• Marthos

Vysloveně nicotný produkt současné české kinematografie, který sází na velmi otřepané téma, zde navíc podané tak trapným stylem. Malátný dělá čest svému příjmení a Vilhelmová sehrává jen další lehce šablonovitou variaci své dryáčnické milenky a zakřiknuté manželky. Jediné, co opravdu nepopírá kalné dno celého filmu je herecká etudka Karla Janáka. Smutné, že něco takového zaštiťuje Česká televize.(24.1.2010)

Michal Malátný coby záletný gynekolog? Inu, proč ne, proti gustu žádný dišputát. Ale nejprve by měl Michal dostat aspoň nějaký rychlokurz herectví, protože mám obavu, že lépe by mu snad šla i ta gynekologie v praxi. Ale když si odmyslíme Malátného malátnost, dá se na filmu najít i pár pozitivních věcí - třeba ty těhotenské testy, co mu Táňa Vilhelmová v jedné ze dvou rolí vysypala na hlavu, tak ty byly všechny do jednoho pozitivní! A za pozornost stojí i štěky Vašuta, Bláhové, Landovského, anebo též (snad?) příprava na budoucí povolání v podání "českého Edmunda Hillaryho" Pavla Béma, urputného to bojovníka proti "kmotrům" a "korupci" (míněna jen slova, nikoliv jejich význam). Po pronásobení pozitiv a jejich následném odmocnění negativy mi vyšlo číslo 55. Procent.(28.5.2013)

Filmová hříčka aneb Nesnesitelná těžkost divákova bytí. 1) Co jen říci? Malátný překvapivě slušný, věčný komik Sobota taktéž, Tatiana Vilhelmová výborná, z Marsu spadlý Karel Janák ani nemusí přehrávat a Pavlovi Bémovi role taxíkáře připadne více, zdá se mi, než ta primátorská. 2) Film je zábavný nenápadným decentním způsobem, který nekřičí, ale přesto se do mysli zaryje. Je takový novinářský - na jedno použití. Jsem zvědav, jak se mi bude líbit při opakovaném shlédnutí.(25.1.2010)

Strašně televizní pokus o Lolu, ale hrozně sympatický v drobnostech a detailech. Křečovitá snaha o komické situace je spíše výjimkou, převažují vcelku jednoduše nahozené a více či méně vypointované situace a lehký konverzační humor a Malátný je sympatickej moula a jako debutant je celkem fajn. Několik bodů navíc je za zmínku o tom, že v průběhu natáčení zemřela jedna akvarijní rybka.(10.12.2007)

• markuc

Takovou bezduchou slataninu jsem uz dlouho nevidel. Dve * jsou v podstate jen za obsazeni Vilhelmove a nekterych dalsich (Janzurova) a za nektere vtipne hlasky, kterych je ale velmi poskrovnu a film ubiji i Malatny v hlavni roli, velmi slaby scenar (s zadnym dejem a bez pointy, jinak uz tisickrat videny pribeh) a vse zakoncuje velmi nezkusena a slaba rezie v podani Dolenskeho. "Pribeh" vystaci na triceti minutovy kratky film, zbytek uz je jen nastavovana prebytecna kase.(2.1.2009)

• - Debut ve filmu pro Marii Štípkovou. (M.B)

• - Role taxikáře pro Pavla Béma je narážka na akci MF Dnes v roce 2005, kdy jako pražský primátor v převleku italského turisty nachytával taxikáře podvádějící zákazníky. (BoredSeal)

• - Ve filmu zaznělo několik písní od kapely Chinaski. Klára, Strojvůdce, Tichý nájemník, Vakuum (česká i anglická verze), Shake it a Basama fousama. (Yardak)