Příběh o vztazích, lásce a nenávisti mezi přáteli a rodinou. Jorge zdědil pozici vrátného po svém otci poté, co prodělal infarkt. Otec už není schopen se o sebe dál starat, a tak spadá na Jorgeho nesnadný úkol. Práce vrátného rozhodně není jeho vysněná, a proto se neustále snaží hledat jinou. Neúspěšné hledání zaměstnání, ve kterém mu rozhodně nepomáhá skutečnost, že je jeho bratr Antonio za mřížemi, ho ničí a snaží se bojovat se svým osudem. Avšak díky Antoniovi pozná Paulu, která je trýzněna ostatními vězeňkyněmi. Žena chce vysvobození a prosí Jorgeho, aby ji oplodnil. Tomu všemu přihlíží Israel, jeho nejlepší přítel, který zjistí otcovu homosexualitu a začne tak řešit problémy s vlastní orientací. Můžeme být svědky velice zajímavého snímku, který vyhrál například cenu za nejlepší režii v Goya Award. (_Berunka_)

Piškotka

Zajímavé, jak to ve španělském vězeňství chodí, překvapily mě ty smíšené kroužky nebo schůzky. Kontroverzní ve smyslu kupčení s těhotenstvím. Ale šlo o jediné východisko, jak uniknout šikaně. Partnerské vztahy doznaly naprosté hromobití a vlnobití, které napomohlo vyříkání si pravdy. I coming out se tam vlezl. Hlavní hrdina byl přemýšlivý a obětavý v péči o nemocného otce. Obdivuju, že v tak mladém věku se vzdal své kariéry a pracoval pod svou úroveň. Jeho role měla vliv na všechny zúčastněné. Pěkně zahrané. Bratři si nebyli podobní vůbec v ničem. ()

lucijelucije

Moc se mi líbila Marta Etura, ta žena má v sobě prostě jiskru. Mám ráda španělské filmy, umí vyzdvihnout své stinné stránky. A ač je tohle téma téměř rutinou ve filmové kinematografií, španělé se nebojí přitvrdit tam, kde ostatní se bojí. Celkový děj je spíš o hluboké touze najít lepší život, a uznání pro svou osobu. Můžeme zde vidět několik postav, které se potýkají s krutou realitou osudu, a upřímně můžu říct, že každá z těch postav, nabízí tak akorát, abyste si vzali z každého trochu, ale zároveň se nerozmlsali. ()

sona123

Tak nevím. Je to jeden z těch filmů, kde jsou dlouhé pohledy, jeden hudební motiv, který se prolíná celým filmem, pár méně či více sympatických postav, nějaké téma, většinou se sociálním přesahem, žádné velké drama, resp. dramata jsou to velká, ale zobrazena a řešena tak nějak jako by v pozadí, poskládána vedle sebe jako fotky v albu. Žádný velký křik, žádné vypjaté scény, kdy herec různým způsobem křiví obličej, divoce gestikuluje a hraje celým tělem - už jsem si vzpomněla, snad se tomu říká komorní drama. Je ze Španělska, to by měla být záruka kvality. Nemůžu říct, že by mne to nebavilo, ale nadprůměrné mi to nepřišlo. Možná to ale docením za čas a pak třeba i o hvězdičku zvednu. ()

fredisek

Po dvou letech od natočení ten film musel být mnohem aktuálnější. Upřímné a možná až moc skromné drama o těch, co hledají štěstí, a najdou ho tam, kde by vůbec nečekali, že bude, třeba v kriminále nebo v miniaturním kanclu vrátného. Úsměvná dějová linka Israela a jeho otce příběh odlehčuje, stejně jako ironie osudu Jorgeho bratra. Minimalistické, ale pořád s tím neodolatelným španělským espritem, který se blbě popisuje, který se musí vidět. ()

EllienPM

Neskutečně krásný, chytrý a skvěle odvyprávěný film. Celou dobu vás má v hrsti, protože se ani na vteřinu nenudíte a neustále čekáte, co bude dál a jak to vlastně dopadne. Miluju španělskou tvorbu. ()

mira007

Jednoduchý přímočarý španělský film o vztazích a láskách trochu komplikovaněji nicméně poutavě a ne nijak depresivně. Zaujalo mne to a kdyby to mělo trochu jasnější konec byl bych absolutně spokojený. ()

