Cizinec (TV film)

Perfect Strangers

Keď zareve lev

Komedie

Velká Británie, 2004, 85 min

Někdy si říkám, že natočit romantickou komedii je pro filmaře asi ten nejlehčí úkol. Ne suprovou, ale takovou, co zapadne do průměru, co se bude líbit nenáročnému publiku. V tomhle případě hlavně takovému, které má rádo, když se film odvíjí, jak ho odhadnou. Kdo si přečetl obsah, jistě už ví, jak to dopadne. Opravdu být ta komedie jen o trošku předvídatelnější, už bych si pomyslel, že jsem ji viděl. Ale i přesto jsem se nato neznuděně vydržel dívat až do konce. Žádné výtečné vtipy, žádné romantické vzrušení a jedna opravdu děsící scéna s kočkou. Ale i tohle stačí na to, aby se těžko špatně hodnotilo.(21.6.2010)

Celkem klišoidní film, ale ten začátek, kdy se oba hl. představitelé "zabydlují" v příbytcích toho druhého, byl docela ucházející. A Anna Friel taky není úplně zlá.(21.8.2010)

zkraje trochu křečovitá podívaná se slabšími dialogy, ale postupem času si člověk zvykne, nebo se to prostě snad i zlepší, cojávim... každopádně výsledkem je celkem příjemný televizní průměr. nečekejte moc a budete třeba spokojeni jako já na 60%.(20.6.2010)

Velmi příjemná, romantická komedie na odreagování s krásnou Annou Friel.(25.5.2009)

• Morholt

Průměrná romantická trochukomedie ptákovina, u které jsem se zase tolik nesmál, ale na Annu Friel byl docela hezký pohled, tak si to těch 30% zaslouží.(25.5.2009)

• Anna Friel