Všichni milují Mandy Lane

• USA All the Boys Love Mandy Lane

Stredoškoláčka Mandy Lane (Amber Heard) sa cez jedno leto zmení z nepekného dievčaťa na krásku. Tým sa okamžite zvýši záujem o jej osobu u populárnych deciek zo školy, ktorí ju nakoniec pozvú na víkendovú párty na odľahlom ranči. Ako však zábava vrcholí, účastníci začnú za nejasných okolností miznúť. (ČSFD)

cmenda

Než zde začala být nějaká akce tak jsem byl už otrávený a chtěl jsem film skoro vypnout,takže škoda že tomu nedali víc. ()

Phorbo

Co to bylo? Pan Levine se bude muset ještě hodně snažit, aby si alespoň u mě napravil reputaci po tomdle strašným rádoby horroru. Ono mi to taky jako horror moc nepřišlo.. hlavně je to kravina. Zpracování... řekněme že ano, dalo se na to koukat... režie? jo taky pekná, ale ta kamera, která jakoby pořád hledala tváře nebo něco na co by se měla zaměřit? Pan režisér se na to asi nedíval z postu režiséra nebo kde byl? A příběh? Začátek trošku mimo meze chápání. Proč tam byl, akorát mi tam překáží... střed filmu se dal zkouknout krom několika kamerových záběrů. Ale ten konec.... COŽE? Co to ku*va bylo todle? Najednou takový psychický zvrat Mandy Lane a navíc tak špatně zahraný slečnou Heardovou, kdy sem ji nevěřil vůbec nic. Pak si v pohodě odjede se svým Garthem... Příště se pane Levine snažte víc. 2/10 za holky co tam hrály... jinak propadák na nejnudnější odpoledne. ()

HonzaSim

Tak tohle se bude těžko hodnotit, když je v hlavní roli Amber Heard, která je pro mě snad nejkrásnější zahraniční herečkou. Po Drive Angry druhý film, ji to fakt seklo. Ale nebavme se jen o ní. Už od počátku je jasné, že Mandy Lane je hlavně pro teenagerovskou část populace. I v unaveném stavu mi nedělalo problém udržet pozornost a bavil jsem se, což si zaslouží plusové body. Chápu, proč film nemá vyšší hodnocení, protože není nijak mistrovský, co se týka herců a kamery. Já s tím ale problém neměl. Sice to dlouhou dobu nevypadá na horor, ale to mi také nevadilo, když bylo na co koukat. Možná by se dala vytknout absence "lekaček," které by neměly chybět, ale brutální scény to však plně vynahradily, na můj vkus až trochu přes čáru. Příznivci zvratů a momentů překvapení nemůžou říct ani popel, protože závěr všechno skvěle překopal. (No dobře, stejně už vidím v barvách, jak se řada kasá, že to všechno věděli dopředu.) Krásné slečny, napětí a zajímavé rozzulení - já jsem spokojen. No vida a nemusí to jít ani nad 50 procent. (Jak omezené zavrhovat snímky s méně, než polovičním hodnocením) Za mě 4.5, ale vzhledem k některým hororům se pokusím být trochu objektivní a přikloním se ke čtyřem hvězdám. 75% ()

majo_svk

Vraj Všetci milujú Mandy Lane, ja nie, je to zákerná mrcha. Ak je uveríte, je s vami koniec. A ako film zhodnotiť? Ide o priemerný horor plný teenagerov, ktorí skončia mŕtvi. Scenár je ľahko predvídateľný až na posledných desať minút. Dialógy sú debilné a stupídne, vhodné tak pre sfetovaných teenagerov a nie pre rozhľadeného diváka. Atmosféra a vlastne všetko ostatné je len slabým priemerom. Podobný nudný zážitok bez strachu vám poskytne tucet ďalších nevýrazných hororových sračiek. Aspoň, že sa dalo pozerať na tie baby. ()

Domec

Hororem bych film rozhodne nenazvala, u toho zanru se musite bat, coz u Mandy Lane pripad nebyl. Je to spis takovej prumernej az slabsi teen thriller s normalnima hercema, za to lepsi kamerou a hudbou. Musim ale uznat, ze to nebyl obvyklej "teen horor" jaky ted americani tocej jak divy. ()

Siriuss odpad!

Scénáristu této stupidní záležitosti, bych nechal onen scénář za trest 100x opsat a jak to dělal jeden z mých učitelů ve škole, vyník si sám svůj trest "hodil do koše" :-) ()

Teardown odpad!

Od začátku do konce alles komplet sračka. Věřím, že někoho může pobavit, ale mě to tedy do nálady nestříklo ani kapičku. Ta odporná teenagerská havěť a jejich neskutečně debilní žvásty mě málem sestřelily z postele. Velice tomu pomohl přiteplenej českej dabing, za kterej by se mělo okamžitě zavírat. Vulgární bývám jen zřídka, ale tahle sračka v čele s Mandy LEJNOvou si nic jiného nezaslouží. Fuj! ()

TheTrox

Film mi ani jako horor nepřipadal ... spíše jako špatná komedie. Scénář nepovedený ... špatně na sebe navazující scény ... a navíc až neuvěřitelný děj ( asi nejvíc mne pobavila scéna jak oběti utíkají před vrahem, který je pronásleduje a zničeho nic se zastaví a dají si pusu ... opravdu až příliš komické ).. koukat na tento film je opravdu ztráta času ... leč musím alespon jednou * ocenit nápad filmu.Celkové hodnocení: 10% ()

