Nastala chyba při přehrávání videa.
 • tron
  **

  „Tomuhle vy říkate ´reprezentovat´?“ Mám rád Táňu Vilhelmovú a zbožňujem českú kapelu Chinaski, ktorej líder, Michal Malátný, v CHYŤTE DOKTORA hrá titulnú rolu prelietavého doktora s neposedným vtákom. Bohužiaľ, snímka pôsobí ako pilot k TV seriálu. A nie dobrý pilot a nie k dobrému seriálu. Neprekáža mi ani tak to, že relatívne vážna zápletka je poňatá ako vyložený sitkom. Prečo nie. Ale nie je to DOBRÁ zápletka. Sympatický gynekológ (Malátný) sa v jeden krásny deň dozvie, že k jeho šťastne vydanej manželke (Vilhelmová) s bábätkom pribudne tehotná milenka (Vilhelmová). Čo teraz? Nastáva, či skôr MAL nastať, besný (v dobrom) sled akčných dialógových udalostí, zvratov a zrážok. Nanešťastie, snímka nemá tempo, dialógy nie sú príliš vtipné (ale niečo sa nájde - „Otehotnět s gynekologem je pracovní úraz.“) a hoci sa mi na všetkých tých hercov pozeralo fajn (najviac ma bavila Iva Janžurová a čoraz lepší Krištof Hádek, pretože Malátný jednoducho NIE JE herec ako ja nie som basketbalista a Vilhelmová v tomto filme hrala len aby si vyskúšala zábavné nakrúcanie dvojúlohy) a atmosféra bola príjemná, stále som pozeral na hodinky.(17.12.2009)

 • kingik
  **

  Hudebník Michal Malátný z kapely Chinaski nám ukazuje vtipnou formou těžký život gynekologa. A vlastně si ho tak trochu zkomplikoval sám, protože jako ženáč se nezodpovědně spustil s atraktivní Klárou, které sice do ouška asi nezpíval stejnojmenný hit své domovské kapely, ale za to se mu jí podařilo přivést do jiného stavu. To si ovšem jeho žena nenechá líbit, a tak budeme svědky doktorova běhání od milenky k manželce a od manželky k milence, aby si to u obou vyžehlil, když si to tak nezodpovědně u obou rozházel. Mohla to být bezva legrace, a místy opravdu i je, ale ten scénář je slaboučký a jeho vratké nožičky mu podpírají hlavně herci, Nebudu pátrat, proč Kláru s Janou hraje ve dvojroli Tatiana Vilhelmová. Na její adresu můžu říct, že tuhle podivnost ve scénáři sice zvládla i za cenu mírného přehrávání, ale oddělit od sebe obě ženské role nebyl zrovna lehký úkol. Michalovi Malátnému scénář ponechal ve filmu jeho občanské jméno a asi tak nějak předznamenal, že známý zpěvák svého sympatického gynekologa pojme dost civilně, a tak se i stalo. Z ostatních herců stojí za zmínku policejní strážmistr Kryštofa Hádka, který si svoji roli užívá a scéna s nočním výslechem doktora na policejní stanici je pamětihodná. Se zbytkem filmu už to tak jednoznačné není. Režijně se Martin Dolenský nevytáhl, o jeho scénáři už řeč byla, ale kde jinde uvidíte politika Pavla Béma jako taxikáře, režiséra Karla Janáka jako IT a Marka Vašuta uklouznout v garážích. Tak tímto film rozhodně zabodoval. 40%(7.3.2011)

 • D.Moore
  odpad!

  Michal Malátný sice umí hrát na kytaru, ale hrát neumí. Určitě se však nedá říct, že by za totální nepovedenost Chyťte doktora mohl jen on. Za to můžou víceméně všichni. A Luďka Soboty ani Ivy Janžurové ve filmu nebylo tolik, abych kvůli nim dal alespoň jednu hvězdu.__P.S. Marek Vašut se objeví v další z řady zbytečných a blbých miniroliček, jimiž je proslulý, ovšem tentokrát bohužel nezemře. Škoda.(15.6.2012)

 • Malarkey
  odpad!

  Nezajímavá sračka, která je bohužel česká a to je průser. Hezké ale na tom všem zase je, že se rychle ztratí, nikdo si jí prakticky nevšimne a ti hrozní herci se neztrapní před diváky zas tolik jako jiný očekávaný titul. Chyťte doktora má hrozné všecko nad čím budu přemýšlet. Příběh, výkony, zpracování, okolí, zaměstnání, doktoři, gynekologie...už to nechci dále komentovat. Značení Odpad! vše vysvětlí. Poslední dobou se mi zdá, že sledovat české filmy je jako na houpačce, jednou dole, pak zase nahoře.(18.6.2008)

 • Marthos
  odpad!

  Vysloveně nicotný produkt současné české kinematografie, který sází na velmi otřepané téma, zde navíc podané tak trapným stylem. Malátný dělá čest svému příjmení a Vilhelmová sehrává jen další lehce šablonovitou variaci své dryáčnické milenky a zakřiknuté manželky. Jediné, co opravdu nepopírá kalné dno celého filmu je herecká etudka Karla Janáka. Smutné, že něco takového zaštiťuje Česká televize.(24.1.2010)

 • - Role taxikáře pro Pavla Béma je narážka na akci MF Dnes v roce 2005, kdy jako pražský primátor v převleku italského turisty nachytával taxikáře podvádějící zákazníky. (BoredSeal)

 • - Debut ve filmu pro Marii Štípkovou. (M.B)

 • - Ve filmu zaznělo několik písní od kapely Chinaski. Klára, Strojvůdce, Tichý nájemník, Vakuum (česká i anglická verze), Shake it a Basama fousama. (Yardak)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace