Pohádky na dobrou noc

Príbehy na dobrú noc

Bedtime Stories

Fantasy / Komedie / Rodinný

USA, 2008, 95 min

Sandlar poslední dobou vaří ze stejného těsta pokaždé trošku jinou buchtu (ehm... divná metafora, ale je to tak). Vezme obyčejného chlapíka, kterého si sám zahraje, trochu mystické atmosféry a přidá ponaučení navrch. Nic zvláštního, ale na mě to prostě vždycky zabere a dokážu si takový film užít. POHÁDKY možná nejsou taková pecka jako KLIK, ale zasmál jsem se, na hodinku a půl zapoměl na to jaká je svět svině a pokochal se pohledem na Keri Russell (a to se musí Sandlarovi vážně uznat, má zatraceně dobrý výběr hereckých parterek). Pěkné 4.(23.3.2009)

Nic nového a převratného pod sluncem. Čekal jsem více fantasy, ale především mnohem víc zábavy. Ta je zde zastoupena v minimálním množství dvou až tří gegů Russella Branda. Adam Sandler se snaží, ale jen ječet a vyplazovat jazyk nestačí. Pohádkový romantický závěr je slabou útěchou na dobrou noc :-) Zajímavosti: 12 000 žvýkaček nepadá z mostu každý den. 45%(28.3.2009)

• Radiq

Jak už mám ve zvyku říkat o filmech se Sandlerem - byla to klasická sandlerovina. Bohužel nemůžu v jedné větě použít slovo sršet a vtipem. Ale můžu říct, že jsem u toho měl dobrou náladu a sem tam jsem se i usmál. Takže taková pohodová koukanina. Nejvíc mě bavil Guy Pearce, jemuž role záporáckého řiťoleze dobře sedla do sedla. Zohan byl o dost lepší, Chuck a Larry ještě lepší atd. atd.(7.7.2009)

• kinghome

Přesně důvod, proč se nekoukám na Americké komedie víc jak jednou. Prostě na poprvý to nevypadá jako taková sračka a hraje tam Sendler, kterýho mám docela rád, tak jsem si řekl "Dám tomu 3* zas tak špatný to nebylo" jenže na podruhý už nemůžu přehlížet všechny ty sračky okolo a ten příšernej děj a trapný fóry, takže snižuju na 2*. Tohle je prostě nepovedená komedie nevím pro koho, dětem bych to rozhodně nepouštěl a pro větší to je nuda. Takhle dávám alespoň jednu * za toho Sandlera a druhou za Bulvu, nebo jak se ten divnej křeček jmenoval. Zbytek je dost o ničem.(27.12.2013)

• johnn333

A jsme (skoro) tam, kde jsme byli před Hairsprayem. Kdo viděl odporný trailer, má celkem jasnou představu o výsledném výrobku. Barevná slátaninka, jejíž (ne)komplikovaný děj bude problém líčit bezprostředně po shlédnutí, střídá smrtelně nudné výjevy ze života hotelového uklízeče, jež chce být hotelovým manažerem a většinou nevtipné příběhy, zobrazující jeho snažení v pohádkovém hávu. Minimální invence nepřekvapí, to spíš Sandler, který se zcela podřizuje dětské historce a ani se nesnáží vnést do věci trochu "svého" humoru. Předloni byla taková Noc v muzeu, loni Alvin a Chipmunkové, who´s next? P.S. Ta okatá kreatura má být nějaký sofistikovaný vtip? Nepochopil jsem. 40%(15.1.2009)

• - Novopečený otec Sandler se nechal slyšet, že chtěl natočit nějaký film, na který by se jeho dítě mohlo jednou koukat, aniž by se za svého otce stydělo. (hippyman)

• - Malá holčička, která podá Sandlerovi klobouk (když spadne z koně v první pohádce), je jeho dcera Sadie. Nese ji Sandlerova manželka Jackie Sandler. (Baffer)

• - První film produkovaný Adamem Sandlerem, který získal rating PG-13. (Zdroj: ČSFD.cz)