Reportérka Sadie Blakeová (Lucy Liu) se probouzí v márnici, aby zjistila, že se stala upírkou. Samozřejmě poněkud nedobrovolně, což ji pořádně naštve a rozhodne se, že nemrtvým, kteří za to mohou, pomůže k tomu, aby byli konečně dokonale mrtví. Můžete se tedy těšit na temný příběh upíří války se vším všudy. Zajímavostí je, že film byl natočen během pouhých 30 dní. (oficiální text distributora)

Bozvav

Nehrát v tom Lucy, je to odpad, takto dávám půl hvězdy ani nevím za co. Horor to není, upíři nemají zuby a pořád se tam blbě kecá. Strašná sračka. ()

Filmárik

Áno priznávam že pohľad to bol skutočne oku lahodiaci ale pre živého boha Lucy kvôli takejto sračke si sa vyzliekať naozaj nemusela..... ()

Anduril

Chabý pokus o upírsky horor. Zbytočné, samoúčelné nahé scény. žiadna gradácia napätia, slabá akcia, o ničom hudba... proste CELÉ ZLE!!! Jednu hviezdu za herecký výkon Lucy, aj keď sa moc neprekonávala. ()

Hapretor

Koukatelné jen díky Lucy Chčiju. Ona ta ženská není jen fakt hezká, ona je to i fakt dobrá herečka. Jinak "céčko" jak řemen. Jen na zabití času. ()

Ronyk7

Jednu hvězdičku za Lucy, že konečně něco málo ukázala. Jinak je to absolutní amatérskej odpad. 20.11.2008 ()

fraktal

UnRated 122 minutová verse - čekal jsem nudu - a navíc mne horory obvykle moc neberou. Respektive očekávám uvěřitelnost. A zde jsem ji dostal. Navíc netradičně sekaný děj (nejen flashbacky, ale i prohození celých dějových úseků) oživuje jinak klasický scénář: křivda, útěk, realizace, hon spojený s poznáním ceny života a závěrečná vyvražďovačka a tak vám to celé uteče jako... krev ze žil. K dobru musím přičíst zejm. minimalismus co se efektů týče (snad jen ty zvuky...) i vampýrské výbavy. # Is it genetic? #I haven't exactly volunteered for tests. #- What about food? -# What about it? #You can't keep down regular food? #You have a skillful way of putting a girl at ease, Rawlins. Try asking me anything else. #How many guys have you slept with? #Since my, uh... what did you call it, condition? # - None, I guess. #- You guess? # -I was taught to never play with my food. ()

Deftie

Neviem, mne sa Lucy Liu ako upírka bažiaca po pomste páčila. Nebolo to síce nič svetoborné, ale ako oddychovka to bolo fajn. Najlepšia scéna: On: Ale ja mám priateľku. Ona: Každý máme svoje problémy.(a potom mňam, mňam). Plus jedna hviezdička celkovo za upírsku tému, asi je to nejaká moja úchylka, tieto filmy o nadprirodzených veciach. ()

Wann

Popravdě jsem si tento film pustil jen kuvli tomu že je v hercích napsanej Marilyn Manson....Ale nakonec tam hrál jen pitomýho barmana kterej v tom filmu neměl vůbec žádnej význam ... A film jako sám o sobě byla pěkná blbost !! ale dám 1* za Lucy Liu. ()

beso74

Tento film má jedinú obeť, je ňou obecenstvo... Celý čas som čakal, že sa to konečne nakopne a rozbehne. Nakoniec som sa cítil nakopnutý akurát tak ja a mal som chuť rozbehnúť sa do požičovne a žiadať späť svoje peniaze. Tie hviezdičky sú len kvôli tomu, že pri pohľade na Lucy Liu mám dojem, že tá určite pri natáčaná tejto vtákoviny trpela oveľa dlhšie ako ja tu hodinku a pol, a navyše si nič nemohla pretočiť dopredu. ()

LukeSharp

Pár brutálních scén a jinak nuda. Ani horor,ani akční,prostě nijaké.Lucy Liu tu běhá s nastřelovačem hřebíků a to jich má ještě málo( ke konci si prozíravě nechá rovnou hřebíky tři) a tváří se neskutečně nasraně. To je ale tak všechno co dělá a vzhledem k tomu,že Lucka má potenciál se ohánět mě to docela sralo. Zabití všehovšudy 4 ''upírů'' celý film neutáhne. A to se dostáváme k poslednímu problému a to že je to celé neskutečně dlouhé. 2 hodiny ( u unrated verze) je prostě moc a tempo je více než pomalé a zdlouhavé rádoby srdcervoucí scény vůbec nefungují a to,že se občas v ději přeskakuje sem a tam( poznáte to jenom podle toho,že má Lucy chvilku vlasy dlouhé a chvilku krátké,jinak to je nepřehledný maglajz) situaci moc nepřidává na kvalitě. Ženský Blade prostě nevyšel a dávám jen 35% ()

Pitryx

Já moc na upíří filmy nejsem. Ani tento mne moc nezaujal. Lépe řečeno mne zaujal tak, že jsem po třiceti minutách začal věnovat jiné činnosti a film jsem sledoval jen na půl oka. Ne, není to moje parketa. Ale protože se mu nedá upřít pár zajímavých záběrů, a tím nemyslím jen prsa Lucy Liu, nějaké to malé plus dávám. 201409078935/9328 ()

Vykuk odpad!

Lucy Liu začíná asi ujíždět na podobných vlnách, jako Segal, Lundgren a nešťastný Jean Claude:) Tohle je taková blitka, vlastně nevím, proč jsem tomu nedal odpad... meh.. vlastně měním hodnocení, tohle je fakt shit, když už nic, očekával bych od Lusy nějakou tu piruetku nebo cokoliv, tady to snad bylo její levé dvojče nebo už je prostě stará a nic nesvede. Dětská kuše, jako likvidátor "upírků" je směšná. ()