KOZEL84

Hm,to je možné,ale pochybuju,že někdo může milovat tenhle film.Tohle je tak o ničem,že vedle toho i nicota vypadá jako karneval.Jedna za hezkou Amber,jinak totální ztráta času. ()

edie sedgwic

Nudnej a ťarbavej Mandy Lane počas letných prázdnin narastú prsia a hneď sú všetci v pozore. Slabý a prvoplánový horor, divák od začiatku tuší, čo sa bude diať a kto za tým všetkým stojí. Videla som už aj lepšie tínedžerské horory, postavy sú nevýrazné a dej miestami stagnuje. Chvalabohu, že to trápenie trvá len necelú hodinku a pol. ()

Aurus

2,5/10. Solidní a zajímavý začátek potom až do posledních 10 minut nuda a potom docela dost dobrej konec ale jinak sklamání. Příběh je docela ok, postavy jsou nesympatické, hudba je docela špatná, atmosféra tu skoro není, napětí je zde asi jenom jednou, lokace jsou zájímavé a kamera filmu je docela ok. Nedoporučuji. ()

merigieren

6 děcek si hraje a sedmý je vraždí. Začátek ujde, prostředek je ubohej nezáživnej. Horor = vyvolání strachu, pokud tam jen nudně krvavě zabijete pár lidí, tak to horor není. Konec to zachránil od 1*. ()

Junys

Je sexy a každej ze školy ji chce, je to Mandy Lane. Je pozvána na chatu kde se koná párty. - No čekal jsem to lepší... Tohle mi nějak nesedlo. ()

Olík

Dalo by se říct klasický středoškolský slasher….kluci, holky, alkohol, prsa, krev….po všech stránkách průměr. A proto se tak trochu zlobím na debutujícího Jonathana Levina. Po prvních minutách jsem čekal, že se na věc půjde trochu víc od lesa. A vlastně ani do té Mandy Lane jsem se nezamiloval. ()

Pekisan

Nie uplne marna teenagerska vyvrazdovacka. Ako vzdy tam chcu vsetci len sukat, ale obcas potesila nejakyn tym zaberom, prekvapenim, vtipm alebo hudbou. Zaver bol viac menej ocakavany, ale napriek tomu vyborne zvladnuty. Ma to nabeh na celkom dobre pokracovanie, ktore by mi vobec nevadilo, hlavne ak by to bolo nieco na styl Devil`s rejects. ()

Vicco

Tak nějak cítím potřebu zdůvodnit, jak jsem si mohl dovolit dát filmu s lehce podprůměrným hodnocením od ostatních diváků tolik hvězdiček, a co si o sobě vlastně myslím. Ale protože můj poslední komentář prej haha nebyl vůbec vtipnej, vezmu to vážně. Všichni milují Mandy Lane předně postrádá tu nejzákladnější esenci naprosté většiny teen vyvražďovaček (a že jich mám nakoukáno). Nekonečnou tupost hlavních aktérů, která v divákovi vyvolá náhlé pochopení, proč musejí zemřít. Brutálně. A samozřejmě nezamýšleně, to by bylo úchylný. Postrádal jsem tupé uječené nány, suverénně se řítící do očividné záhuby, stejně tak frajírky, jdouc pro děvčat velké oči, vraha za frňák vytahat. Opravdu, nezaznamenal jsem žádnou vyloženou demenci, což bylo překvapení číslo jedna. Dalším překvapením byl vcelku zajímavý příběh, kterému předcházel i prolog, který dal postupně pochopit událostem následujícím. Žádný šílený, stovky let na nebohou opilou mládež číhající, zabiják, s nadpřirozenými schopnostmi, nejlépe ještě nesmrtelný, jak jsme zvyklí z velké části filmů tohoto typu. Tato superbytost, když už do příběhu průměrné vyvražďovačky nevpadne z čistého nebe, bývá zpravidla uvedena maximálně největším frajerem v partě, který o ní vypráví příběh, jímž chce vystrašit nebohá děvčata. To je dost chudá berlička a po tuposti aktérů druhá nejotravnější věc ve vyvražďovačkách. A současně druhá věc, kterou jsem ke svému nadšení v tomto filmu postrádal. To jsou dva hlavní důvody, proč jsem se Mandy Lane rozhodl zařadit nad průměr. Potěší také drobnosti, jako například fakt, že oběti tu nejsou tak úplně bezbranné jako na jatkách. Mají nejen zbraně, ale i válečného veterána na své straně. Ten rým nebyl úmyslným, nesnažím se bejt vtipnej. Abych se moc nerozkecával a lidi se to neštítili číst, na závěr zmíním ještě jeden můj skromný postřeh, a sice, že některé scény byly natočené ve stylu mých oblíbenců Quentina Tarantina a Edgara Wrighta, kteří ve svých filmech taktéž nějakým tím masakrem nešetří. Možná tam těch referencí bylo víc, ale já filmům moc nerozumím. A možná se mi to jen zdálo a nic takového tam nebylo, nicméně jestli tím chtěl autor kolegům vzdát poctu, velmi mě potěšil. Teď už jen fakt ve zkratce pochválím kameru a hudbu (závěrečné Tarantino-style titulky jsou fakt badass) a neprozradím, jestli tam bude i nějakej ten šokující zvrat. Protože to není vtipný. ()