Colee (Rachel McAdams) a T. K. (Michael Peňa) se vracejí po zranění z Iráku na měsíční propustku do Států, každý za jiným účelem. Colee chce vrátit rodičům svého zesnulého přítele jeho kytaru a T. K. míří za svou snoubenkou. Náhoda je dá dohromady s Fredem (Tim Robbins), který skončil svou vojenskou službu a míří domů plně se věnovat rodině. Společně na cestě za svými známými prožívají neobvyklou road movie plnou překvapení, nečekaných zvratů, tragédií, náhod a paradoxů, která postupně vyústí ve výsledek, který nemohl nikdo z nich předem předvídat. (Fallen_One)

Trailer

Enšpígl

Ty nejsilnější přátelství vznikají na společném prožívání příběhů. Nádherný příběh o osudech tří sympatických lidí. Rachel jsem si zamiloval zhruba tak v prvním záběru a na svý pozici jsme vydržel i po skončení filmu. Obyčejný film o obyčejných lidech se kterýma bych chtěl sdílet svoje radosti o bolesti. ()

Fr

,,JSME ŠŤASTLIVCI, ŽE JSME TO PŘETRPĚLI“...... /// Vona by vobčas mohla zavřít hubu (ukecaná…), latinoameričan, co to koupil do péra a Tim Robbins… ten to taky nemá lehký. A tak si to šukaj přes Státy, vobčas udělaj to co udělat musej (páč přátelství léčí), zastavěj se tam a tady … tak jak to prostě u road movie bejvá, řešej různý člověčí věci a já bych řek – celkem nuda. Všechna ta snaha, jak se vo sebe snažej starat – to by si jeden hubu rozerval. Asi nejsu klikař (nebo se na tyhle filmy vyser!). Vo to víc si cením Emilia Esteveze, kterej mě svojí Poutí dostal. /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Zjistím, jak je Amerika hrdá na svý vojáky. 2.) Umím hovno, ale vyznám se v životě (takže voják….). 3.) Thx za titule ,,pedroo“ a ,,fridatom“. /// PŘÍBĚH *** HUMOR * AKCE ne NAPĚTÍ ne ()

T2

Rozpočet $15miliónovTržby USA $266,967Tržby Celosvetovo $287,567║ by som fakt nečakal že Neil Burger ako režisér bude po otrasnom Iluzionistovi niekedy za niečo stáť ale prekvapil a túto armádnu drámu troch vojenských maródov zvládol dosť dobre, dejovo ide o v skutku pestrú jazdu naprieč Amerikou, kde na prvý pohľad z banálnych udalostí vytrieskal možné maximum, má to správny nadhľad a nechýba tomu sprvána dávka odľahčenia a nádych dramatu /75%/ ()

Shit

Pohodová tradiční road movie s né uplně tradiční trojicí postav, který se rekrutujou z vojáku vracejících se z Iráku a potkávající se popvé na letišti. Je to trochu dramatický a trochu vtipný a během cesty se vlastně neuděje až zas tak moc zásádních scén, ale jako celek to je bezva a Rachel McAdams je vždycky super ()

Malarkey

Neuvěřitelně příjemný film o osudu, náhodách a radostí ale i strastí ze života. Přesně o tom je film Šťastlivci a přesně to všechno se mi právě na tomhle filmu líbilo. Drama tak akorát, v žádném ohledu to nepřežene a komedie taky přesně tak v rozmezí, kde vše plyne naprosto bez potíží tak, jak to napsal sám osud. ()