Cesta lásky a naděje (TV film)

Love's Long Journey

Brian Gordon

Andrew Vona

Scénografie:

Niko Vilaivongs

TIPseznam dalších křesťanských filmů.(23.10.2014)

Taká škoda, že nahradili Missie Erin Cottrellovou. Nezapadla, oproti predchádzajúcej slečny M. má minimum hereckého šarmu. S celkovým hodnotením sa opäť vraciam k 3* a nielen vďaka substitúcii hlavnej predstaviteľky. Nezdalo sa mi, že by akýkoľvek načatý motív aj dokončili. Taká vlažne vyžmýkaná polievka, aj keď v konečnom dôsledku sa na to dalo pozerať (nielen vďaka cowboyom :D) .(7.6.2011)

Ničím neurážející průměrná hallmarkovina podbarvená křestanskou agitkou a obsazena jednorozměrnými charaktery.(23.6.2009)

Ďalší film Landona Jr., voľne nadväzujúci na filmy Tichá láska a Sľub večnej lásky, ktoré som už komentovala. Tento diel sa mi zdal najslabší, ale aj napriek tomu zdôrazňujem, že je to v podstate výchovný a vyslovene rodinný film, vhodný pre deti a dospievajúcu mládež. Obzvlášť pre dievčatá, keďže je viac romantický. Nie je to žiadne veľké filmové umenie, ale má to myšlienku, a pri tom množstve plytkých relácií a seriálov, ktoré bežia v TV je z výchovného hľadiska minimálne o triedu vyššie. Určite si chcem pozrieť aj ďalšie pokračovanie - Šťastie večnej lásky.(15.9.2011)

• laik_60

tretie pokracovanie (1. Tichá láska, 2. Slub večnej lásky) filmov zatiaľ najslabšie, a to nielen z hereckého hľadiska. uprednostňovanie zámeru, a štýlu pred samotným dejom doplnené s duchaprádzdnymi hereckými výkonmi filmu skôr poškodili. Milovníkom kresťansky ladených filmov to však vadiť asi nebude, Pokiaľ chcú sledovať celú ságu príbehov, budú musieť prejsť aj touto nie moc vydarenou periódou.(21.1.2015)