Tři srdce (TV film)

Pohádka / Rodinný

Česko, 2007, 75 min

• Nuala

Jediné, co oceňuji, jsou velice nepatrné úlohy mých oblíbených divedelních herců Norberta Lichého a Jana Plouhara. Samotná pohádka stála za nic, princeznu Jasnu bych klidně nechala uvězněnou tam, kde byla, a souboj bratrů mě hodně pobavil, což je docela smutné. Kam se poděly ty hezké pohádky mých mladých let???(26.12.2007)

• exitak

Des :/ Vykony hercu byly naprostou hrozne. Pribeh od prvnich minut odvoditelny. Atmosfera nula. Kdyz jsem dal vcerejsim Trem zivotum 3*. Tady davam jednu.(25.12.2007)

• otík

Je v pořádku, když si během pohádky říkáte věty: Tak už ho zabij, no tak, dej mu! No to je hrůza, co to tam hraje? Proč už tam jde po čtvrté? Ty jsi tak blbá. ..... NE! Rozhodně nemůže být nic v pořádku s filmem pro děti, který navozuje tyto a někdy i mnohem horší myšlenky. Obecně nemám rád české moderní pohádky a také tato mě utvrdila v myšlence, že zvláště Česká televize pohádky točit neumí. Herecké výkony děs a hrůza, dialogy trapné až na kost, kamera ble, jen ta hudba chvílemi ušla. A na závěr moje domněnka. Předpokládám, že film na databázi uvedený jako Nesmělý Mikeš je přesně tato pohádka a jde jen o změnu názvu.(25.12.2007)

• Crocuta

Hodně nepovedený pokus o pohádku. Nuda je proložena ochotnickými hereckými výkony a pár digitálních triků to už nespasí. Rousse spočítala že tentýž záběr na kostru se objevil 4x - nemýlila se, stejně otravný je do nemožnosti prodlužovaný "souboj" zlého králova bratra s tělesně postiženým vladařem. Konec bitky je sice k smíchu, ale diváka těžko pobaví. Kapitola sama pro sebe je pak výběr herců - ano, každý jsme nějaký, ale pokud se sejdou podobně panoptikální figury hned v několika z významnějších rolí, nevěstí to nic dobrého - kde hledali toho Mikše, princeznu a Kubu, to by mne vážně zajímalo. Jediným kladem celé frašky tak zůstává představitelka zlé Jezábel - ta svými půvaby alespoň potěší oko.(25.12.2007)

Tri za vybornou hudbu(22.1.2012)

• - Natáčelo se na zámcích Valtice a Jaroslavice, v jeskyních na Turoldu, v Hlavnici a ve Svobodných Heřmanicích. (Cucina_Rc)