Tři srdce (TV film)

Pohádka / Rodinný

Česko, 2007, 75 min

Ano Tri sdrce stavim o stupinek vyse nezli tri zivoty.Je neuveritelne s jakym hereckym potencialem a financim obnosem oba dva reziseri museli pracovat a proc z toho nakonec Tri srdce vysli lepe? Celkovy pribeh na mne pusobi daleko lepe nezli u Trech zivotu,proste lepsi scenar.Zaverecna bojova scena pana krale s jeho bratrem je opravdu pohadkova.(16.2.2008)

• Šandík

V této "pohádce" nefungovalo VŮBEC NIC: strašlivé dialogy, nezajímavá kamera, ledabylý střih, děsivé animace (já vím, nízký rozpočet, ale nešlo by to v tom případě bez nich?) Čím to, že i velmi slušní herci najednou hrají jako amatéři? Jak je možné, že si tohle dovolí Česká televize natočit a pak pustit v hlavním vysílacím čase?(27.12.2007)

• Nuala

Jediné, co oceňuji, jsou velice nepatrné úlohy mých oblíbených divedelních herců Norberta Lichého a Jana Plouhara. Samotná pohádka stála za nic, princeznu Jasnu bych klidně nechala uvězněnou tam, kde byla, a souboj bratrů mě hodně pobavil, což je docela smutné. Kam se poděly ty hezké pohádky mých mladých let???(26.12.2007)

• Crocuta

Hodně nepovedený pokus o pohádku. Nuda je proložena ochotnickými hereckými výkony a pár digitálních triků to už nespasí. Rousse spočítala že tentýž záběr na kostru se objevil 4x - nemýlila se, stejně otravný je do nemožnosti prodlužovaný "souboj" zlého králova bratra s tělesně postiženým vladařem. Konec bitky je sice k smíchu, ale diváka těžko pobaví. Kapitola sama pro sebe je pak výběr herců - ano, každý jsme nějaký, ale pokud se sejdou podobně panoptikální figury hned v několika z významnějších rolí, nevěstí to nic dobrého - kde hledali toho Mikše, princeznu a Kubu, to by mne vážně zajímalo. Jediným kladem celé frašky tak zůstává představitelka zlé Jezábel - ta svými půvaby alespoň potěší oko.(25.12.2007)

• giovanni3

Nebyl to tedy žádný zázrak, ale průměrné hodnocení pod 20% je fakt moc dole... Scénář sice nebyl nijak kvalitní a ani herecké výkony nebyly bůhví jaké, ale rád jsme se na to podíval. Sice jsme moc nepochopil to co vykřikla hrdinka po bodnutí jehlou (když byla omámená), protože to bylo přesně to co měla říci a další věci hlavně ve finálovém souboji král vs. sok.. Tak jako tak 2z5 si to zaslouží to je dle mne ideální hodnocení této pohádky.(29.5.2011)

• - Natáčelo se na zámcích Valtice a Jaroslavice, v jeskyních na Turoldu, v Hlavnici a ve Svobodných Heřmanicích. (Cucina_Rc)