Beautiful Ordinary, The

Remember the Daze

Komedie / Drama

USA, 2007, 101 min

• Marqta

Celé to nějak ztrácí smysl. Děj prakticky neexistuje a ani jednotlivé postavy nejsou moc rozebírány. Jakoby někdo prostě vystřihl 1 den a předhodil ho- bez kontextu, informací, nebo nějakého zakončení a pointy. Podle mě by vůbec neškodilo zkrátit délku filmu tak minimálně o třetinu, nebo z toho udělat krátkometrážní snímek- to by mohlo být vážně dobré. Takhle se totiž snadno stane, že se člověk začne nudit a pro naprostou absenci děje to nedokouká a unikne mu poslední minuta- která jediná má možná nějaký smysl. Dávám silnější 1 hvězdičku. A ještě podotýkám, že Leighton byla skvělá a škoda, že nedostala víc prostoru.(21.12.2012)

• Lama.Lama

Proč tohle někdo natočil? Nechápu. Ztráta času a mozkových buněk.(23.7.2016)

• ivishka

Bylo mi ctí snížit takovému nesmyslu hodnocení.. Přirovnala bych to k poslednímu dílu High School Musical - bez zpěvu za to s ještě horšími hereckými výkony! Jediný důvod proč jsem zvládla sledovat tento nesmysl až do konce, byla Leighton Meester a ruku na srdce - každý se musí někde naučit hrát. Celý ten nápad "užít si jak jen to jde" mi připomínal záměr prciček - ovšem ten byl v celku zdařilý. Pokud nemáte nějaký závažný důvod, tak doporučuji tento film nesledovat. Pokud se chcete skutečně pobavit, tak si raději dejte houbičky nebo tak (pak vám to možná může připadat zábavné).(26.6.2013)