Marty Bronson kdysi vlastnil malý rodinný hotel. Jeho dcera Wendy i syn Skeeter mu v něm pomáhaly a on jim vždy večer vyprávěl pohádky. Hotelu se moc nevedlo, a tak ho Marty prodal Barrymu Nottinghamovi. Ten mu slíbil, že až bude jeho syn velký, nechá ho hotel řídit. Svůj slib však nesplnil a Skeeter v hotelu dělá jen údržbáře. Jednoho dne ho požádá sestra, zda by mohl několik dní pohlídat její dvě děti. Tak jako to dělal jeho otec, začne dětem vyprávět pohádky na dobrou noc, v nichž hraje hlavní roli. S překvapením zjistí, že se příští den jeho příběhy splní. Přesněji řečeno, splní se ty jejich části, které vyprávěly děti. Zdá se, že by Skeeter přece jen mohl dostat šanci vládnout "svému" hotelu. A možná přitom získá i tu nejspanilejší dívku? (TV Nova)

Miloško

Veľmi vydarená rodinná komédia z Adamom Sandlerom splnila účel.Ale víťazom je aj tak skvelé morské prasa Buľva..... ()

Honziik17

Není to úplně ten Sandlerův žánr, který mu sedí, ale já se pobavil. Je to spíš určeno sice těm mladším, možná dětem, kterým se bude víc líbit ta část s pohádkama než s tou "jakoby" romantikou, ale dá se tím pěkně zpříjemnit chvilka. Rob Schneider, jako oživení, tomu dodal šmrnc. ()

Lewaso

Na filmy pro děti se dívám dětskýma očima - a vyplácí se to. Alespoň si užiju víc než ti, kteří se skalpelem a lupou rozebírají kinematografická játra a dějové metastázy. Adam Sandler JE přesně takový, jakého děti potřebují. V Pohádkách jsou typizované role - přesné škatulky plné vybarvených postaviček. A hlavně: je to pohádka! Děti si to uvědomují - co vy? :-) ()

Seuata

Pohádka jak má být... Byl jednou jeden štěstím zanedbávaný človíček a nejdnou i na něj přišla řada a štěstěna stála jen na jeho straně. Jen trošku netradičně pojaté, místo hloupého Honzy údržbář a princeznu nahradila učitelka. Nápad super, zkrátka pohádka převedená trošku do reálného života, ikdyž jí to realističnosti rozhodně nepřidalo. Ale já se pobavila a to morče (Bulva se jmenovalo? :D ) je nejlepší. ()

MIchael90

Jako komedie skvělé, zápletkou a dějem už horší a ke konci velký kýč, ale tohle se dá u komedie prominout. Ač Adama Sandlera moc nemusím, tady se mi velmi líbil, stejně tak Keri Russell. A hlavně! Já jsem se pořádně nasmál a ne jednou! 4/5 ()

waltosin

Pohádky se neplní ve skutečnost,ale občas se mi něco zdá a pak se to stane, špíš mi to připadá že vidím do budoucnosti, ale bohužel jenom do blízké ne vzdálené. :D Na Sandlera a jeho přání se dala koukat, tak i zkousnout. 55% ()

lisma

Průměrná americká rodinná (rodinná bych podtrhl) happyend sandler pohádková komedie, od které člověk dostane zřejmě i to co od ní očekává. Je to tak na dvě a půl hvězdy. ()

Killik

Lhal bych, kdybych řekl, že jsem se občas nezasmál, i když většinou asi morčeti :) Po letech jsem se opět kouknul na vtipněji podanou pohádku a celkem obstojně jsem se pobavil. Nic míň, ale ani nic víc. ()

david666

Morče s vypoulenýma očima je zde, bohužel, to nejlepší, co Bedtime stories nabízí a v pohodě zastiňuje Sandlera a zbytek ženského osazenstva, které zde působí jen na okrasu. Čekal jsem blbost ale alespoň jsem se těšil na dobře zvádnuté triky - ale ani to zde není. Vlastně ani nevím proč dávám **. Asi fakt jen za to morče a ženskou stafáž. ()

sew810

Sandlerův standart, hezké, veselé, tu a tam směšné ale nic monsrtpřevratného, jenže to ani u Adama nečekám. Fajn film. ()

brodži

Sice nejsem žádný fanda pohádek a už na to mám věk ale člověk není nikdy starý na to aby se podíval na dobrý příběh kde dobro zvítězí nad zlem a příjemná pohádka pohladí po duši i staršího člověka. Byl jsem velice spokojený při sledování téhle rádoby pohádky. Myšlenka pohrávat si s dětskou fantazii je opravdu dobrá a já musím říct, že dlouho jsem neviděl takovou dobrou pohodičku jako bylo toto. Aji jsem se zasmál a pozapoměl že už mi není 8 let:) ()

Sindibád pluje do Číny

Sindibád pluje do Číny

20.12.2008

Už to vypadalo, že proslulý orientální mořeplavec šel nadobro ke dnu. Projekt s názvem The 8th Voyage of Sinbad měl režírovat Rob Cohen, který chtěl do hlavní role Keanu Reevese. Dokonce ukecal k… (více)

Sandlerovy báchorky na dobrou noc

Sandlerovy báchorky na dobrou noc

05.12.2007

Jistý významný filmový kritik jednou prohlásil, že hvězdný status Adama Sandlera je pro něj jednou z největších záhad naší doby. Pro někoho nesnesitelný nýmand, pro jiné kultovní komik však stále… (více)