Elitní jednotka žoldáků pod vedením válečného veterána Macka (Cuba Gooding Jr.) je najata agentkou CIA Elissou (Valerie Cruz) na záchrannou misi vědců pracujících na vykopávkách v pouštích Středního východu. Mack a jeho tým však brzy zjistí, že poušť skrývá strašlivé tajemství, které nemělo nikdy být odkryto. Tajemství, které ani není z této planety. (Suzie05)

jefff

Nutno říct, že devils Tomb je čistokrevné béčko, na které budete koukat s absolutně vypnutým mozkem. Jinak to nejde. Jakmile totiž začnete jen trošililinku myslet, vypnete to:-) Gooding je dobrý herec a kupodivu to je vidět i v takovém to braku jako je toto. Oproti ostatním předvádí to, čemu se říka herectví. Rollins mě svou idiotskou rolí dost zklamal - postava kněze dementní - herecký výkon jakbysmet, dalo by se říct dokonce směšný. Co se týče Perlmana, tak toho zrovna nemusím, takže to že mi přišel strašnej je jen subjektivní názor. O zbytku mluvit nebudu, neboť je to zbytečný - slabota. Devils Tomb jako odpočinková hororová zábava ujde, ale najdou se i lepší béčka, zábavnější a inteligentnější (jak je to v daném žánru jenom možné). Jestli mohu doporučit zkoukněte raději Plague Town, Dead Snow či Children. ()

iXtr3m3

totálna hovadina bez štipky rozumu, ale ešte stále to má na hony ďaleko od napr. Mesta mŕtvych alebo 20 rokov potom.... Chudák Perlman, do čoho sa to dal nahovoriť? Zack Ward ma dostal naposledy so svojim Battle Planet a Cuba, ten snáď ide v šľapajach Seagala, Van Damma alebo Snipesa??? :-) ()

Han22

Elitní jednotka vojáků se vydává do podzemního komplexu s nejasným úkolem najít a zachránit otce agentky CIA. Cestou naráží na podivné stopy, halucinace a nezabitelné lidi. Musím uznat, že mě to docela příjemně překvapilo, takovej mix akčního filmu a satanského hororu tu už dlouho nebyl a líbilo se mi i že většinu filmu vlastně nevíte o co jde a že vojáci se docela dlouho chovají opravdu jako vojáci - kryjí se, neodbíhají, párkrát si zachrání kejhák. No bohužel ve finále se jednak odhalí příběh a i s ním i veškerá jeho debilita, přijde šíleně přehrávající Perlman a vojáci se zblázní a začnou se chovat jako největší paka. Škoda, protože jinak bych tomu dal možná i tři minimálně za těch pár lahůdkovejch nechutností a krvavostí. ()

bruceman7

Další film, jež se mi zdá alespoň z části naroubovaný z vynikajího Event Horizon. Jenže tohle je namísto zmíněného nudná blbost. Kuba Goodingů by se měl radši držet svých komedií. 2/10 za sice bezvýznamné, leč ucházející efekty. ()

TERRORDROME

Špeciálna, elitná a maximálne superdrsná jednotka pod vedením Makového Kuba Puding Džuniora sa musí stretnúť s prastarým diabolským zlom čo straší dole v pivnici. Ono by to akože mali byť nejaké archeologické vykopávky, ale sú to len klasické chodby kde sa váľajú haraburdy. Špeciálnosť špeciálnej jednotky spočíva už tradične v tom, že sa všetci tí špeciálny špecialisti ( ktorým by človek neuveril ani to že by dokázali zlikvidova osie hniezdo ) špeciálne rýchlo poondia a začnú panicky bláboliť. Plusové body treba prihodiť za nečakanú mieru nechutností a aspoň spočiatku zábavne mesiášskych zombíkov ktorý nás chcú svojrázne spasiť. Inak nič nové pod pentagramom, vojaci idú podzemím, zdajú sa im štandardné halušky, haluze a konáre a k tomu ešte strašne otravné flashbacky. Ron Perlman ani Henry Rollins tomu už príliš nepomôžu, ale v rámci podobných béhovadín kde š-š-š-peciááálne jednotky, dvojnotky a trojnotky bojujú s rôznymi monštráckymi koninami je to ešte jeden z tých slušnejších zárezov a to je už vlastne samo o sebe hrôzostrašné. Ak ste videli takého Skeleton Mana viete o čom hovorím. ()

Kopin

Komando elitních přizdisráčů, kteří by nepřelstili ani čajový pytlík, vstupuje do polystyrénového pozdemního komplexu, aby svedlo bitvu s mraženým přicmrndávačem temného pána. Toliko k příběhu. Pětiminutová zápletka je tu prodloužena o nicneříkající Cubovy flashbacky, nějaké dialogy o lejnu, a pár halucinací (vyvolaných zřejmě výpary z hořicího polystyrénu). I přes to jsem film dokoukal do konce, takže jednu smutnou hvězdíčku dostane. ()

