Myslím si, že toto je film, kde skutočne je vidno šarm Adama Sandlera a najmä má srdce na správnom mieste. Má to dobré nápady, dej plynie dobre a príbeh je ľahko sledovateľný, komédia väčšinou funguje a napriek tomu, že je tu pár blbých gagov, nemení to fakt, že sa na film pozerá veľmi dobre. Niektoré nápady skutočne stoja za to a ja som si sledovanie vskutku užil. Adam Sandler je dnes zväčsa spájaný s mizernými filmami, no keď urobí solídny a pekný film, tak mu to vyjde. Ja som si sledovanie skutočne užil.(29.11.2015)

• Nathalie

Zííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííív Základní problém téhle fantasy komedie tkví ve faktu, že jediná sympatická, psychologicky uvěřitelná a herecky vyzrála postava je tu morče s vykulenýma očima. Koulelo očima nad scenáristickou sterilitou, předvídatelným dějem a především nad nedostatkem invenčních zpestření. Jeden dobrý fór se žvýkačkami zkrátka 99 minut nepokryje. Dobrý vypravěč nebo rodič snadno docílí toho, že po jeho pohádce nechtějí ratolesti usnout a žadoní o přídavek. Zaručuji, že to se vám u Bedtime stories nestane.(11.1.2009)

• Kryton

Celé mi to připadá jako Sandlerova verze Noci v Muzeu. Jenže...Není to vůbec vtipné a zábavné. Povětšinu zábavy nedělá Sandler , ale jedno hypermodernímorče. Je vidět jak nad tím bděl Disney. Je to totiž hodně dětské a Sandlerovi fory chvílema infantilní a nudné. Opravdu chudé na Sandlera a opravdu chudé na dobrý námět. Dalo se ztoho vytřískat více a ani Rob Schneider tu nebyl vtipný. A co ten strašně na přes hubu Guy Pearce. Minulý rok byl Sandler skvělý Zohan , ale pak to zazdí takovýmhle nedodělkem pro děti.(18.1.2009)

Soundtrack Rupert Gregson-Williams: 1. The Sunny Vista Motel — Rupert Gregson-Williams ,2. The Tale Of Sir Fixalot — Rupert Gregson-Williams ,3. Raining Gumballs — Rupert Gregson-Williams ,4. The Fat Mouse — Rupert Gregson-Williams ,5. The Wild West Adventure — Rupert Gregson-Williams ,6. Rooftop Camp Out — Rupert Gregson-Williams ,7. The Legend Of Skeetacus — Rupert Gregson-Williams ,8. Almost A Kiss — Rupert Gregson-Williams ,9. Space Odyssey — Rupert Gregson-Williams ,10. Skeeter’s Pitch — Rupert Gregson-Williams ,11. At The Nottingham Broadway Mega Resort — Marc Shaiman ,12. You’re Supposed To Be The Good Guy — Rupert Gregson-Williams ,13. Motorcycle Rescue — Rupert Gregson-Williams ,14. Happily Ever After — Rupert Gregson-Williams(10.5.2011)

Super rodinná komedie pro suprový odpočinek, u které jsem se docela solidně pobavil a která mi tak příjemně plynula, až jsem dokonce chvílemi uvažoval o pěti hvězdách, protože přesně tyhle filmy mi sedí a na takovéhle filmy se rád dívám. Adam Sandler zde byl docela snesitelný, morče Bulva bylo naprosto okouzlující a já bych taky takového domácího mazlíčka, co sní hamburger a pak přebytečná kila shazuje na běžícím pásu při koukání na televizi, docela s chutí bral. Prolínání reálného děje s dějem vymyšleným a pohádkovým pak bylo docela vítaným osvěžením a byla v tom cítit jistá originalita, protože v žádném filmu jsem ještě nikdy něco takového neviděl. Disney tedy natočil další zajímavou rodinnou komedii s prvky fantasy, která se bude líbit dětem i dospělým (dětem ale asi více) a která rozhodně stojí za zhlédnutí, pokud se vám podobné příběhy, kde se nic vážného neřeší a po kterých na vás nepadne depka, líbí tak jako mně. Já jsem očekával parádní oddechovku, u které nebudu muset přemýšlet, a tu jsem taky dostal, takže z mé strany spokojenost, kterou navíc umocnili někteří známější herci ve vedlejších rolích, jako jsou Richard Griffiths, Courteney Cox či Lucy Lawless. Já jsem zkrátka maximálně spokojený a rád filmu uděluji čtyři hvězdy.(4.5.2010)

• - Všechny počítače ve filmu jsou značky Apple. (Baffer)

• - Keri Russell a Lucy Lawless nadabovali krom svých rolí i Wonder Woman.

• - Během filmu je na jedné tabuli napsáno i jméno Harry Otto. Jde o poděkování asistentovi uměleckého režiséra filmu.