poster

Pohádky na dobrou noc

 • USA

  Bedtime Stories

 • Slovensko

  Príbehy na dobrú noc

 • Velká Británie

  Bedtime Stories

Fantasy / Komedie / Rodinný

USA, 2008, 95 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • 3DD!3
  ****

  Sandlar poslední dobou vaří ze stejného těsta pokaždé trošku jinou buchtu (ehm... divná metafora, ale je to tak). Vezme obyčejného chlapíka, kterého si sám zahraje, trochu mystické atmosféry a přidá ponaučení navrch. Nic zvláštního, ale na mě to prostě vždycky zabere a dokážu si takový film užít. POHÁDKY možná nejsou taková pecka jako KLIK, ale zasmál jsem se, na hodinku a půl zapoměl na to jaká je svět svině a pokochal se pohledem na Keri Russell (a to se musí Sandlarovi vážně uznat, má zatraceně dobrý výběr hereckých parterek). Pěkné 4.(23.3.2009)

 • predators
  ***

  Nic nového a převratného pod sluncem. Čekal jsem více fantasy, ale především mnohem víc zábavy. Ta je zde zastoupena v minimálním množství dvou až tří gegů Russella Branda. Adam Sandler se snaží, ale jen ječet a vyplazovat jazyk nestačí. Pohádkový romantický závěr je slabou útěchou na dobrou noc :-) Zajímavosti: 12 000 žvýkaček nepadá z mostu každý den. 45%(28.3.2009)

 • Radiq
  **

  Jak už mám ve zvyku říkat o filmech se Sandlerem - byla to klasická sandlerovina. Bohužel nemůžu v jedné větě použít slovo sršet a vtipem. Ale můžu říct, že jsem u toho měl dobrou náladu a sem tam jsem se i usmál. Takže taková pohodová koukanina. Nejvíc mě bavil Guy Pearce, jemuž role záporáckého řiťoleze dobře sedla do sedla. Zohan byl o dost lepší, Chuck a Larry ještě lepší atd. atd.(7.7.2009)

 • kinghome
  **

  Přesně důvod, proč se nekoukám na Americké komedie víc jak jednou. Prostě na poprvý to nevypadá jako taková sračka a hraje tam Sendler, kterýho mám docela rád, tak jsem si řekl "Dám tomu 3* zas tak špatný to nebylo" jenže na podruhý už nemůžu přehlížet všechny ty sračky okolo a ten příšernej děj a trapný fóry, takže snižuju na 2*. Tohle je prostě nepovedená komedie nevím pro koho, dětem bych to rozhodně nepouštěl a pro větší to je nuda. Takhle dávám alespoň jednu * za toho Sandlera a druhou za Bulvu, nebo jak se ten divnej křeček jmenoval. Zbytek je dost o ničem.(27.12.2013)

 • johnn333
  **

  A jsme (skoro) tam, kde jsme byli před Hairsprayem. Kdo viděl odporný trailer, má celkem jasnou představu o výsledném výrobku. Barevná slátaninka, jejíž (ne)komplikovaný děj bude problém líčit bezprostředně po shlédnutí, střídá smrtelně nudné výjevy ze života hotelového uklízeče, jež chce být hotelovým manažerem a většinou nevtipné příběhy, zobrazující jeho snažení v pohádkovém hávu. Minimální invence nepřekvapí, to spíš Sandler, který se zcela podřizuje dětské historce a ani se nesnáží vnést do věci trochu "svého" humoru. Předloni byla taková Noc v muzeu, loni Alvin a Chipmunkové, who´s next? P.S. Ta okatá kreatura má být nějaký sofistikovaný vtip? Nepochopil jsem. 40%(15.1.2009)

 • - Novopečený otec Sandler se nechal slyšet, že chtěl natočit nějaký film, na který by se jeho dítě mohlo jednou koukat, aniž by se za svého otce stydělo. (hippyman)

 • - Malá holčička, která podá Sandlerovi klobouk (když spadne z koně v první pohádce), je jeho dcera Sadie. Nese ji Sandlerova manželka Jackie Sandler. (Baffer)

 • - První film produkovaný Adamem Sandlerem, který získal rating PG-13. (Zdroj: ČSFD.cz)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace