Reklama

Reklama

Teorie velkého třesku - Série 1 (2007) (série)


Hypotéza otrubové vlákniny (S01E02)

(epizoda)
  • USA The Big Bran Hypothesis

VOD (1)

Leonard a Sheldon řeší výsostně fyzikální problém – jak dostat do schodů velkou krabici s nábytkem pro Penny. V jejím bytě pak navíc najdou neuvěřitelný nepořádek, který Sheldonovi nedá v noci spát. (TV Prima)

Recenze (15)

Necrotongue 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Těžko vybírat, která scéna druhé epizody byla nejlepší. Asi by to bylo i zbytečné, protože jako celek funguje díl výborně. Mě osobně naprosto dostala montáž nábytku, protože to je opravdu záležitost obšlehnutá z běžného života, už jsem podobnou situaci párkrát zažil, i když nešlo o sofistikovaný systém chlazení elektroniky, ale třeba jen zavěšení skříněk kuchyňské linky na zeď, která plně nevyhovovala požadavkům. ()

Sany33 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Leonard sa snaží dvoriť Penny a tak robí všetko čo od neho chce, samozrejme do všetkého zaťahuje aj Sheldona. Tomu sa to protiví až do chvíle, kedy nenájde bordel u Penny doma a neprejaví sa jeho úchylka v organizovaní. Za cenu vlámania musel ten neporiadok upratať čo sa zjavne nepáčilo majiteľke susedného bytu. 90% ()

Galerie (12)

Zajímavosti (12)

  • Howard (Simon Helberg) v tejto epizóde naráža na nerozvinutý rozvoj kozmológie vo Švédsku. Švédsko v roku 1966 vypustilo do vesmíru viac ako 700 rakiet, čiže Howard nemá pravdu. (Pat.Ko)

Reklama

Reklama