Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Když se Gu-chang seznámí s A-ni, vůbec nemá ponětí, že s touto dívkou není něco v pořádku. A-ni je milá, občas bláznivá, hodná a trošku zakřiknutá dívka, která se stále nemůže vzpamatovat z rozchodu se svým přítelem. Někdy ale dostává podivné záchvaty, ve kterých se její osobnost mění na Ha-ni - ta je zase drzá, hrubá, ráda se pere a chová se skoro jako muž. Gu-chang se však nenechá jejím zlým já zastrašit a jen se sám raduje, že ho konečně nějaká holka chce. (Ssimca)

(více)

Recenze (27)

Ketri 

všechny recenze uživatele

Na korejských komediích mi vadí jediná věc. Po situacích kdy pláčete smíchy musí tvůrci protlačit situace kdy máte brečet dojetím. Do specifikace jsou samozřejmě připsány i obě další kategorie do kterých lze film řadit, ale mě pak tak nějak zamrzne úsměv na rtech. Je to škoda. No, to jsem si jen tak postěžovala ... je to skvělý film, zvláště první půlka. SPOILER: pozor, měla by se správně určovat diagnóza. ()

Pethushka 

všechny recenze uživatele

Film moc nenaplnil moje očekávání. Gu-chang je zkrátka mamlas na entou a je zamilovaný do pomotané holky se mnoha jmény. V tomhle snímku mě tentokrát neuchvátila ani Ryeo-won Jeong. Jeden z mála jihokorejských romantik, které se mě až tak moc nedotkly..Čekala jsem horší My sassy girl, dostala jsem průměr. ()

Reklama

Hellboy 

všechny recenze uživatele

Typická korejská komedie, která prostě musí obsahovat dramatický zvrat, obvykle to je nějaká tragédie, nejčastěji smrt, a nejinak je tomu zde. Ta zápletka mi ale přišla tak uhozená, že jsem se moc nebavil. Je to podobný film jako Windstruck (2004) - stejně zábavný, obsahující smrt důležité postavy a stejně zapomenutelný. Windstruck je ale mnohem vtipnější. ()

tombac 

všechny recenze uživatele

Rozkošná představitelka hlavní role. Názvu snímku dostojí: v něžné poloze rozkošná dívenka, kterou každý chlap nemůže nechránit; v té drsné asociuje tvrdší verzi Jun Ji-hyun z nezapomenutelné MSG - rázná dračice, co při sebemenší zámince nemá problém dát pocítit chlapovi, kdo tu hraje prim. V případě hlavního hrdiny se také nelze vyhnout malému přirovnání k postavě z MSG a to k matlovi Gyeon-woovi. Samozřejmě je MSG jen jedna, ale na tento pohodový filmík se mi napodruhé dívalo moc fajn. Kdyby obsahoval víc parádních sekvencí jako tu s jízdou v autě a pobíháním u moře ozvučenou skvělou písničkou, šel bych klidně na maximum. 8-9/10 ()

sniper18 

všechny recenze uživatele

Je to vydarená romantická komédia. Má dosť dobrý príbeh o mladíkovi, ktorý vôbec nie je spokojný so svojim životom, pretože mu nechýba len práca, ale hlavne nejaká známosť, keďže doteraz nezažil ani len bozk, ale všetko sa zmení, keď spozná atraktívne a jemné dievča, ktorá ho má tiež rada, len sa ešte úplne nevyrovnala s rozchodom so svojim bývalým priateľom. No mladík si čoskoro uvedomuje, že to nie je jej jediný problém, ale trpí aj rozdvojenou osobnosťou, pričom jej druhá časť je zase jej pravý opak a nemá problém ani s fyzickým násilím, ale on sa len tak nevzdá. Spracovanie sa mi páči, získalo si ma to už od začiatku, väčšinu času to má takú príjemnú atmosféru, obe hlavné postavy sú dobre podané a skvelo medzi nimi funguje chémia, takže som nemal problém im fandiť. Paradoxne práve scény s jej agresívnejšou polovičkou ma zaujali najmenej, ale to ma vôbec netrápi, keďže aj tie sú dobré, no hlavne za to môže v prvom rade to, že všetko ostatné sa vydarilo až nadmieru dobre a tak tento doplnok som už vôbec nepotreboval a skôr som si vychutnával ich spoločné scény v pôvodnom stave. A v poslednej tretine sa už dej začne uberať pomerne nečakaným smerom, príde jeden zaujímavý zvrat a z humoru to prejde do drámy, nájde sa tu niekoľko skvelých scén a vysoko nastavenú úroveň z predchádzajúcej časti to ešte navýši. Takže nadmieru spokojný som aj s jednotlivými žánrami, síce v rámci komédie tých skutočne vtipných scén je len pár, vyniká hlavne perfektná scéna v metre, ale mne aj tak vyhovuje hlavne tá príjemná atmosféra, romantika je výborná, mnohé ich spoločné scény sa mi veľmi páčili a dráma z poslednej tretiny je tiež bezchybná. Herecké obsadenie je celkom slušné, síce by som skôr bral iného hlavného hrdinu, ale ani Bong Tae-Gyu nie je zlý a jeho postava ma bavila, omnoho lepšia je skvelá Jung Ryeo-Won a nesklame ani tých pár zvyšných postáv. Réžia a technická stránka sú úplne ideálne, príjemný žánrový nadpriemer. Síce plné hodnotenie nedávam, na žánrovú špičku Two faces of my girlfriend nemá, ale aj tak je to vydarený film bez jediného výraznejšieho záporu, ktorý si rád pozriem aj viackrát. 79%. ()

Galerie (19)

Reklama

Reklama