Mladá dívka, která díky poruše auta odbočila do malého městečka, zjišťuje, že její příjezd byl předpovězen o století dříve uznávaným farářem. Součástí předpovědi je i to, že tato dívka má být součástí jeho strašného znovuzrození. (darek kartac)

mosnak odpad!

Neskutečný HNUS! Nejlepší jsou ti digitální havrani :-D Škoda mluvit. Viděno "omylem" na Primě Cool - 0% ()

Hopi

Obyčejné béčko. Jediné co stálo za řeč, byla Hudson Leick. Ale s její smrtí umřela i chuť dodívat se na zbytek filmu. ()

MickeyStuma

Atmosferický horor, který silně připomíná dobře známou sérii 'Kukuřičné děti'. Opět vesnice plná fanatiků pořádající rituály v kukuřičném poli. A tak nevím. Mám to brát jako vykrádačku a nebo se jen režisér a scénárista v jedné osobě inspiroval. Neznat název snímku řekl bych, že se jedná o další epizodu z této série. Má to stejnou atmosféru, stejné tempo, stejné napětí, no zkrátka všechno. Pravda, jen ony děti vystřídali dospělí. O špatný snímek se však nejedná. Celkový dojem jen kazí špatné digitální efekty, ale to je na videofilm zcela běžný jev. ()

Kakho-oto

Tři hvězdičky za to, jak jsem se bavil. Jinak se jedná spíše o nechtěnou komedii. Scénář je neskutečná slátanina! Ano, tak to vidím. ()

helraiser

Naprosto v pohodě béčko o bláznivý komunitě na vesnici a o strašákovi v poli. Strašák vypadá slušně, krvavost dostačující, atmosféra je místy opravdu slušná. Oddychovka která nezklame. Opravdu koukatelná strašákovina. Strašáky můžu tak jsem byl spokojen, jen škoda, že samotný strašák nedostal o trochu více prostoru. ()

vlado90

Konecne som sa dostal k lepsiemu hororu. Dobry horor s mnozstvom zvratov a napinavou atmosferou, peknou hlavnou hrdinkou a samozrejme s hnusnym strasiakom. ()

John80

Mladé dievča núdzovo zastavi v malom meste, kde sa stane predpovedanou obeťou kňaza , ktorý rovnako predtým než zomrel obetoval aj ďalších ľudí 3* ()

beso74

Tak to som si vám pustil neskutočne prekvapujúci kúsok! To si vám ide jedná ženska v Amerike po diaľnici a viete čo sa jej stalo?? Neuhádnete! Ono sa jej pokazilo auto! Wau! A čo asi spraví? Ďalšie prekvapko, zíde z diaľnice a hľadá pomoc v malom mestečku, kde miestna populácia aj vrátane miestnych akváriových rybičiek nepresiahne hodnotu IQ scenáristu a režiséra v jedne osobe (nie žeby bol na tom on až tak dobre..). A v tom mestečku, keďže tam majú všetko možné od kukuričného poľa cez bláznivú reportérku až po miestnu temnú legendu, samozrejme okrem súčiastky potrebnej na jej auto, musí ostať. A neuveríte, ale istá veštba toto všetko predpovedala. Normálne asi spadnete všetci na zadok, keď s úžasom zistíte, že všetci v meste sú príslušníkmi nejakej sekty a z nej chcú spraviť matku ich znovuzrodeného vodcu. A teraz vážne, prekvapujúce na tom všetkom je, že všetky tie žánrové klišé sa striedajú bez toho, aby sa objavila aspoň nejaká snaha o obmenu či aspoň miernu modifikáciu (ak nepočítame, že útočiace vtáky nie sú čajky, ale vrany a že v kukuričnom poli neúradujú zasraní fagani, ale dospelí výrastkovia). A divák si stále povie, že teraz konečne bude niečo aspoň trošku originálne a ono to zas nie je. Odhliadnúc od tejto "maličkosti" sa s vypnutým mozgom dá film dokonca aj dopozerať a to bez vážnejších dôsledkov na tráviacu a vylučovaciu sústavu... ()

Hexa

První třetina filmu nadprůměrná, střed filmu koukatelné béčko, co neurazí a poslední část filmu... No, řekněme, že je to opravdu blbost a zvlášť posledních 10 minut se buď hystericky smějete nebo nevěřícně zíráte, kam tak dobře rozjetý film mohl zabřednout. ()

petrik11

Čím menšia americká diera, tým viac bláznov pokope. Obmedzená obmena genetického materiálu. Predpokladám, že z toho vychádzajú filmári. Dej má slušný drajf, ale niektoré scény sú na smiech. Najmä tie vrany, to bolo riadne odfláknuté. ()

ZdenoMolnar

čakal som viac,čakal som brutálny horor o strašiakovi,ale musím podotknúť že nápad...všetko by bolo super keby to natočili dobre a zaujímavo ale takto to bola docela nuda a ktomu tie efekty boli nenormálne trapné a amatérske hlavne tie vrany ()

Fíma

Hrůzu mi nahánělo jen to, že to hrůzu vůbec nenahánělo. Až to uvidítě někdy kolem půlnoci v televizním programu, běžte raději spát. Vsadím se, že se vám bude zdát něco mnohem strašidlnějšího. Včera se mi zdálo, jak mi ujel vlak a další jede až za dvě hodiny, oproti tomuhle to byla noční můra. ()

honzic

Sice slibný začátek, ale postupně šel děj od hororového béčka k céčku až k naprosté hlouposti. Hodnocení: 35 % ()

kalysta

Ani nevím proč jsem se na tenhle horor celkem těšil, ale zcela neoprávněně. Více než tuctová podíváná s lacinými efekty, nepříliš sympatickou hrdinkou, bez špetky napětí a s nulovou atmosférou. Jen proto, že existují i horší sr..ky dávám 1*. ()