• Slarque

Táni Vilhelmové není nikdy dost. To je rozumný předpoklad. Jako castingová blbost se ovšem jeví dát jí za partnera neherce. Malátný stačí tak na videoklipy své kapely, ale v jednom záběru s Vilhelmovou, Janžurovou nebo i Hádkem je to prostě amatér, který se tam jen připletl. Ale nechci to celé házet na něho. Ten film hlavně působí dojmem, že je tam řada scén házena halabala bez jakékoli vnitřní logiky. Celé to na sebe občas navazuje způsobem, který snad ani nedává smysl. Výsledkem je pár dobrých herců v nezvládnuté komedii. Ale nějak strašné to tentokrát není.(24.1.2010)

• ivishka

Jediným faktorem tohoto veskrze optimistického hodnocení pro mě bylo to, že jsem se občas i pobavila a u filmu jsem neusnula. Zbytek je jen velmi prapodivná a podivně sestříhaná hloupost. Co mě ovšem zaujalo byl Vladimír Javorský oblečen jako řadová zdravotní sestra nebo pár slov, které v pravý čas pronesl Pavel Landovský. Dívat se na smutně strnulý lamčí obličej Tatiany Vilhelmové a její "dvojče" s příšerným účesem mě rozhodně neuspokojovalo. Třešničkou na dortu byla jedině minirolička Kryštofa Hádka, pro kterého mám docela slabost. Ovšem nikdy více podobných záletných mužů - vlastně to ani není můj šálek kávy.(9.3.2014)

Ze začátku mě to dost bavilo, ale jakmile se Malátnej podruhé probudil nadšení opadlo. Jednak to v druhé a třetí „části“ už nebylo tak zábavný a jednak se zase z obyčejné komedie vyklubal jakýsi rozbor vztahů a chlapů k zamyšlení, aniž by to mělo nějakou hloubku a pointu. Forma tří různých „paralelních“ vesmírů to zkrátka dost pohřbila a nezachránila to ani neobyčejně hvězdná herecká sestava, ani dvojitá porce Tatiany.(6.10.2008)

• markuc

Takovou bezduchou slataninu jsem uz dlouho nevidel. Dve * jsou v podstate jen za obsazeni Vilhelmove a nekterych dalsich (Janzurova) a za nektere vtipne hlasky, kterych je ale velmi poskrovnu a film ubiji i Malatny v hlavni roli, velmi slaby scenar (s zadnym dejem a bez pointy, jinak uz tisickrat videny pribeh) a vse zakoncuje velmi nezkusena a slaba rezie v podani Dolenskeho. "Pribeh" vystaci na triceti minutovy kratky film, zbytek uz je jen nastavovana prebytecna kase.(2.1.2009)

• freddy

Komedie, která byla o něco lepší, než jsem čekal, ale pořád se jedná o film, který je velmi podprůměrný. Co mi vadilo nejvíce je to, že chvilku trvalo, než jsem pochopil, že se vlastně pořád dokola opakuje jeden a ten samý den, akorát ten doktor to řeší pokaždé jinak. A než jsem to pochopil, tak jsem se v tom absolutně neorientoval. To je asi to hlavní, co mi na tomto filmu vadilo. Kdyby to byl normální film, bez několikrát se opakujícího jednoho a toho samého dne, určitě by to bylo pro mě srozumitelnější. A pak mi tam docela vadily i některé velmi trapné fóry a naprosto stupidní děj. Ale přesto jsou zde i pozitiva. Předně docela sympatický Luděk Sobota, excelující Iva Janžurová, a potěšilo i cameo Pavla Béma, Marka Vašuta a Pavla Weisse. Za tyto vedlejší postavy tvůrcům děkuji, ty byly fakt dokonalé a neměly chybku. A právě tihle herci zachránili tenhle film od toho, abych mu udělil nějaké z velmi nízkých hodnocení. Jen za tyto herce a za sem tam nějaký podařený vtípek uděluji dvě hvězdy.(26.1.2010)

• - Role taxikáře pro Pavla Béma je narážka na akci MF Dnes v roce 2005, kdy jako pražský primátor v převleku italského turisty nachytával taxikáře podvádějící zákazníky. (BoredSeal)

• - Debut ve filmu pro Marii Štípkovou. (M.B)

• - Ve filmu zaznělo několik písní od kapely Chinaski. Klára, Strojvůdce, Tichý nájemník, Vakuum (česká i anglická verze), Shake it a Basama fousama. (Yardak)