Marty Bronson kdysi vlastnil malý rodinný hotel. Jeho dcera Wendy i syn Skeeter mu v něm pomáhaly a on jim vždy večer vyprávěl pohádky. Hotelu se moc nevedlo, a tak ho Marty prodal Barrymu Nottinghamovi. Ten mu slíbil, že až bude jeho syn velký, nechá ho hotel řídit. Svůj slib však nesplnil a Skeeter v hotelu dělá jen údržbáře. Jednoho dne ho požádá sestra, zda by mohl několik dní pohlídat její dvě děti. Tak jako to dělal jeho otec, začne dětem vyprávět pohádky na dobrou noc, v nichž hraje hlavní roli. S překvapením zjistí, že se příští den jeho příběhy splní. Přesněji řečeno, splní se ty jejich části, které vyprávěly děti. Zdá se, že by Skeeter přece jen mohl dostat šanci vládnout "svému" hotelu. A možná přitom získá i tu nejspanilejší dívku? (TV Nova)

Trailer 2

Jara.Cimrman.jr

"Jaká byla noc? - Nakopl mě vzteklej trpaslík a nedostal jsem Ferrari." Sandlerův frackoidní humor se pro tentokrát spojil s realizací vyfantazírovaných pohádek a výsledek tomu odpovídá. Něco je zábavné, něco je trapné, něco je milé a takřka všechno je předvídatelné. Pro mě z toho vychází lehce rozvleklá moralitka se všemi Sandlerovými klady i zápory, Brandovými i Schneiderovými zábavnými štěky a skvěle obsazeným morčetem. ()

Cervenak

Na staré kolená začínam znášať Sandlera. Ale okrem jeho sem-tam vydarených vtípkov (hlavne "mimozemský prejav", ktorý je tak neuveriteľne trápny a tak neznesiteľne naťahovaný, až začne byť naozaj zábavný) v tom filme nie je nič - len mizerne animované morča, digitálno-televízny look, nevyužítá Xena a o krutú smrť si koledujúci Guy Pearce. A neslýchane debilná zápletka (PREČO sa vlastne výmysly tých detí menili na realitu?), rozvinutá ešte debilnejších scenárom. Dúfam, že s prihliadnutím k tejto volovine už všetci pochopili, aká je Noc v múzeu vlastne výborná rodinná zábava. ()

Kryton

Celé mi to připadá jako Sandlerova verze Noci v Muzeu. Jenže...Není to vůbec vtipné a zábavné. Povětšinu zábavy nedělá Sandler , ale jedno hypermodernímorče. Je vidět jak nad tím bděl Disney. Je to totiž hodně dětské a Sandlerovi fory chvílema infantilní a nudné. Opravdu chudé na Sandlera a opravdu chudé na dobrý námět. Dalo se ztoho vytřískat více a ani Rob Schneider tu nebyl vtipný. A co ten strašně na přes hubu Guy Pearce. Minulý rok byl Sandler skvělý Zohan , ale pak to zazdí takovýmhle nedodělkem pro děti. ()

hansel97

Fakt nemusím Sandlera, ale tohle se nakonec tak nějak dalo. Bylo to samozřejmě hlavně pro děti a celkově takové milé, neurážlivé, ale ani nic výrazného a dobrého. Příběh je slabý, těží pouze z nápadu, z postav mě tu bavil hlavně Russell Brand a celé je to jedno velké klišé. Ale tak nějak jsem se s tím smířil a docela se mi to i líbilo, takové dětsky příjemné. ()

viperblade

Prakticky bych zde mohl zkopírovat svůj komentář k jiné "sandlerovce", Just Go with It, protože taky zde dávám stejné hodnocení, ale neudělám to, protože se přesto v něčem liší. Tomuto filmu dávám lepší tři hvězdy, protože jsem od něj čekal jen solidní podívanou, která nebude nudit, a přesně to jsem dostal. Navíc zde není vyloženě otravná postava, na Keri a Theresu se příjemně kouká a mini rolička Carmen taky potěšila. Kdyby film občas přidal na vtipnosti anebo kdybych věděl, že si tohle budu chtít ještě jednou pustit, dal bych lepší hodnocení. Takhle jen 60 %. ()

• První film produkovaný Adamem Sandlerem, který získal rating PG-13. (ČSFD)
  • Když spí děti ve Skeeterově hotelovém pokoji, sledují v televizi The Suite Life of Zack and Cody, seriál o dvou dětech žijících v hotelu, kde se hlavní roli objevili Dylan a Cole Sprouseovi, kteří si s Adamem Sandlerem zahráli ve filmu Velký táta. (HappySmile)

Související novinky

Sindibád pluje do Číny

Sindibád pluje do Číny

20.12.2008

Už to vypadalo, že proslulý orientální mořeplavec šel nadobro ke dnu. Projekt s názvem The 8th Voyage of Sinbad měl režírovat Rob Cohen, který chtěl do hlavní role Keanu Reevese. Dokonce ukecal k… (více)

Sandlerovy báchorky na dobrou noc

Sandlerovy báchorky na dobrou noc

05.12.2007

Jistý významný filmový kritik jednou prohlásil, že hvězdný status Adama Sandlera je pro něj jednou z největších záhad naší doby. Pro někoho nesnesitelný nýmand, pro jiné kultovní komik však stále… (více)