Sedm přátel z vysoké školy se potkává na svatbě na pobřeží, kde si dva z nich řeknou své Ano. Svědkyně však měla s ženichem vášnivou aférku... Lila Hayes (Anna Paquin) a Tom McDevon (Josh Duhamel) se poprvé setkali na vysoké. Oba se stali součástí kruhu blízkých přátel, kteří sami sebe nazývali Romantiky. Šest let po ukončení studií chystají Lila s Tomem svatbu a při této příležitosti se všichni Romantici po letech znovu setkávají. Nevěstina spolubydlící z vysoké Laura Rosen (Katie Holmes) jde Lile za svědka. Jenže Laura má před svou kamarádkou tajemství – Laura měla aféru s Tomem v době, kdy už chodil s Lilou. A zdá se, že jejich city stále ještě nevychladly. Ve svatební den tak s přibývajícím alkoholem vylézají kostlivci ze skříní. Lilin bratr Chip (Elijah Wood) se například z nenadání přizná, že mu Laura nedá spát. (HBO Europe)

romanz123

Z označení "Komedie / Romantický / Drama" je podle mě ještě tak nejblíže pravdě to "Drama", je to takový "vztahový" film, který není nijak zvlášť vtipný a ani se o to podle mě nijak zvlášť nesnaží. Ze začátku jsem si říkal, že je to sice "jen" takové průměrné, ale vcelku příjemné, ovšem postupem času to pro mě bylo čím dál méně věrohodné, a to nejen kvůli hereckému výkonu Katie Holmes, ale hlavně kvůli celému směrování příběhu, takže nakonec končím u "mírně lepších 2" hvězdiček. ()

Fazulina

Nuda, nuda, nuda... A to ještě za přítomnosti Katie Holmes, která nezměnila výraz od doby Dawsonova světa (co na ní ten Cruise proboha vidí) a Anny Paquin, která zapomněla herecké umění v Pianu. Prázdné tlachání, přihlouplý scénář. tenhle film byl vlastně o ničem, všichni hrdinové byli nesympatičtí,a to všetně hezouna Joshe Duhamela, jehož postava postrádala jakýkoliv nádech charakteru. ()

Lucka07

Tolik známých jmen v tak pitomém filmu opravdu nechápu. Zařazení do kategorie komedie je zcela mylné. Celou dobu jsem očekávala, kdy přijde ta pecka, díky které se sešli na natáčení Katie, Anna, Elijah,... a ono nic. Doporučuji pouze těm, kdo má večer problémy s usínáním. Je to jen lepší varianta místo počítání oveček, víc nic. ()

julie_mie

Mně se to sice "nějak" líbilo, dávám 2,5hvězdy, na tři to není. Nápad to má, ale je to velmi nedotažený scénář... Škoda. ()

Pythonator odpad!

Jsou komedie a pak jsou komedie. Tohle nebyla komedie vůbec a jako drama to stálo taky za hovno. A kde byla sakra ta romantika??? Film stejně divný a hnusný jako jméno jeho režiséra. ()

Pavliable

proboha, tohle bylo letos zatím to nejhorší, na co jsem se dívala a že jsem toho už viděla. Tak na facku postavy, to je opravdová perla. To se opravdu jen tak nevidí, že máte už od začátku filmu chuť někomu lisknout. Tu jedinou hvězdičku si zaslouží akorát tak Anna Paquin a Malin Akerman, ale to je na záchranu filmu žalostně málo! ()

abeauty

Film splnil, ba dokonce možná i předčil moje očekávání. Těšila jsem se na něj dlouho a mezitím se zdejší hodnocení stále snižovalo, ale já dostala přesně to, co jsem očekávala - krásnou Katie Holmes v roli, která jí padla dokonale. Zaujala mne i Malin Akerman, nevěsta v podání Anny Paquin byla pro mne postava naprosto protivná a otravná, svou roli zvládla dokonala, ale vzhledm teda nijak neuchvátila (oproti tomu, co jsem ji viděla v X-menech), její maminka byla taková tradiční, ale zklamal Elijah Wood, či spíš jeho postava nedostala příliš prostoru. Celkově na mne film působil vyváženým dojmem, bylo to slušné melodrama s pěkným obsazením a závěr se snad ani nedal vymyslet lépe. ()

E_Stella

Kandidát na jeden z nejhorších filmů, který jsem kdy viděla. Nekoukejte na to, pusťte si soundtrack (ten je perfektní a díkybohu si ho dokážu užít, aniž by mi ten film připomínal). ()

prisha

Scenar mel potencial, atmosfera filmu me taky docela vtahla, ale melo to dve velka negativa. Prvnim byl zaver, nic nerikajici. Druhym je iritujici postava zenicha, ktery je nespokojeny, ale vlastne nevi proc.. ()

peproch

Chápu Galt Niederhoffer, proč natočila tento film, odhaduji, že po řadě filmů, kde producentsky nebo jinak byla součástí produkčního týmu zatoužila po filmu autorském, zhlédla se v Katie Holmes a jí učinila hrdinkou svého filmu podle svého scénáře a podle své novely. Nezažila jsem to co ona, resp. jeh hrdinka Lauren, nešla jsem na svatbu své kamarádky, když si ona brala kluka, co jej víc než deset let miluju, zkusila jsem se odmilovat, jinak zavztahovat a nic nepomohlo a dokonce s nímž jsem se pomilovala noc před jeho svatbou s jinou. Nevím , jak to bylo doopravdy, film nabídl zvláštní finální konfrontaci mezi Laurou a Lilou, a úplně na závěr bouři, která přervala svatbu dřív než mohli snoubenci říci svá vyznání.  Film je výboorným dramatem, jen škoda, že měl spíše mizerné a jen vycpávkové dialogy, zbytné peripetie a vedlejší zámotky. Osobní drama Laury můžete nahlédnout a mohlo i lépe vyniknout, kdyby.... ()