Kiwi!

Krátkometrážní / Animovaný
USA, 2006, 3 min

Režie:

Dony Permedi

Nelietavé kiwi ťahá za sebou na lane s veľkou námahou strom, ktorý chce pripevniť o útes. Keď tak urobí, je už na útese dosť stromov na to, aby si mohlo splniť svoj veľký sen. (curunir)

Tom_Lachtan

Výtečný nápad s dobrou realizací. A o ničem jiném to de facto není, studentský film, který se povedl. konec. tečka. kámen. I když pravda, autor si to sám trochu zabíjí hrozně blbě zvolenou hudbou a tím, že 3D (chápeme, kvalitní 3D modelování je drahé, ale co kurva 2D?! Nebo snad byl autor držen s nožem na tepně, dokud nebude pokrevně přísahat použití 3d?). Howgh. Konec. ()

Hrabka

Velmi působivý krátký animovaný filmek se zajímavým nápadem. Dojemné a pěkné. Lepší animace mohla být, ale v tomto případě snímek ukazuje vše, co chce. ()

forsberg

Tenhle prostinký příběh v ošuntělém kabátku je pěkným důkazem o tom, že nejkrásnějšími příběhy bývají ty nejjednodušší. Plakala jsem. ()

Snorlax

Co by člověk, teda pardon kiwi, neuděl pro splnění svého snu? Tenhle animák s duší dokáže na tuto otázku odpovědět. ()

Sobis87

Tento animovaný kraťas postavený na jednom skvělém nápadu, je opravdu dojemný, škoda jen podprůměrné vizualizace. I tak ale rozhodně stojí za pozornost. 75% ()

Němi

V neuvěřitelně prosté (čti ošklivé) animaci zabalený dojemný příběh o obětování se svému snu. Jakékoliv další rozepisování by bylo jen na škodu... Takže odhoďte ten povrchní pocit plynoucí z jednoduché animace a přečkejte až do konce. Naděje ztělesněná v depresi. ()

PetrPan

Lidem jako je tento kiwi jsem vždycky záviděl, to sebeobětování se pro splnění vlastního snu, ta houževnatost s jakou za ním dokážou jít a pak jeden krátkej okamžik, kterej stojí za to a šlus..hergot a já řeším jaký koupím děckám boty, cítím se přízemní... ()

Stanislaus

Ze začátku jsem nechápal, ale když jsem prozřel, tak jsem mohl vidět skvělou a silnou "zápletku" tkvící v jednom, ne až zase tak nesplnitelném snu kiwiho. Animace *** + námět ***** ... vyprůměrováno = 4*! ()