Marty Bronson kdysi vlastnil malý rodinný hotel. Jeho dcera Wendy i syn Skeeter mu v něm pomáhaly a on jim vždy večer vyprávěl pohádky. Hotelu se moc nevedlo, a tak ho Marty prodal Barrymu Nottinghamovi. Ten mu slíbil, že až bude jeho syn velký, nechá ho hotel řídit. Svůj slib však nesplnil a Skeeter v hotelu dělá jen údržbáře. Jednoho dne ho požádá sestra, zda by mohl několik dní pohlídat její dvě děti. Tak jako to dělal jeho otec, začne dětem vyprávět pohádky na dobrou noc, v nichž hraje hlavní roli. S překvapením zjistí, že se příští den jeho příběhy splní. Přesněji řečeno, splní se ty jejich části, které vyprávěly děti. Zdá se, že by Skeeter přece jen mohl dostat šanci vládnout "svému" hotelu. A možná přitom získá i tu nejspanilejší dívku? (TV Nova)

luziferr

Opět Adam Sandler a velice povedená rodinná komedie. Film není nijak nevkusný, ba naopak už od začátku filmu je zcela jasné jakým směrem se bude ubírat. K filmu velice hezkým dojmem přispěje také morče Bulva. Osobně jsem se s přítelkyni díval a byly jsme nadšeni tak, že bychom film byly schopni shlédnout opět. Verdikt: Nic na víc, co by filmu uškodilo, nic méně, co by filmu chybělo, ***. ()

R-Fitch

3,5* Disneyovka s Adamem Sandlerem neni až tak úplně typická Sandlerovka, ale ve finále je to skoro jedno, protože ač na to má kdo jakej názor, mě se to líbilo. A celkem dost. Samozřejmě, že kapacity jako Mr.Deeds nebo Big Daddy to neni, ale myslim že těch 70% je zasloužených. ()

DISHOA

Chvilkama úsměvná rodinný komedie s pěkným námětem, ukrutně nevtipným Sandlerem, vcelku milým vykuleným morčetem, překvapivě vtipným Brandem a klasickým schémat všech rodinných komedií. Pro děti ale určitě stále příjemně zábavné. ()

siki37

jednoducho roztomilé. morča so smiešne vypulenými očami, dážď zo žuvačiek, prvá nesmelá pusa... pre deti a ich fantazijný svet ako stvorené a k tomu šťastný koniec, no proste rozprávka ako vyšitá na dobrú noc ()

Brabíček

Adama Sandlera nijak zvlášť nemusím, ale tento snímek se vyvedl. Je to taková pěkná odpočinková komedie nejen pro děti, ale také i pro ty starší. Morčátko "Bulva" opravdu stojí za to. Adamovo vyprávění pohádek dětem, jejichž děj se pak samotnemu Adamovi obdobně stane, je také pěkné. Docela zajímavě vypadala Lucy Lawless (XENA) jako recepční. Moc pěkné, tenhle snímek opravdu stojí za shlédnutí a ode mne si vysloužil zcela po právu 4 hvězdičky ()

matthew_tv

Film by som zaradil k sortimentu, ktorý by sa mal sledovať počas relaxácie po nedeľnom obede. V skutku celkom dobre spracovaný, zaujme aj dieťa,aj dospelého,no záverečné scény sa mi zdali akési "mimo cesty"... ()

Scooby..

Když to budu brát z pohledu dětí tak úžasná zábava, kdyz si vzpomenu jak to děcka žraly hned se mi dělá líp. I já jsem se kupodivu docela bavil, morče Bulva byla skvělá a doplňovala slabá místa filmu. Herecké výkony byli dobré a obsazení taky jen Petr Rychlý a jeho špatný dabing Adama Sandlera se skoro nedal rozdejchat. 4* ()

Timy68

Nemastná neslaná komedie určená spíš pro děti, aby se jim rozvinula představivost. Tentokrát tomu nepomohl ani Adam Sandler. Káždé večerní vyprávění hned předem řeklo, co se stane další den, takže nebylo nic, co by mohlo překvapit. I proto scény, které by jinak byly vtipné působily lacině a vtipu tam pak zbyla hrstka. Škoda... 50% ()

Vořežprut

Sice to je neuvěřitelná blbost, ale taková co to o sobě ví. Bavil jsem se, i když to dost možná bylo atmosférou u filmu než samotným filmem. Nicméně, člověk u toho nemusí přemýšlet (když nepočítám přemýšlení ... proč?) ()

gezko

Film v podstate o ničom, ktorý sa premieta pod nálepkou "rodinný" film. V prvej polovici celkom pozerateľný. V druhej polovici a s blížiacim sa záverom (od poštipnutia osou) je to blbosť na mraky. Vzhľadom na zopár originálnych scén a s prihliadnutím na účasť toľkých známych hercov dávam 2*. Ale druhý krát by som si to už nepozrel, jedine so svojimi deťmi. ()

Sansnom70

já se tedy u tohoto filmu bavil. Je to něco jako popelka, jak chudý údržbář ke štěstí přišel. Plno z nás by chtělo zažít něco podobného. Když by jsme si povídali příběh, a on by se nám postupně plnil. Vždyť je to tak krásné mít nějaké sny a pak se snažit ty své sny splnit. Je to pohodový film na který se dá koukat a děti se u něj určitě pobaví a zasmějou. Pokud já mohu hodnotit, tak doporučuji. ()

Andy.222

Chvílemi sklouzává až do trapnosti ("Vy mi dáte zadarmo ferrari?" je příklad za všechny), ale jinak by to nebylo až tak špatný - některé částí (např. morče s hamburgry a na běžícím pásu) mě opravdu pobavily. Takže slabší 3* ()

Hepi

filmek nebyl špatný, ale Adam má spoustu jiných filmů ve kterých hraje líp a celkově jsou lepší..! jinak při některých pasážích jsme se celkem pobavili, ale něco bylo zase slabší..ale u kterého filmu to tak není že..!.. ()

Jrk

Film me nezklamal. Vyborny na odreagovani, bavil jsem se. Vtipne grimasy morcete s vypoulenymi ocima. Co chtit od komedie vic? Film ma spad a nezustava an jednom bode. Trochu pokulhava jenom konec, ale co uz nic neni dokonale. ()

jarod13

Myslím si, že jde o dobrou kombinaci romantického příběhu, komedie a pohádky v jednom. Příběhu se dá možná vyčíst jen to, že v něktrých pasážích je až moc předvídatelný a člověk ví co ho čeká. Adam Sandler opět v jeho klasické roli bláznivého trochu pomalejšího mladíka. Po dlouhé době jsem zase ve filmu viděl Courteney Cox i když ve filmu má jen malou roli. ( škoda, že přátelé už skončili :-)). Tento film si myslím je na ty večery, kdy chce člověk vypnout a nepřemýšlet o ničem. ()

Sindibád pluje do Číny

Sindibád pluje do Číny

20.12.2008

Už to vypadalo, že proslulý orientální mořeplavec šel nadobro ke dnu. Projekt s názvem The 8th Voyage of Sinbad měl režírovat Rob Cohen, který chtěl do hlavní role Keanu Reevese. Dokonce ukecal k… (více)

Sandlerovy báchorky na dobrou noc

Sandlerovy báchorky na dobrou noc

05.12.2007

Jistý významný filmový kritik jednou prohlásil, že hvězdný status Adama Sandlera je pro něj jednou z největších záhad naší doby. Pro někoho nesnesitelný nýmand, pro jiné kultovní komik však stále… (více)