• claudel

Michal Malátný jako zpěvák a ústřední člen kapely Chinaski? Ano, rozhodně ano. Michal Malátný jako herec v hlavní roli celovečerního filmu? Ne, ne, ne a snad už nikdy více. Další česká komediální katastrofa, zasmál jsem se jen jednou, když naše přední česká herečka Janžurová zvolala "kurva", jinak je to děs a hrůza, od odpadu to zachraňuje jen hudba, Tatiana Vilhelmová coby tmavovlasá milenka Klára a sympatický Kryštof Hádek. Nechápu, jestli herci jako Janžurová, Javorský, Hubinská a Stivínová mají zapotřebí hrát v takových nehorázných pičovinách. A že v nich hraje prezidentův patolízal, trapný Sobota a ještě trapnější Landovský chápu velmi dobře.(20.8.2008)

Strašně televizní pokus o Lolu, ale hrozně sympatický v drobnostech a detailech. Křečovitá snaha o komické situace je spíše výjimkou, převažují vcelku jednoduše nahozené a více či méně vypointované situace a lehký konverzační humor a Malátný je sympatickej moula a jako debutant je celkem fajn. Několik bodů navíc je za zmínku o tom, že v průběhu natáčení zemřela jedna akvarijní rybka.(10.12.2007)

Ze začátku mě to dost bavilo, ale jakmile se Malátnej podruhé probudil nadšení opadlo. Jednak to v druhé a třetí „části“ už nebylo tak zábavný a jednak se zase z obyčejné komedie vyklubal jakýsi rozbor vztahů a chlapů k zamyšlení, aniž by to mělo nějakou hloubku a pointu. Forma tří různých „paralelních“ vesmírů to zkrátka dost pohřbila a nezachránila to ani neobyčejně hvězdná herecká sestava, ani dvojitá porce Tatiany.(6.10.2008)

Neber si gynekologa! Kdo s čím zachází, s tím taky schází…. Již úvodní titulky mne přesvědčili o tom, že budu sledovat nenáročnou podívanou s neokoukaným M.Malátným. Ten spolu s T.Vilhemovou předvádí variaci na téma nevěry, aneb co by kdyby. Na českou komedii jsem se zasmál celkem dost (největší perlu hodil stejně hodil Landovský). Zajímavé jsou tedy i vedlejší role. Možná i díky nim je to taková jiná, pohodová komedie. Nezůstane dlouho, ale humoru není nikdy dost.(10.7.2008)

• Ruuzha

Normálně bych dal asi jen jednu * ale ta druhá je za výkon Táni Vilhemové, ta se mi v tomhle filmu moc líbila, navíc bravurně zvládla roli, dvou rozdílných postav. Michal Malátný mi tam absolutně neseděl, podle mě podal podprůměrný "herecký" výkon, měl by se držet mikrofonu. Celkově mi přišel ten film skoro o ničem, pár rádobyvtipných scén, ale jinak slabota..(8.12.2008)

• - Debut ve filmu pro Marii Štípkovou. (M.B)

• - Role taxikáře pro Pavla Béma je narážka na akci MF Dnes v roce 2005, kdy jako pražský primátor v převleku italského turisty nachytával taxikáře podvádějící zákazníky. (BoredSeal)

• - Ve filmu zaznělo několik písní od kapely Chinaski. Klára, Strojvůdce, Tichý nájemník, Vakuum (česká i anglická verze), Shake it a Basama fousama. (Yardak)