunED

Jedna hvězda za trochu jinačí podání,jinak omýlaného upírského tématu. Zbytek bohužel úděsná,vlekoucí se nuda,která ničím nevtáhne a nezaujme. Těžko hodnotit i Lucy Liu,neb mi celej film připala,že neví co přesně za postavu má hrát i když se snaží co to dá. ()

CrazymanM

Pěkná kravina,na Bladea to nemá ani náhodou.Debilní příběh,debilně natočeno,herecké výkony celkem ucházející.Podívat se na to dá,ale to je tak vše! ()

Domas88 odpad!

Jeden z nejhorších filmů o (opravdu můžu řict upíří horor) co jsem viděl. A jen mi opět ukázala Lucy proč ji nemám rád... ()

david666

Slušný akční horor se skvělou (a velice sexy) Lucy Liu. Nepřináší sice nic nového, vše už tady bylo, ale mě se na to dívalo dobře. Řekl bych, že jeden z lepších filmů s touto tématikou, co jsem poslední dobou viděl. ()

Innos

neskutočná sračka, asi najhorší film o "upíroch" aký som kedy videl, keby aspoň akcia bola dobrá, ale nie je, lucy liu pobehujúca s detskou kušou ma nijako nenadchla. Potom scenár??WTF??5,4 PRAASK, 1 ...HA - HA fakt kopec srandy. Jednu hviezdu dávam za Marilyna Mansona a jeho image :-D ()

Drekorian

No nevím, jestli si Lucy Liu nepředstavovala svoji kariéru jinak, než že bude ve čtyřiceti pobíhat nahatá v béčkovém neakčním filmu. Upíry docela i můžu, ale něco takového jsem fakt už dlouho neviděl. Na zvětšené špičáky zapomeňte, tihle upíři mají na kuchání takový legrační pidinožík. Postav se mihne jenom pomálu, samotná Lucy hraje naprosto znuděně a přehrává i jako naivní a nevinná novinářka i jako krvelačná upírka prahnoucí po pomstě. Děj si to tak nějak líně šine kupředu a konec je de facto stejný jako začátek. Ze začátku je několik spíše otravných flashbacků, které děj nijak neosvětlují ani nepomáhají divákovi oblíbit si hlavní hrdinku. Nakonec jste rádi, že je po všem a pokud máte poličku na DVD s upíry, tak Rise zasunete někam třeba za nový Underworld. ()

Foglis

Nebýt Lucy Liu o takový film bych ani nezavadil, ale protože je Lucy kočka tak jsem to skouknul a ta 1* je jen kvůli ní. ()

Pollini

Vůbec mě to nezaujalo. Hrdinka vraždí upíry, aniž by se nějak bránili, chybí tomu základní hloubka. Celé je to nějaké divné, trapné, nudné. Tohle opravdu byla ztráta času. ()

Postradateln

Film na mě nějak moc nezapůsobil, chybímu jakási štáva která by mě pro něj nadchla. Veškeré scény se mi zdají pěkně natočené jak akční tak i ty ostatní. Co mi ale vadí jsou opět chyby ve scénáři. Příklad: Dívka která nechce jít s kámoškou na párty protože se jí dům zdál divný nakonec vleze dovnitř. Předtím hlídač (dáli se tomu tak říci) pustil její kamarádku dovnitř když zazvonila. Jí nikdo neotevřel ale klidně vejde dovnitř ikdyž nesliší hrát hudbu ani nevidí žádné světlo, prochází vyděšeně domem a volá svou kámošku. Přitom vevnitř to vypadá stejně divně jako zvenčí. Upíři nemají nadlidskou sílu což mě překvapilo že jde o jiné pojetí to se mi líbilo. Zklamání ale bylo když do hlavní hrdinky napumpují olovo nebo ji nějak jinak zraní ta je z toho mimo několik hodin ale zápornému upírovy to naprosto nic nedělá. Přesto že ona má stejné schopnosti jako oni a prý údajně je něco výc. Když hrdinka zneškodní grázla kupodivu se mu nesnaží vysát krev nebo ho odvést jako konzervu. Cestou za pomstou ale zabíjí nevyné aby se nakrmila. ()

Maila

Film je hovadina, ale já koukla kvůli jednomu jedinému "herci" vystupujícímu ve dvou scénách a ten byl skvělý. Jinak jde o podprůměrnou nezáživnou a klišémi krmenou zhovadilost... On mě chtěl zabít, já zabiju jeho a všechny, kdo mi stoupnou do cesty. Mám kuši, ostříhaný vlasy a jsem naštvaná. Nikdo na mě nemá... Asi tak. ()

andy60

Upírská tématika mě nebaví, ani když je zručně natočena, natož pak, když se režie chopí nějakej packal. ()