Colee (Rachel McAdams) a T. K. (Michael Peňa) se vracejí po zranění z Iráku na měsíční propustku do Států, každý za jiným účelem. Colee chce vrátit rodičům svého zesnulého přítele jeho kytaru a T. K. míří za svou snoubenkou. Náhoda je dá dohromady s Fredem (Tim Robbins), který skončil svou vojenskou službu a míří domů plně se věnovat rodině. Společně na cestě za svými známými prožívají neobvyklou road movie plnou překvapení, nečekaných zvratů, tragédií, náhod a paradoxů, která postupně vyústí ve výsledek, který nemohl nikdo z nich předem předvídat. (Fallen_One)

Solverino

Velmi pěkné, dívatelné a celkově vydařená road movie! Tim Robbinson ve filmu dokonce šuká - to jsem ještě neviděl, jak lidské! Doporučuji! ()

DJ Kritik

Z počiatku sa toto dielko tvári ako veľmi dobrý. A neskôr zistíte, že to je dobrý film. Tim Robbins si tu strihol ďalšiu peknú postavu a mal možnosť vyskúšať aj "vláčik". Trpká komédia o nevšednej ceste domov na dovolenku. Čo všetko sa prihodí úplne obyčajným ľuďom. Nič ohromujúce, ale veľmi milé. Povedal by som, že aj na sobotný podvečer. .. ... ... ... ... .. ... ... ... ... ... .. ... . Vtiahnutie do deja: ***** Humor: *** Situačný humor: **** ()

boombang

Překrásná Rachel McAdams a další dvě uvěřitelné postavy vojáků v malém velkém filmu o skutečném přátelství. Tim Robbins se asi brzo dostane do mé topky - Rachel už tam je. Hanba všem českým kinodistributorům! ()

DoubleJo

Prijemny film so sympatickymi hlavnymi hrdinami. Roadtrip s este prijemnejsou muzickou a vy sa nechate unasat pribehom, jednoduchym, milym a miestami aj zabavnym. Jedine, co mi trocha na filme vadilo, v par scenach, bola ta glorifikacia americkych vojakov a celej armady. Veta po barovej bitke ,,ale sme im dali, mala stastie ze som nemala pri sebe svoju zbran" mi jemne pokazila zazitok z celeho filmu. ()

pekas

Na tento film to chce možná mít trochu náladu. I když je v podstatě o ničem, je takový ze života a hrozně milý. Všichni tři hlavní aktéři byli výborní, tak mohu jen doporučit. 75%. ()

Samarol

Tenhle film mě trochu zklamal. Čekal jsem od něj daleko víc hlavně proto, že v popisu filmu je slovo komedie. Jedinou směšnou věcí asi je, že se blízko Las Vegas najdou nevěstky, které chtějí zdarma léčit zraněnou mužskou chloubu. Drama tady sedí už mnohem líp a road movie rozhodně pasuje. Nakonec jsem se, za neodhadnutelný závěr, rozhodl udělit 3 hvězdičky. ()

marek29

Pohodová oddechová záležitost s dějovými zvraty, ovšem ne, když vám během filmu funí do ucha váš kamarád s kamarádkou. Pokazilo mi to dojem z docela dobrého filmu, který by měl původně možná i na 4 *, ale takto mám chuť inklinovat spíše k odpadu! Proč jen to dělali a zkazili mi tak dojem z této projekce? :( snad v budoucnu při dalším shlédnutí se budu moci více věnovat co se děje na obrazovce místo za mnou! 3 z 5 ()

gicous

Ne že bych zrovna z tohoto filmu skákal štěstím do stropu, ale na druhou stranu jsem se ani moc nenudil. Trojice sympaťáku v hlavních rolích hraje obyčejné lidi, které potkávám každý den. Každý řeší své malé osobní problémy a každý se o ně chce s někým sem tam podělit, aby na to své malé břímě nebyl sám. A tak se Colee, T. K. a Fred nahodou potkali a podstoupili tuhle pro diváka malou, nenápadnou, ale pro ně určitě významnou cestu. Jako shovívavy divák, vědom si toho, že road movie je neobyčejně obtižný žánr, tento nevýznamný dějiný počin hodnotím víceméně pozitivně. 6/10 ()

jack_scott

Hezký road movie s poměrně neobvyklým tématem. Poměrně překvapuje že film vojáky ani armádu nehodnotí kriticky, to nebývá stále pravidlem. Herecké výkony a provedení je velmi ucházející, takže nezbývá než snímek doporučit. 80% a ****. ()