RomanHyde

Španělská škola je lehce rozpoznatelná a určitě nám bližší než-li třeba americká či japonská. Španělská škola však žije pod vlivem jednoho velkého učitele a tím je Pedro Almodóvar a já se po celou dobu sledování "Všech poloh lásky" nemohl oprostit od dojmu, že je zde až příliš okatě kopírován. Ať už vezeme styl natáčení a vedení kamery, tak i samotný děj, kde jedním z hlavních motivů je hledání vlastní sexuální orientace postav na pozadí až příliš "vyumělkovaných" rodinných vztahů. (otec nemohoucí, bratr ve vězení). Do toho všeho se zde odehrává poněkud zvláštní vztah bratra s trestankyní, která musí otěhotnět aby si zachránila "zdraví", ovšem bratr děti mít nemůže a hledá se náhradní "otec"... Jednoduše se zde odehrává mnoho, až přespříliš a celý snímek tak na mě působí absurdním dojmem. Režisér se snaží zachytit ve 105 minutách témata, která by vydaly na 3 celovečerní filmy a výsledek tak působí velmi schizofrenně. Všechny polohy lásky proto zůstávají někde na půli cesty, byť je to dobrá filmařina.. ()

Maslord

Pekne zamotaný moderný a sviži príbeh ako sa len na Španielske filmy patrí. Na jednej strane by sa možno dalo považovať za romantický film ale dramatický prvok je v prepletenosti deja. Rozhodne sa oplatí vidieť, film má dobrý spád a niet núdze o zvraty. ()

Badel

Citlivé, inteligentní, nereálné. Krásné ženy a nejspíš zbytečně moc témat k zamyšlení. Ale stále lepší, než co jsem viděl za poslední měsíce z produkce pro naše kina. ()

zahadum

Ak chcete na seba upozorniť alebo proste len tak dať najavo,že váš život chce zmenu zapálite smetiak. Fajn mix ľudskej drámy..komédie a romantiky o nezvyčajnom trojuholníku lásky ktorý sa vymkne z pod kontroly ( chcel som aby si ju len šukal ) dobre napísaných postáv a kopec absurdných postáv "Sean Pean " a jeho problém s otcom je taký malý film vo filme ... zaujalo ma finále kde hrá veľmi dôležitú úlohu ... obyčajný pánsky oblek - 50 % :) ()

jiri.twist

Další z řady španělských snímků velice zdařilých a český název filmu příběh naprosto vystihuje. Zajímavé také herecky a celkovým vyzněním, originální, poutavé, doporučuji ... 9888 ()

Eluin

Hezký film, od něhož jsem očekával trochu více erotična (ne, nebyl jsem zklamaný :-)). Klasická "španělárna" se zajímavým příběhem. Líbil se mi ten konec - bim bam.. ()

Matthew01

Mezilidské vztahy, společenské postavení, kariéra. Snímek nám tyto životní otázky postupně servíruje a ukazuje, jak se s tím jednotlivý hrdinové prokousávájí. Opravdu velice reálné je zobrazení společenského postavení, kdy i přes lásku k druhé osobě, stejně po čase zvítězí racionalita. Jestli je to špatně či dobře, nechám na zvážení každého jednotlivce osobně. Jediné co bych u tohoto filmu vytknul byly herecké bezemoční výkony, na určité velmi ožehavé scény byly reakce naprosto neadekvátní. 75% ()

merigieren

je to takový povídací film, kluk chce utéct z domu, ale nemocný otec ho přiková k místu, vystuduje vejšku ale stejně musí dělat domovníka. Má bratra, který pase po otcových penězích a hlavně kluk musí oplodnit bratrovu holku, má kamaráda bisexuála, který to nenávidí na otci a přitom se jím stane, kluk se do vězeňkyně nakonec zamiluje a sousedka i bratr ostrouhají. Nakonec aby byla nějaká změna, jde dělat domovníka do jiného domu :-) bratr se stará o otce a všichno jsou šťastní. No je to celkem poutavě natočené... ()

siloalampa

Od začiatku do konca nenápadný, ale o to zaujímavejší film o boji s ľudským osudom, v kt. hrá hlavnú úlohu láska s neprestávajúcim vyvolávaním letmého úsmevu na perách... ()