Lovec pokladů Ben Finnegan touží najít poklad zvaný Královnino věno, který se potopil společně se španělskou lodí Aurelia. Zatím se však potýká s finanční tísní, která je stále horší. Dluží peníze gangsterovi přezdívanému Velký Králík. Navíc nestihne rozvodové stání a přijde nejen o manželku Tess, ale také o zbytek skromného majetku. Finn využije náhody, která mu do cesty přivedla milionáře Nigela Honeycutta, pro něhož pracuje Tess jako stevardka. Díky záchraně klobouku jeho dcery se dostane na jeho jachtu a milionáře natolik zaujme, že získá jeho pomoc při hledání pokladu. Ukáže se však, že není jediný, kdo po něm pátrá. Při honbě za pokladem jde o život a Finn se musí rozhodnout, jestli je pro něj přednější poklad, nebo Tess. (TV Nova)

Akana

Dobrodružná komedie, které není dobrodružná ani vtipná, může být už jenom zbytečná. Jak se tenhle žánr má dělat ukazují třeba Honba za diamantem nebo Souboj o poklad Yankee Zephyru, tahle vyčpělost ne. Skutečně má herec formátu Donalda Sutherlanda zapotřebí se na něčem podobném podílet? 30% ()

mala_kea

Kdo jinému jámu kopá, sám do ní padá. Jasný příklad toho, že se s Kate nemá experimentovat, neboť vás všechny nakope do nejcitlivějšího filmového místa. Do scénáře. Její hlášky jsou k usnutí a k iritace mě to taky nemá daleko. Já jsem rád, že americká komediální fantazie zná něco jiného než kozy a chlast, ale stavět na jedné věci celý film je obtížné. Tennant to rozhodně nezvládl. Naví finální scény jsou typickou americkou stupiditou. ()

StropS

+ krásné prostředí, o kterém si v ČR můžu nechat jen zdát a solidní pohodový soundtrack. - naprosto stupidní a fádní dialogy, snaha o vtip sice veliká, ale naprosto marná, raději to měli natočit jako drama. Celkově, i když jsem od toho filmu nic nečekal, tak mě dokázal zklamat, divné. Dalo se z toho určitě vytřískat víc. ()

figliar

Pred tým, ako sa McConaughey stal oskarovou hviezdou, mal za sebou zopár dobrých komédii. V tejto mu to bok po boku s Kate Hudson svedčí a môžete sa tešiť na bláznivú cestu za zlatým pokladom, v ktorej im však stojí nejedna prekážka. Do toho manželské nezhody, hlúpa a naivná dcéra výstredného milionára a modrý, ale vážne modrý Karibik. ()

MickeyStuma

Další letní dobrodružná lehká komedie o hledání pokladu v mořských hlubinách. Šablonovitý příběh sice bije do očí, ale svůj účel splňuje dobře. Teplé léto, mořská voda, potápění a všudypřítomná pohoda. Jeden by jim až záviděl. O napínavou dramatizaci a honosné akční scény se tvůrci nijak nepokoušejí, přesto se nejedná o nic nudného. Film hodící se k odpočinutí na léto během dovolené, jinak asi moc nevynikne. ()

darkreider

Znova jeden dobrodružný film o hľadaní pokladu so štipkou romantiky a akcie, tak ako sa dá očakávať. Takýchto filmov tu už bolo, ale ja ich mám rád. Toto je síce iba žánrový priemer, ale tempo je dobré, dej odsýpa a väčšina vtipov(jednoduchých ale príjemných) je vtipná. Pohľad na azúrové pláže, občasné haha a naozaj tupá dcéra milionára dokáže zabaviť, ak nehľadáte niečo extra. ()

pepa3rd

Příjemná dobrodružná komedie na letní večer. Kdo čeká víc, bude zklamaný. Já jsem se až překvapivě dobře bavil. ()

Skleni

Bohužiaľ to čo vyzeralo ako konečne normálne komediálne spracovanie "Karibského dobrodružstva" sa strhlo na sleď nelogických a akoby narýchlo natočených scén. Všetko mi pripadalo akoby pozliepané a aj celý film budí dojem puzzle. Akurát, že mu chýba pár častí. S tými by to bolo dobré. Ale čo musím pochváliť je Matthew. Napriek jeho (ne)hereckému umeniu tuto ma prekvapil. 43% ()

Torgal

Nenáročný preslnený výlet do Karibiku, ktorý absolútne kašle na akékoľvek ambície, ale aspoň nenudí. Príbeh je naivne primitívny a je naplnený rovnako nekomplikovanými postavami, ale odsýpa a neotravuje. Vo výsledku veľmi podobný film ako Sahara. 5+/10 ()

moikki

Čekala jsem to nejhorší, ale dostala jsem krásné záběry na moře. Nic víc film nenabídne, kromě pár světlých momentů jsem se nudila. Tento příběh jsem už viděla a film Fool's Gold bohužel nenabídl nic nového a lepšího. Možná je to škoda, obsazení celkem dobré, krajina krásná a příběh se mohl i povést, vznikl tento průměrný film. ()

PavelZava

Zaujali mě postavy Finn (Matthew McConaughey) a jeho žena Tess (Kate Hudson), do které jsem se v době mého prvního zhlédnutí rovnou zamiloval. Sympatičtí jsou rovněž Nigel (Donald Sutherland) a Gemma /Alexis Dziena). Příjemné vidět ... ()

PanMaur

A to ještě nevím, jestli neurážím těma 2 hvězdama ... je to prostě SRAJDA. Bez režie, scénáře ... chjo :-( ()

Pekisan

Jeden sa z toho stastim neposere, ale ustrednej dvojici to celkom dobre slape a hlavne prostredie je velmi lubive. O polnoci po praci jak lusk. ()

FoxMulder odpad!

Parazit neparazitující na filmech, ale na o něco lepších parazitech těch filmů... Zoufale neoriginální brak se zoufale neoriginálním zpracováním a zoufale neoriginálními postavami v čele s meganeoriginálním McConaugheyem. Jediné nepatrné plus je Sutherland, který působí, že se tam ocitl úplnou náhodou. ()