Eldoth

Všímavému oku diváka určitě neunikne fakt, že " The Devil's Tomb " více než okatě kopíruje dnes už kultovní akční pecku ..." Predátora " a několik dalších kousků také slušně vykrádá ... Rozdíl je jen v tom, že místo parné džungle a husté partičky " supervojáku " ...je divákovi naservírován jakýsi podzemní komplex někde v poušťi a několik žabařů, kteří vypadají, jako by zrovna opustili tréningové cvičiště ...než jak zkušená úderná jednotka. I přes množstvím známých herců se žádnému z nich nepodařilo rozehrát svůj part natolik, abych byl schopen mu uvěřit, byť jen jediné slovo. Atmosféra nějaká je, ale v druhé polovině filmu zaniká díky nesmyslnému vysvětlujícímu scénaři. Pro toho, kdo se k tomuto filmu dostane nešťastnou náhodou (i takové věci se stávají :-D ) a nemá rád podobný námět a žánr ...to bude utrpení. Pro milovníka ať už kvalitnějších, nebo slabších hororových kousků, to bude jen další bezcenná záležitost na jedno podívání ...Jsou i lepší ... ()

Luukec

Další béčkový horor s tématikou mutantů, i když to není tak hrozně.. Film má stoupající tendenci a i když po zhruba 20 ti minutách sem měl chuť to vypnout, smazat a odejít od komplu, nakonec sem to nějak skousl a přešel přes to.. postupem děje to začlo být i docela zajimavé a konec i když trochu zmatený neni tak špatný.. ()

Antaeus

No teda.. 3 filmy v jednom! "Horizont udalostí rezidentného dúma". Až na to že, biedny rozpočet z toho nekričí, ale priam huláka. Chovanie postáv niekedy bystré ako horská riava, inokedy infantilné ako diskusné kecy niektorých miestnych používateľov. Celkový dojem mám zmiešaný. Na jednej strane film zhadzuje fúra (niekedy zbytočných) blbostí. A "vyrážky". A na druhej strane ho vyzdvihujú miestami slušné hlášky a solídne napätie. Teda nie je to napínavé ako sčítanie hlasov po prezidentských voľbách, ale svoju dávku to obsahuje. Zopár fajn górikových pochúťok, fajn Cuba (ten herec, hej?). No jedným slovom: jo, fajn. Teda dvoma slovami, no.. ()

Siriuss odpad!

Jeden z filmů, který je po všech stránkách natolik "kvalitní", že má člověk co dělat aby to vůbec dokoukal do konce. Humus ()

Pitryx

Nu, má to spád, což o to, vlastně skoro od začátku, ale časem se hledačky trochu okoukají. Téma nic nového, efektů tak středně, gore jen malinko. Herci to skoro flákají - co s tím taky že jo? Prostě průměrný film pro průměrného člověka. 201207228531/8959 ()

sAreOn

Koukat se na to dá, takové to horší béčko, na které se podívate a druhý den vážně ani pomalu nevíte o čem to bylo. Herecké výkony jsou ehm... raději bez komentáře... Příběh je zajímavý, je tu snaha i o navození atmosféry, což se ovšem moc nepovedlo. Co naplat... ()

tatka

Elitná vojačka páli zo samopalu, pribehnú ďalší dvaja elitní vojaci a pražia, streľby je ako o Božom Tele. Keď už majú prázdne zásobníky, spýta sa jeden z nich /ten krajší/: Na čo vlastne strieľame?? To len aby ste vedeli, aký klenot je to. Ostatné stojí za hovno, ale tento okamžik skutočne dvíha film z žumpy odpadu!!!!!! ()

spawnxp

Poměrně imbecilní a levnej militar/survival/horror. To militar jsem přehnal - takovýhle "elitní" paka by se nechytli ani na genštábu armády ČR - vesměs tupě a rychle vykukali, a dobře jim tak. Zaznamenatelná hláška vlastně jen jedna, ve finále: "Jsem nový voják v jedné prastaré válce" - ale mám pocit, že to taky už znám odjinud, ach jo. Nicméně jsem to dokoukal... ()

mansonn

tak pozrel som si tento uzasny F-kovy film.Zacal celkom fajne, videl som v nom navrat stalloneho v 38 diele ramba,ale to bol iba zaciatok .Vsetko dalej bolo hrozne trapne a o nicom .Cely dej ako aj vyprava stali za luskanie fazuliek.no Cuba si zarobil na nove handri ale vykonom neoslovil ,ani nemal kde .....zacina natacat filmy ako nebohy seagal ...a vlastne on este zije...))) ()

lusst

Veľmi chabá variácia na Doom. Občasný náznak hororovej atmosféry spoľahlivo zabíjajú členovia "Elitnej" jednotky, ktrorým už po pár minútach za ich "profesionalitu" prajete smrť. Goodinga som považoval za solídneho herca, no po predvedenom výkone v tomto filme musím svoj názor prehodnotiť.. ()