• Lucasion

Přesně kvůli těmto filmů mám nulový vztah k české filmografii. Tenhle film je tak stupidní a hloupý, že vydržet u něj do konce byla chyba. Přitom já si tohle pustil dobrovolně. Jako fanoušek Chinaski jsem chtěl vidět Malátného jinak než u mikrofonu. A víte co? Ten jeho nevěrný doktůrek mi byl absolutně nesympatický. Ono obecně já nemusím filmy o nevěře a tenhle je jí přímo nasáklý a navíc podaný tak, že mi to vadí. Navíc humor bych těžko pohledal a tak skutečně jediné co mě brání dát filmu odpad je přeci jen Michal Malátný a jeho Vakuum a Klára. Přesto nerozumím, proč kromě pitomého scénáře se musí scény opakovat. Nejenže se opakují dialogy, ale i střih a celé dějství. Opakuje, kopírka. Je to vlastně fuk, tenhle film je skutečně české dno. Bez nápadu, humoru, hereckých výkonů i smysluplných dialogů. (15 %)(5.5.2018)

"Kláro, jak to s tebou vypadá..." anebo "Pohoda, klídek, tabáček"....tak o tomhle se může doktorovi jen zdát, trable se ženskými jsou horší jak pitvanda na operačním sále. Štvanice na doktůrka rozvášněnými divoženkami vyhrožujícími zakulacenými břišními partiemi je děsivá. Vcelku ucházející komedie, u které vás nejvíc pobaví duo Vilhelmová+Vilhelmová a Malátný příjemně překvapí, ačkoli kdovíjaký herec to není (ale mně se líbil). Jestli se budete chtít tak jako já v pátek večer třeba s přítelkyní odreagovat, tak neváhejte. Jak prohlásila jedna divačka: tenhle film je pro chlapy dost nevýchovnej :-D (ehm)...vcelku dobrý pokus.(10.2.2008)

Neber si gynekologa! Kdo s čím zachází, s tím taky schází…. Již úvodní titulky mne přesvědčili o tom, že budu sledovat nenáročnou podívanou s neokoukaným M.Malátným. Ten spolu s T.Vilhemovou předvádí variaci na téma nevěry, aneb co by kdyby. Na českou komedii jsem se zasmál celkem dost (největší perlu hodil stejně hodil Landovský). Zajímavé jsou tedy i vedlejší role. Možná i díky nim je to taková jiná, pohodová komedie. Nezůstane dlouho, ale humoru není nikdy dost.(10.7.2008)

• Malarkey

Nezajímavá sračka, která je bohužel česká a to je průser. Hezké ale na tom všem zase je, že se rychle ztratí, nikdo si jí prakticky nevšimne a ti hrozní herci se neztrapní před diváky zas tolik jako jiný očekávaný titul. Chyťte doktora má hrozné všecko nad čím budu přemýšlet. Příběh, výkony, zpracování, okolí, zaměstnání, doktoři, gynekologie...už to nechci dále komentovat. Značení Odpad! vše vysvětlí. Poslední dobou se mi zdá, že sledovat české filmy je jako na houpačce, jednou dole, pak zase nahoře.(18.6.2008)

Mně se to líbilo. Viděla jsem to po dlouhé době už potřetí a musím říct, že dlouho jsem se tak nenasmála. Když jsem byla mladší, tak mi to tak vtipné nepřišlo. České filmy moc nemusím, ale tahle nenáročná komedie patří mezi mé oblíbené. Duo Michal Malátný a Tatiana Vilhelmová prostě patří k sobě. Klidně doporučuji.(20.12.2018)

• - Ve filmu zaznělo několik písní od kapely Chinaski. Klára, Strojvůdce, Tichý nájemník, Vakuum (česká i anglická verze), Shake it a Basama fousama. (Yardak)

• - Role taxikáře pro Pavla Béma je narážka na akci MF Dnes v roce 2005, kdy jako pražský primátor v převleku italského turisty nachytával taxikáře podvádějící zákazníky. (BoredSeal)

• - Debut ve filmu pro Marii Štípkovou. (M.B)