Via

Příjemná road movie s velmi dobrý obsazením, lidskými příběhy, životem jaký je :) Za malinký vhled do života vojáků jsem taky ráda, leč mi to potvrdilo jednu teorii - jestli jednou vojákem, tak osobní život jde hodně hodně stranou a je jen otázkou, jestli to tak člověk původně chtěl, či ne... Velmi příjemná hudba (Rolfe Kent - viz Reign over Me) ;) ()

CrazymanM

Velice příjemný,vtipný a lidský film o třech vojácích,kteří se náhodou setkají a prožijí spolu spoustu strastí i radostí.Některé zápletky byly lehce očekávané,ale to mi vůbec nevadí,byl to příjemný zážitek,herci byli také přesvědčiví,opravdu mohu jen doporučit! ()

Cannonball

Prijemne poňatie Irackej vojny. Pocity vojakov, názor civilistov rozdelený do niekoľkých spoločenských vrstiev podané nenútene pomocou schopnej réžie a dobrých hercov. Hlavne Rachel McAdamsová ma presvedčila, že vie hrať. ()

Actio

Příjemně natočený prd ... bohužel legrace poskrovnu, emoce skoro žádný nebo špatně zahraný, zápletka primitivní ... nádherná Rachel ... zapomenutelný. ()

solisoli

Trápny road movie o verbovaní naivných blbcov do americkej armády. Celé to bolo iba o tom jednom, navyše s katastrofálnou kamerou, neskonalou naivitou. Aj keď čaptaví, ale odhodlaní, obetovať sa pre blaho národa a to hrdo a s holou riťou. Škoda ďalších úvah, veď nie je o čom. ()

TonyHawk94

Brutálne pohodová road movie so sympatickými postavami. Pre každého z nich platí, že ich život je tak trošku v hovne. A keď sa ich osudy spoja, je to ten správny obyčajne neobyčajný koktail, pri ktorom už po 5 minútach viete povedať, že to bude dobrý film, a že rozhodne vás to zaujalo a chcete to celé dopozerať. Mimochodom, skvelý výber hlavných postáv, a tiež skvelý soundtrack. Imho, Neil Burger je u mňa veľmi zaujímavý režisér. Všetky jeho filmy, ktoré som doteraz videl boli skvelé, no niečo drobet im k absolutériu chýbalo. Napriek tomu ale, neľutujem, že som si tie filmy pozrel ) ()

david666

Pohodová road movie s vážným podkladem se kterým se potkávají navrátilci z války. Super herci, kterým vévodí přizozená a správně ztřeštěná Rachem McAdams. ()

djcremo

Neviem čo na tej road movie bolo také nepredvídateľné. Celý príbeh je predvidateľný. Čakal som od toho viac, na to aké to tu má hodnotenia. Nielenže film na mňa pôsobil plytko, ale ešte ma tak vyslovene nudil, že som ledva udržiaval otvorené oči. A nejak som nepobral tie zvláštne náhody čo sa im stávali. A nikomu som tam neveril skoro nič. A ešte nepochopím, čo mysleli tým pojmom komédia. To by som čakal niečo komické v tomto filme, ale akosi si nespomeniem na nič. Jediné čo sa mi na filme páčilo je to ako si Američania vážia svojich vojakov. I keď neviem či to tak aj skutočne je, ale to bolo asi tak jediné čomu som dokázal veriť. ()