Marty Bronson kdysi vlastnil malý rodinný hotel. Jeho dcera Wendy i syn Skeeter mu v něm pomáhaly a on jim vždy večer vyprávěl pohádky. Hotelu se moc nevedlo, a tak ho Marty prodal Barrymu Nottinghamovi. Ten mu slíbil, že až bude jeho syn velký, nechá ho hotel řídit. Svůj slib však nesplnil a Skeeter v hotelu dělá jen údržbáře. Jednoho dne ho požádá sestra, zda by mohl několik dní pohlídat její dvě děti. Tak jako to dělal jeho otec, začne dětem vyprávět pohádky na dobrou noc, v nichž hraje hlavní roli. S překvapením zjistí, že se příští den jeho příběhy splní. Přesněji řečeno, splní se ty jejich části, které vyprávěly děti. Zdá se, že by Skeeter přece jen mohl dostat šanci vládnout "svému" hotelu. A možná přitom získá i tu nejspanilejší dívku? (TV Nova)

Trailer 2

Chrustyn

Téma na první pohled poměrně zajímavé, (vyprávění pohádek, které poté ovlivňují skutečný svět) ale jeho vyprávění a celkové zpracování je natolik nezajímavé a nepovedené, že snímek uspěje možná jen u nejmenších diváků, kteří z toho nebudou mít moc rozumu a poberou možná jen nějaké ponaučení o tom, že dobro vždy zvítězí. A pro odpůrce Adama Sandlera se jedná o další potvrzení jejich nenávisti k tomuto herci, který shazuje sám sebe. ()

Spooner

K uzoufání nudná, sterilní a hloupá komedie opravdu jen pro ty nejmenší. Je vidět, že Shankman zase najel zpátky do svého podprůměrného a nezáživného módu a všechny nápady vyčerpal v Hairsprayi. Tady tomu nedal nic. Není tady žádnej dobrej vtip, pohádkový scénu jsou unylý a bez nápadu a celý se to na komedii se Sandlerem až moc vleče. Sandlera to celýho nějak semlelo a nemá vůbec šanci se rozjet, Guye Pearce to zesměšnilo úplně a jedinej kdo byl tak nějak snesitelnej byl Russell Brand a možná ještě trochu roztomilá Keri Russell. Příběh je navíc úplně blbej. Ne že bych chtěl po něčem podobným něco geniálního, ale alespoň vysvětlení proč se ty pohádky vlastně vyplňují jsme se dočkat mohli. Tomuhle filmu se teda radši vyhněte obloukem. Dětem se to možná líbit bude, ale fanouškům Adama Sandlera u toho budou krvácet oči a ostatní budou doufat v povedený Hairspray 2. ()

misterz

Deti sa neskutočne dobre zabávali a pri niektorých scénkach i ja spolu s nimi... Jednoduchý príbeh s poučením a vtipnými scénkami a tiež s bonusom v podobe roztomilého zvieratka (morčiatko Bulva), nad ktorým sa moje baby celý čas rozplývali. Hneď ma posielali do Zverimexu a mladšej dosť dlho trvalo kým pochopila, že také okaté morča tam asi nebudú mať. Skrátka na filmové posedenie pre celú rodinu ako stvorené. Nadpriemer. 75/100 ()

nash.

Mile ztřeštěná sandlerovka, která si na nic nehraje a přestože občas klopýtne nějakou tou trapností, většinu času baví. Je možná svým způsobem variací na Klik, ale funguje a člověk nemá pocit, že se opakuje. Hravá zábava s příchutí pohádkové atmosféry, ve které je Sandler dalším sympatickým loserem, který ke štěstí přijde, aby v závěru překonal sám sebe ve vydařené variaci klasického filmového finále "do výbuchu zbývá vteřina". ()

Thomassi

Adama Sandlera mám hodně rád, protože mě v jeho filmech vždy dokáže pobavit a vždy mě něčím překvapí. Tato rodinná komedie, která si pohrává se úžasnými a mnohdy nesplnitelnými sny, které má určitě každý, mě pobavila, ale že by mě nadchla nějak obzvlášť, to ne. A popravdě si myslím, že právě k tomuto účelu byla natočena. Aby lidi pobavila a aby se na hodinku a půl vrátili zpět do dětských let. A jako takový příběh je to úžasné. Místami až kýčovité, ale pro děti to bude určo zážitek. Ale jinak nic jiného se o tohoto filmu čekat nedá. Adam jako vždy nezklamal, on táhl celý děj a to se mu v mém případě dařilo skvěle. Je to jen zábava a já se bavil vrchovatě. ()

• Když spí děti ve Skeeterově hotelovém pokoji, sledují v televizi The Suite Life of Zack and Cody, seriál o dvou dětech žijících v hotelu, kde se hlavní roli objevili Dylan a Cole Sprouseovi, kteří si s Adamem Sandlerem zahráli ve filmu Velký táta. (HappySmile)
  • Novopečený otec Sandler se nechal slyšet, že chtěl natočit nějaký film, na který by se jeho dítě mohlo jednou koukat, aniž by se za svého otce stydělo. (hippyman)

Související novinky

Sindibád pluje do Číny

Sindibád pluje do Číny

20.12.2008

Už to vypadalo, že proslulý orientální mořeplavec šel nadobro ke dnu. Projekt s názvem The 8th Voyage of Sinbad měl režírovat Rob Cohen, který chtěl do hlavní role Keanu Reevese. Dokonce ukecal k… (více)

Sandlerovy báchorky na dobrou noc

Sandlerovy báchorky na dobrou noc

05.12.2007

Jistý významný filmový kritik jednou prohlásil, že hvězdný status Adama Sandlera je pro něj jednou z největších záhad naší doby. Pro někoho nesnesitelný nýmand, pro jiné kultovní komik však stále… (více)