Casper a strašidelná škola (TV film)

Casper's Scare School

Animovaný / Rodinný

USA, 2006, 75 min

Tento film som ako menší dostal na DVD. Nevedel som celkový dej, iba som si pamätal nejaké útržky z deja. Teraz som sa rozhodol že si ho po dlhšom čase znova pozriem a ohodnotím (30.11.2018.). Prišiel som na to, že tento film netreba brať úplne vážne. Je to dobrý film pre deti a priemerný film pre starších. V nejakých scénach to dokázalo byť aj vtipné čo je dobrý výkon na to, že je to film určený hlavne pre deti. Niekomu vadí u tohoto filmu animácia, ktorá občas pôsobila ako animácia nejakej jednoduchej počítačovej hry, ale mne prišla celkom v pohode, keďže na tento štýl mám celkom slabosť. Podľa mňa tento film stojí za pozretie a určite si zaslúži 3 hviezdičky :) (Videné na DVD, SK dabing)(25.4.2019)

• Dever

// Production Companies: Classic Media //(9.6.2011)

Podobně jak v případě animáku Casper a strašidelné Vánoce mi zase poměrně hodně vadila animace, které slušely jen ty temné scénky, ale vše, co se odehrávalo za dne ve městě nebo na hřišti, bylo pro oko až bolestivé. Nicméně příběh a některé vtipy byly opět velice sympatické a tudíž přijatelné :) Začínám mít celý Casper fandom opravdu ráda.(10.10.2009)

Hudry hudry!!! Lekli jste se? Pokud ano, tak se na "Casper a strašidelná škola" NIGDY, ale fakt NIGDY nedívejte! :-)(27.10.2013)

• anderson

TECHNICKÁ POZNÁMKA: Vyšlo ako DVD premiéra k denníku NOVÝ ČAS v piatok 31.8.2007. (22.10.2007)(22.10.2007)