Scenáristé a režisér Krvavé hostiny přicházejí s další kapitolou této nové klasické hororové série. Je ráno po prvním útoku a ohavná masožravá monstra vpadla do blízkého městečka. Ti, kteří měli to štěstí, že přežili noc, se přidávají k zvrácené skupině místních, jejichž jediným cílem je zůstat naživu – za každou cenu. Krvavá hostina II: MASAKR představuje nesourodou skupinu postav – včetně dívčího motorkářského gangu a týmu mexických wrestlerů – a servíruje dvakrát tolik krve a dvakrát tolik částí těla! (oficiální text distributora)

KapitanKuraz

Keď tá potvora potrtkala mačku, myslel som že umriem od smiechu. Paródia na super hrdinu, ktorý sa tu moc neohrial, ono vlastne celá zbierka indivíduí v tomto dokonalom diele zaručuje kvalitu. Kde inde si užijete chuťovky ako vzduchom letiacu plesnivú babku, či ejakulujúcu mŕtvolu mimozemšťana ktorá strieka okolostojacim kričiacim do papule. ()

leonskennedy

Horor žádnej ,ale jako komedie hodně dobré včetně nechutnejch scén jako "pitva"!Taky jsou tam pěkný a spoře odděný holky tak se na to dobře kouká. ()

zeromen

Našel jsi pičku:-) bez piček by to byla docela nuda. Děsná kravina, jednička měla grády a dalo se na to koukat. Na tohle jsem se dodíval jen kvůli ženským. Nehorázně levná srágora. Jinak blondýny jsou fakt asi blbé od přírody:-))) ()

Ajfist odpad!

Jednička bylo koukatelné béčko,ale tohle neměli nikdy natočit.To je trapná zoufalost a hlavně po vlažném "úspěchu" jedničky už se nikdo neměl pokoušet natočit něco takového se stejným názvem. ()

VelkyMrB odpad!

Viděl jsem co se stane, když kráva sní kýbl fazolí. Viděl jsem suchý záchod Sumo zápasníků. Viděl jsem zbytky z kanibalské restaurace Sněz mně. Dokonce jsem viděl Plejtváka srát. Ale takovouhle sračku jsem ještě neviděl. Normálně... to je shit!!! To je shit v digitálním skupenství. Děj (říkejme mu sled náhodných a nelogických událostí) je výplod totálně sjeté osoby, jejíž vrcholem humoru jsou výkaly, zvratky, moč, ejakulace, zabíjení dětí, vojíždění koček a kamera v rukou epilepťáka. Neviděl jsem první díl a doufám, že toho nebudu muset být svědkem, ale při mé smůle, jakmile se to objeví v televizi, tak si to pustím. A další věc. 41!? Jak tohle může mít 41%?! Pro mě bylo utrpení sledovat každičkou minutu tohohle majstrštyku kinematografie. Tady je fekální humor pozdvižen úplně na jinou úroveň a to doslova do obličeje. Zvratky létají všude i z pusy do pusy. Snesu dost, ale tuhle scénu jsem si vylomil druhý a třetí obratel abych se díval o 180 stupňů vzad. Ubohá kolemjdoucí osoba, která se připletla náhodou na tuto podívanou mi popsala co se tam stalo než jí mozek vytekl očima. Trapnost je tu považována za vtipnost a proto je tu vtipných scén jako milých hráčů v online hrách. Konec je ten největší shit. Předpokládám, že tam kde film skončil bude přesně navazovat trojka a myslím si, že to bude ještě větší mentální kolaps, než si dokážu představit. Teď mě omluvte. Jdu si udělat lobotomii svépomocí kleštičkami na nehty. ()

martincan

Tak toto ma naozaj dostalo! Prvý film pri ktorom mnou občas trhlo a občas som sa smial. Geniálna kombinácia sci-fi, hororu a komédie. Tešil som sa z jednotky, tešil som sa na dvojku, po nej som sa tešil na trojku, a aj na štvorku sa stále teším. Absolútne nepodstatné boli všetky nelogické rozhodnutia postáv a všetky nereálne situácie. Všetko to spolu tvorilo dokonalý celok, tvorcom filmu sa presne podarilo to, čo chceli - zaujať a pobaviť. Naozaj gratulujem! Nechápem to nízke hodnotenie, film je podľa mňa skvelý, aspoň 85%. Nemusíte sa báť očakávať od neho veľa. Očakávajte a tešte sa, nebudete sklamaní! V každom prípade si to treba pozrieť od jednotky, pretože diely na seba tak trocha naväzujú. Tak teda príjemný zážitok! ()

D3NJI

Po shlédnutí jedničky jsem chtěl vidět dvojku. Podle mě je tento film až moc brutální. Barman zmlátí tu ženskou a ukousne ji ucho, monstrum "ojebe" kočku, Greg zabije děcko... Nechutné scény, ano. Tenhle film nechci nikdy už vidět, nemá totiž nad ním ztrácet čas. ()

Castigator odpad!

Absolutní blbost..... A myslím si,že by si režiséři měli odpustit zabíjení malých dětí..... v těchto a podobných filmů. ()

Caesarion odpad!

Pozor já dám ledas čemu odpad mám tam snad i super trháky, ale tohle? To je menťárna- já nedávám odpad já dávám menťárna ()

A.J. Rimmer

Nevzpomínám si, kdy naposledy jsem prožil takhle zbytečně 97 minut svého života! Z pohledu na "drsný" motorkářský gang plný polonahých prsatic se mi dělalo nevolno, podobné pocity se mnou cloumaly při chaotickém střihu a šílených dialozích. Scéna s miminem byla úplně zbytečná a nechutná, odfláknutý konec ani nemá cenu komentovat.....jedna hvězda za nápad s trpasličími wrestlery. ()

jericho001

Tak a je tu druhý díl téhle minisérie.Oproti prvnímu dílu zde přibylo více krve,vnitřností a různých sračiček.Některé scény jsou opravdu nechutny např pitva teho šmejda,ale jinak se to dá.Některé postavy mě tam pili krev,ale co už.Takže průměr. ()

Dalajlada

Pana boha! Pitva mimouše,co si prdne je mazec :D mrňous s vocasem, co by mu záviděl i Rosenberg. Femi-moto gang byl jak z mýho snu!!! Hlavně když si ta červenovlasatá sundala šprndu.rawr! ()

Pollini odpad!

Děj jde odnikud nikam, plno slizu, scény, které postrádají smysl, lesbický gang? Sama jsem taky, ale tohle bylo ujetý. Postavy jsou úplně šedé, hudba jakoby tam nebyla, nijak zábavné ani zajímavé. Za tupost nebudu dávat vysoké hodnocení. ()

Postradateln

Raději neměli dalš díli točit. Za ostatní díly by měli dávat hercům medaile za účast. Viděl jsem jak 2 tak 3 a není důvod se na to dívat pokovat nepovažujete za humor množstevní zvracení, obětování zachráněného dítěte a pouhé trhání lidí i potvor. Kouzlo jedničky kde byl humor, překvapující vývoj děje a trocha napětí naprosto vymizeli. Vdalších pokračováních ani kapka humoru možná malinko napětí které mě už nijak ani neoslnilo. ()

brand28 odpad!

Co to proboha bylo??? Film, herci, rádoby efekty katastrofa. Přes tu klepajici se kameru vlastně nevím nic. Jen ty šílený dialogy a strašný herecký výkony, jestli se tomu tak dá říct. Už nikdy víc. Parodie na horor bez humoru. ()